{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

TEKLİ SERİLER

355 ürün listeleniyor
TEKLİ PORSELEN SERİLER (355)
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
Yeni Ürün
Jumbo Ojo 25 cm Meze Tabağı
%10
%10
%10
Yeni Ürün
Jumbo Favori Plus 32 cm  Kayık Tabak
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%10
%33
%10
%10

Tekli Porselen Seriler

Tabak, kase, mug, ve diğer porselen ürünlerden meydana gelen tekli porselen seriler bol çeşit ve birinci sınıf kaliteyle Jumbo'da. Burada yer alan birbirinden güzel Jumbo tekli ürünler arasından siz de zevkinize ve ihtiyacınıza yönelik seçimler yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Çeşit çeşit katlı servis tabakları, zamana meydan okuyan tasarımlara sahip konik kaseler, çok şık kapaklı tabaklar, şeflerin seçimi minimal kaşıklar, her eve lazım kayık tabaklar, klasik ve modern desenli kupalar, boy boy pasta tabakları ve daha pek çok farklı seçenek bu sayfada sizi bekliyor. Ürünleri yakından inceleyin, alışverişinizi birkaç tıkla tamamlayın!

Her Zevke Uygun Porselen Tabaklar Burada

İster 23 cm'lik bir düz tabak ister 11 cm'lik bir meze tabağı isterseniz de 37 cm'lik baton tabak... Tüm bu çeşitler farklı ihtiyaçlara cevap verir nitelikte üretiliyor. Günlük öğünlerin vazgeçilmezi çukur tabaklar hem standart yuvarlak formlarda hem de normların dışındaki köşeli formlarda bu sayfada görülebilir. Bunun yanı sıra, misafirlerinizi şaşırtacağınız bölmeli tabakları da burada bulabilirsiniz. Örneğin, Jumbo Tempura serisinden kare formlu çukur bölmeli düz tabak çeşitleri ile her zamanki sofranızı farklılaştırmanız mümkün. Zira bu ürünlerin bir tarafı çukurken diğer tarafı düz biçimde tasarlanmış. Özgün dizaynıyla görenleri büyüleyen bu serilerden çeşitler seçerek siz de masalarınızı düzenleyebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak, her zaman moda olarak kalacak klasik tasarımlı porselen tabaklar da kullanıcıların gözdelerinden. Bu tekli yemek tabağı modelleri arasında düz beyazından kahverengisine, ortası desenlisinden kenarı şeritlisine pek çok farklı çeşit bulmak mümkün. Ayrıca bu tabakları tekli servis tabağı modelleriyle birleştirerek göz alıcı takımlar da oluşturabilirsiniz.

Kasede Jumbo Kalitesi

Gerek dekoratif gerekse işlevsel porselen kaselere bu sayfada birkaç tıkla sahip olmak mümkün. Birçok farklı seriden mükemmel tasarımlı çeşitleri bulunan tekli kaseler her zevke hitap ediyor. Örneğin, Jumbo Queeny koleksiyonu içinde yer alan ayaklı kaseleri evinizi herhangi bir köşesinde dekoratif amaçlarla kullanabilirken, Jumbo Ojo serisine ait özgün tasarımlı kaselerle konuklarınızın beğenisini kazanabilirsiniz. Ayrıca porselen modellerin yanı sıra camdan üretilmiş tekli kaseler de son derece revaçta. Hatta çift cidarlı tekli cam kaseleri hem dekoratif hem işlevsel amaçlı kullanmanız mümkün. Diğer yandan Jumbo Joy serisinde yer alan eğimli tekli kaseler de kullanıcıların severek tercih ettiği çeşitler arasında. Şık restoranlarda gördüğünüz tarzdaki bu ürünleri siz de buradan satın alarak kendi sofranıza taşıyabilirsiniz. Masalara estetik ve kalite getirecek olan bu kaseler, birinci sınıf porselen malzemelerden üretiliyor. Kısacası Jumbo, birbirinden güzel serilerinde yer alan çeşit çeşit tekli ürünleriyle bu sayfada. Acele edin, kaliteye kısa yoldan sahip olmanın keyfini çıkarın!

Çeşit Çeşit Mug ve Kupa Modellerini Keşfedin!

Günün neredeyse her anı yanımızdan eksik olmayan porselen mug ve kupalar, burada pek çok farklı seçenekle karşınızda. İster parlak ister mat dış yüzeyli bu mug bardak çeşitleri Jumbo'nun zamansız tasarımlarıyla birleşiyor. Porselen, Fine Bone ve bakır malzemelerden üretilen bu ürünler farklı beğenilere ve ihtiyaçlara hitap etmekte. Örneğin retro tasarımları sofralarınızda görmeyi seviyorsanız, Jumbo Craft serisinden bakır mug'ları tercih edebilirsiniz. Bakır geleneği ile Jumbo tasarım dünyasının birleşimi olan bu seri, Jumbo’nun ikonik zamansız tasarım çizgisi ve özenli el işçiliği harmanlanarak hazırlanıyor. Diğer yandan modernlikten vazgeçemeyenler içinse Jumbo Frame veya Jumbo Lord koleksiyonu mutlaka incelenmeli. Gerek kabaklı gerek tekli bu porselen kupa ve mug çeşitlerini sayfamız üzerinden birkaç tıkla kolaylıkla satın alabilirsiniz.Devamını Gör
