{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

264 ürün listeleniyor
ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ (264)

Kitchenaid Ev Aletleri

Stand mikser üretmek için 1919 yılında yola çıkan Kitchenaid o günden bugüne kaliteli çizgisini bozmadan mutfakların vazgeçilmezlerinden olmaya devam ediyor. Ürün skalasına çok sevilen stand mikserlerin yanı sıra birçok mutfak aletini de ekleyen Kitchenaid bugün dünyanın en tanınan ve kullananlar tarafından çok iyi dönüşler alan mutfak markalarından biri.

Kendini ‘Serious about food’ (yemeği ciddiye alırız) diyerek tanımlayan Kitchenaid her ürününde bu felsefeden yola çıkıyor ve yemek hazırlamanın her aşamasına kendi stilini ve yeniliklerini katıyor. Her mutfağa profesyonel detaylar katan Kitchenaid mutfakların dekorasyonunu, tarzını da güzelleştiriyor.

Kitchenaid Mutfak Ürünleri

Bugün yine stand mikserleriyle akıllara gelen marka olsa da Kitchenaid’in ürünleri arasında birbirinden güzel elektrikli küçük ev aletleri ve mutfak aksesuarları var. Sürahi blender, el blender’ı, ekmek kızartma makinesi, su ısıtıcılar, mutfak robotları, el mikserleri, espresso makinesi, filtre kahve makinesi, soğuk kahve makinesi ve kahve öğütücü Kitchenaid’in küçük ev aletlerinden.

Kitchenaid stand mikserleri aparat ve aksesuarlarından da edinerek çok daha işlevsel hale getirilebilir; mutfakta zaman geçirmeyi çok daha keyifli hale dönüştürebilirsiniz. Kitchenaid stand mikser için narenciye sıkacağı, tahıl değirmeni, mutfak robotu, slow juicer, dilimleyici, makarna makinesi, makarna silindiri, kıyma makinesi ve çok daha fazla aparat bulmak mümkün. Aynı şekilde farklı hamur ve gıda hazırlamak için fonksiyonlu karıştırma aksesuarları ve farklı boyutlarda kaselerle kullanımı çok daha pratikleştirebilirsiniz.

Kitchenaid’in mutfak aletlerini ve aksesuarları Jumbo mağazalarında ve online satış sitesinde keşfedebilirsiniz. Kitchenaid kalitesini yemek pişirmenin her aşamasına taşımak isteyenler için markanın tava ve tencerelerini; kek kalıbı, mutfak gereçleri, tepsi gibi çeşitli ürünlerini de Jumbo’da bulabilirsiniz.Smeg Mutfak Aletleri

Renkleri, hatları ve kullanım özelliklerindeki tasarım detaylarıyla gönülleri fetheden Smeg, mutfakta retro tarzıyla öne çıkıyor. İlk adımları 1900’lerin başında ev tipi cihaz üretilerek kuzey İtalya’daki Reggio Emilia’da atılan Smeg bugün dünya çapında mutfak eşyalarıyla tanınan bir marka.

Smeg’i diğer ev aletlerinden farklı kılan en büyük özelliği hiç şüphesiz konsept tasarımı. Detaylarında kullanılan yuvarlak hatlar alanında uzman tasarımcıların ellerinde hayat buluyor. Su yeşilinden pembeye uzanan geniş renk skalası, her bir ürününde farklı şekilde kullandığı tasarım detayları ve kaliteli kullanım özellikleri sayesinde Smeg tercih sebebi oluyor.

Smeg Ürünleri

İtalyan kimliğini her yönüyle ürünlerine yansıtan Smeg’in buzdolabından kettle’a çok geniş bir ürün yelpazesi var. Orijinallik imzasını her bir tasarımına ustalıkla yansıtan mutfak aletleri markası Smeg’in ürünlerinin her biri de hayran bırakacak kadar cazibeli ve zarif.

Smeg’in küçük ev aletleri arasında el blender’ı, sürahili blender, kettle, narenciye sıkacağı, slow juicer, stand mikser, süt köpürtme makinesi, kahve öğütme makinesi, ekmek kızartma makinesi, espresso makinesi, filtre kahve makinesi bulunuyor. Genel olarak tasarımlarında tek renk kullanan Smeg’in desenlerle süslenen özel koleksiyonlarına da göz atılabilir. Hem geleneksel hem de modern İtalyan kültürüne gönderme yapan desenli tasarımlar da diğer modeller gibi göz alıcı güzellikte.

Yıllar önce İtalya’da Vittorio Bertazzoni tarafından kurulan Smeg şimdi üçüncü nesil aile üyeleri tarafından geliştirilmeye, üretilmeye ve dünya mutfaklarını güzelleştirmeye devam ediyor. Blender’dan kahve makinesine Smeg’in birbirinden güzel küçük ev aletlerini Jumbo mağazalarında ve online alışveriş sitesinde bulabilirsiniz.


Joseph & Joseph Tasarımları

Kullanışlı mutfak ekipmanlarına tasarım detayını da ekleyerek farklılaşan Joseph & Joseph’in her bir ürünü ilk bakışta tanınabilecek özelliğe karakteristik özelliğe sahip. Renkli, eğlenceli ve bir o kadar da pratiklik sağlayan Joseph & Joseph ürünleri arasında cezbedici olmayan tek bir parça bile yok.

Anthony Joseph ve Richard Joseph isimli iki kardeşin 2003 yılında kurulan markası olan Joseph & Joseph’in felsefesi, mutfaktaki ufak aksaklıkları zekice ve kullanması zevkli olan tasarımlarla çözmek üzerine kurulu. Bu yüzden de Joseph & Joseph’in her bir ürününde kullanıcı dostu, işlevsel, çok yönlü ve eğlenceli detaylar görmek mümkün.

Joseph & Joseph Ürün Çeşitleri

İki kenarından kıvrılan ve bu sayede içerisindeki gıdayı tek elle, hiç dışarıya dökülme riski olmadan aktarma imkanı veren katlanan kesme tahtası Joseph & Joseph’in ilk ve en tanınan ürünlerinden bir tanesi. Bunun ardından binden fazla ürünün tanıtımını yapan marka evin her köşesi için kullanışlı tasarımlar üretmeye devam ediyor.

Mutfak için tasarlanan Joseph & Joseph ürünlerini Jumbo’da bulmak mümkün. Markanın en tanınan ürünü olan Chop2Pot kesme tahtası; iç içe geçen kaplarla yerden tasarruf ettiren ve farklı ebatlardaki ölçü kaşıklarından oluşan Nest 9; farklı ürün grupları için kullanılabilecek farklı renklerdeki kesme tahtalarından oluşan Index kesme tahtası seti de Jumbo’da yer alan Joseph & Joseph tasarımlarından. Genişleyebilen bulaşıklık, süzgeçler, saklama kabı setleri, rendeler, pratik doğrayıcılar ve çok daha fazlasıyla rengarenk Joseph & Joseph ürünleri Jumbo mağazaları ve online satış sitesinde keşfedilebilir.

Devamını Gör
