{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "Homepage" }
{ "type": "gtmStart" }
<built-in method title of str object at 0x7fdb2ede23b0>

Jumbo

Jumbo' daki Dünya Markaları

05.11.2021

Paylaş

KitchenAid KitchenAid dünyaca ünlü hazırlama gereçleri ve elektrikli mutfak aletleri markasıdır. KitchenAid’in kuruluş hikayesi 1919 yılında Amerika’da başlamıştır. Kitchenaid ilk olarak stand mikserle yola çıkmış ve sonrasında ürün portföyünü genişleterek dünyanın dört bir yanına yayılmıştır. Kitchenaid yüz yıllık mirası sayesinde yarattığı üstün marka algısı, sanat ve kaliteyle müşterilerine kusursuz bir deneyim yaşatmaktadır. Dünyaca ünlü marka KitchenAid köklü geçmişi ve değerli mirasıyla Jumbo.com.tr ve Jumbo mağazalarında yerini almaktadır. Jumbo mağazaları ve Jumbo web sitesinde KitchenAid mikser, KitchenAid hamur yoğurma makinesi, Kitchenaid stand mikser, KitchenAid kettle ve daha birçok ürün bulunmaktadır. Kitchenaid’in yıldız ürünlerini Jumbo’nun ayrıcalıklar dünyasında keşfedebilir ve Jumbo satış noktalarından satın alabilirsiniz.

Gefu Yenilikçi ve yüksek kalite ürünleriyle ön plana çıkan GEFU mutfak ve hazırlama gereçleri alanında dünyanın önde gelen markları arasındadır. Müşterilerine en iyi mutfak deneyimini yaşatmak isteyen GEFU’nun ürünleri Jumbo web sitesi ve Jumbo mağazalarında bulunmaktadır. Jumbo web sitesi ve Jumbo satış noktalarında GEFU kaldıraçlı tirbuşon, GEFU pizza makası, GEFU konserve açacağı, GEFU baharat değirmeni, GEFU rende, GEFU patates dilimleyici ve daha birçok seçkin ürünü bulunmaktadır. Jumbo’nun üstün satış deneyimi ile yenilikçi GEFU kalitesi bir araya gelerek Jumbo müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Smeg Smeg İtalya’nın kuzeyinde 19. yy.’da Guastalla’lı Vittorio Bertazzonio tarafından kurulmuş dünyanın önde gelen ev tipi cihaz üreticilerinden biridir. İtalya’da doğup bir dünya markası olan Smeg’in ev tipi cihazlarda geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Smeg cihazları oluşturduğu inovatif altyapısı ve sanatsal görünümü ile basit bir mutfak eşyasından çok daha öte bir tasarım ve sanat eseridir. Smeg ürünleri, daima tasarım ve detaylara, ergonomiye ve fonksiyonelliğe verilen önem bakımından dikkat çekmektedir. Smeg ürünleri güçlü mağaza altyapısı ve web sitesiyle Jumbo’da yer almaktadır. Jumbo’da satılan Smeg ürünleri arasında Smeg kettle, Smeg ekmek kızartma makinesi ve Smeg blender gibi ürünleri bulmak mümkündür. Üstün teknolojisi ve ürün tasarımıyla Smeg ürünleri Jumbo’nun seçkin mağazaları ve websitesinde sizi bekliyor.

Nespresso Nestle’nin bir alt markası olarak faaliyet gösteren Nespresso, kahve kapsüllerinden espresso yapmak için kullanılan üstün teknolojili kahve makineleri ile ön plana çıkmaktadır. 1986 yılında Lozan, İsviçre merkezli olarak kurulan Nespresso, bugün dünyanın en çok tercih edilen kahve makinesi markaları arasında yer almaktadır. Nespresso’nun en sevilen ve beğenilerek kullanılan kahve makinesi modellerini Jumbo ayrıcalıkları ile Jumbo web sitesinden ya da Jumbo mağazalarından satın almak mümkündür. Jumbo satış noktalarında ve online Jumbo satış kanalında Nespresso Atelier başta olmak üzere pek çok farklı Nespresso kahve makinesi modeline erişebilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Homend Küçük ev aletlerinin öncü markalarından biri olan Homend, anlamlı yenilikler ve özgün fonksiyonel çözümler sunma anlayışıyla 2009 yılında özgün tasarımları ile kurulmuştur. Elektrikli ev aletleri konusunda yüksek teknoloji ve kaliteden yararlanarak üretim gerçekleştiren Homend, güvenilir ve tüketici odaklı ürün koleksiyonu ile Jumbo mağazalarında ve Jumbo web sitesinde yerini almaktadır. Jumbo satış kanallarında bulabileceğiniz Homed ürünleri arasında Homend çay makinesi, Homend kahve makinesi, Homend blender seti ve Homend ekmek kızartma makinesi gibi ürünler ön plana çıkmaktadır. Homend kalitesini Jumbo ayrıcalıklarıyla keşfetmek için size en yakın Jumbo mağazasını ziyaret edebilir ya da jumbo.com.tr üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Victorinox Kuruluş tarihi 1884 yılına dayanan ve İsviçe Ordusu için ürettiği bıçaklarla adından söz ettiren Victorinox, mutfak araç gereçleri konusunda da üstün kalitesini konuşturmayı başarmıştır. İsviçre çakısı dendiğinde akla gelen ilk isim olan Victorinox, üst düzey kalite anlayışını diğer ürün koleksiyonlarına da taşıyarak profesyonel mutfakların vazgeçilmez markalarından biri olmaya hak kazanmıştır. En beğenilen Victorinox ürünleri, Jumbo ayrıcalıklarıyla jumbo.com.tr adresinde ve Jumbo mağazalarında beğeninize sunulmaktadır. Jumbo mağazalarında ve Jumbo web sitesinde karşınıza çıkacak Victorinox ürünleri arasında Victorinox soyacak, Victorinox soyma bıçağı ve Victorinox şef bıçakları gibi ürünler yer almaktadır. Victorinox ayrıcalıklarını Jumbo farkıyla yaşamak için siz de ihtiyaçlarınızı Jumbo mağazalarından ya da jumbo.com.tr üzerinden tamamlayabilirsiniz.

Joseph & Joseph İngiliz mutfak gereçleri üreticisi olan Joseph & Joseph, 2003 yılında Richard Joseph ve Antony Joseph ikiz kardeşler tarafından kurulmuştur. Mutfakta oluşabilecek günlük sorunlara akıllı çözümler tasarlama konusunda uzman olan marka, ürünlerinde uyguladığı yaratıcı düşünce anlayışıyla tüketicisinin beğenisini toplamaktadır. Size en yakın Jumbo mağazalarında ve Jumbo web sitesinde Joseph & Joseph spiral doğrayıcı çeşitlerine ulaşabilir ve Jumbo ayrıcalıklarından faydalanarak hemen satın alabilirsiniz.