Loading...
Hesabım
Lütfen bekleyin, giriş yapılıyor ...
Üye değil misiniz? Yeni bir üyelik oluşturun
×

İade ve Değişim Koşulları

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun (“Kanun”) gereğince, teslimat tarihinden itibaren hiçbir sebep göstermeksizin ürünlerinizi 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Satın alınan ürünün kullanılmamış, tahrip edilmemiş, ürün paketli ise paketi hasar görmemiş, aksesuarı olan bir ürün ise aksesuarında eksik olmaksızın iade edilmiş ve tekrar satılabilir olması gerekmektedir. İade edeceğiniz ürünü Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Kargolarken adınıza kesilmiş faturanın ürün ile birlikte tarafımıza gönderilmesi zorunludur. Faturası gönderilmeyen ürünün iadesi veya değişimi kesinlikle gerçekleştirilmez.

İade ettiğiniz ürünler ambalajı yırtılmamış, denenmemiş, kırılmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

Ürün yukarıda belirtilen koşullar dahilinde iade işlemi başlatılıp, tarafımıza ulaştıktan sonra iadenin şartlara uygunluğu kontrol edilecektir. Kontrol sonrasında uygun bulunan iadeler için yapılan ödemenin şekline sadık kalınarak iade işlemi 7 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ürün iade bedeli, ilgili bankanın geri ödeme prosedürleri çerçevesinde gerçekleşecektir. Siparişleriniz size teslim edilirken mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açarak hasar olup olmadığına bakınız. Hasar olması durumunda ürünü teslim almayınız ve kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz.  

İade ve Değişim Adresi:

İadelerinizi aşağıdaki adrese yönlendirmeniz gerekmektedir:

Jumbo Ev Gereçleri San. Tic. A.Ş. Adres: Namık Kemal Mah. Adile Naşit Bulvarı No:40 Esenyurt İstanbul / TÜRKİYE Tel: 0212 444 1947

<