{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Jumbo Pumpkin 24 cm Döküm Tencere
Jumbo Pumpkin 24 cm Döküm Tencere
%55
1665.56
749.50
%55
1665.56 749.50
 Jumbo Pumpkin 24 cm Döküm Tencere
 Jumbo Pumpkin 24 cm Döküm Tencere  Jumbo Pumpkin 24 cm Döküm Tencere

Jumbo Pumpkin 24 cm Döküm Tencere

500.01.01.5526
Tahmini Teslimat Tarihi: 22-28 Ocak
13 saat 9 dakika içerisinde sipariş verirseniz bugün kargoda.
Ücretsiz Kargo
Sağlam Ürün Sigortası
14 Gün Koşulsuz İade
Ürün Açıklaması
Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve İptal Koşulları
Ürün Açıklaması
Jumbo Pumpkin 24 cm Döküm Tencere


  • Ürün Bilgileri
  • Pumpkin Döküm Tencerelerimiz, özel parlak Cam benzeri bir Emaye ile kaplanmıştır. Sağlıklı, geleneksel ve dayanıklıdır. Döküm demirin özelliği, ısıyı tutması ve eşit dağıtmasıdır.

  • ⦁ Kullanmaya başlamadan önce ürünü sıcak su ile durulayın. ⦁ Kuruladıktan sonra düşük ısıdaki ocakta, az miktarda bitkisel yağ ile bir süre ısıttıktan sonra, yağı yumuşak bir bezle temizleyerek, kullanıma uygun bir yüzey hazırlamış olacaksınız.

  • Pumpkin Döküm Tencerelerimiz, indüksiyonlu ocaklarda kullanıma uygundur. En etkin kullanım için; ⦁ Ürünü bir süre, uygun ateşte ısıtmak gerekir. Isınma aşamasında, alevin yada ısı gücünün fazla olmaması ve iyi ayarlanması gerekir. ⦁ Ürünün tabanındaki kaplamanın çizilmemesi için ocağın üstünde hareket ettirilmemesine dikkat ediniz. ⦁ Sapların ısınacağını dikkate alarak, uygun bir koruyucu kullanmak gerekir. ⦁ Ürün sıcakken koyulacak zeminlerin, ısıya dayanıklı olmasına dikkat edilmesi gerekir. ⦁ Ürünün düşürülmesi yada sert cisme çarpması kaplamaya zarar verebilir. ⦁

  • Fırında kullanıma uygundur. ⦁ Ürün sıcakken su ile temas ettirilmesi uygun değildir. ⦁ Pişirme bittikten en az 15 dk sonra, yıkanması uygun olacaktır. ⦁ Hem kullanımda, hem de ürün temizliğinde, sert, aşındırıcı, metal ürünler ve temizlik ürünleri kullanılmaması gerekir.

  • Pumpkin Döküm Tencere Bakımı Hakkında
  • Elde yıkanması tavsiye edilir. ⦁ Temizlik için sıcak su, uygun deterjan ve sünger kulanınız. ⦁ Sert lekeler için sıcak suda bekletiniz ve yumuşak bir süngerle temizleyiniz. ⦁ Temizledikten sonra mutlaka, uygun yumuşak bir bezle iyice kurutunuz. ⦁ Ürünün ağırlığından dolayı, kulplar zamanla gevşeyebilir. Kullanmadan önce kontrol edilmesi ve gerekiyorsa sıkıştırılması uygun olur.
Özellikler
Ürün Özellikleri
Marka JUMBO
Model No 500.01.01.5526
Barkod 8681085373559
Malzeme Türü DEMİR DÖKÜM
Menşei
Renk TURUNCU
Taksit Seçenekleri
Taksit Seçenekleri
İade ve İptal Koşulları
İade ve İptal Koşulları

İade şartlarına uyan tüm ürünleri, kargoyu teslim alma tarihinizden itibaren 14 iş günü içinde faturanız veya irsaliyeniz ile iade edebilirsiniz.

Ürünün, ürün sayfasında verilen bilgilerden farklı olması, hasarlı veya eksik olması durumunda herhangi bir kargo ücreti ödemeden anlaşmalı kargo firması Yurtiçi Kargo ile iade edebilirsiniz. Yurt İçi Kargoya iletmeniz gereken Ücretsiz İade kodunuzu ürünler tarafınıza teslim edildikten itibaren 14 iş günü içerisinde sipariş detay sayfanızdan ''Kolay İade'' butonu ile edinebilrsiniz. 

Farklı bir kargo firması ile alıcı ödemeli göndereceğiniz iadeler kabul edilmeyecektir.

Kullanılmış, ambalajına zarar verilmiş ürünler kabul edilmeyecektir. Şirket adına fatura kesilen siparişler için iade işlemi yapılırken mutlaka şirket tarafından iade faturası kesilmesi gerekmektedir. İade faturası kesilmeyen gönderiler teslim alınmamaktadır.

Teslim aldığınız üründe az sayıda kırık parça (maksimum 5 parçaya kadar) var ise, kırık olan parçaların fotoğrafını tek karede çekip sipariş numarası ve kırık parçanın ismini de belirterek Web Talep Formu aracılığıyla iletmeniz durumunda, yedek parça temini yapılmaktadır.

Ambalajında hasar olan kargolar, teslim alınmadan kargo görevlisinin yanında tutanak tutularak iade edilmelidir.

Ürününüz firmamıza ulaştıktan itibaren 10 iş günü içerisinde kontrol edilecek ve iade koşullarına uygun olması durumunda ücret iadesi  yapılacaktır.

[{ "id": "500.01.01.5526", "sku": "500.01.01.5526", "name": "Jumbo Pumpkin 24 cm Döküm Tencere", "price": "749.50", "brand": "JUMBO", "variant": "TURUNCU", "category": "Döküm Tencere", "dimension7": "500.01.01.5526", "dimension8": "1665.56", "dimension9": "0", "dimension15": "55" }]