{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yağlık Sirkelik

2 ürün listeleniyor
Yağlık Sirkelik (2)
%15
%15

Jumbo Yağlık Sirkelik

İster mutfakta tezgahın üzerinde isterseniz de sofra aksesuarı olarak seçebileceğiniz yağ ve sirke şişeleri dekoratif görünümleriyle beğeniliyor. Metal, cam ya da porselen yağlık ve sirkelik modellerini Jumbo kalitesiyle mutfağınıza taşıyabilirsiniz.

Yemeklere Lezzet Katın

Sofrada sunduğunuz, yemeklere eşlik eden salata ve mezelere herkesin damak tadına göre çeşnilendirme yapmak istiyorsanız sofraya yağdanlık ve sirkelik getirmek şart. Set olarak da satılan ya da ayrı ayrı alabileceğiniz yağlık ve sirkelik modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Lezzetli bir zeytinyağı ve iyi dengelenmiş asiditesi olan sirkeyle dolduracağınız şişeler yemeklerinizi çok daha lezzetli yapacak; aromaları ortaya çıkaracaklar.

Yağlık ve sirkelik modeli seçerken mutfağınız için uzun ömürlü bir parça alacağınızı göz ardı etmeyin. Her yemek takımınızla birlikte hoş duracak, zevkinize uyan modellerden birini tercih edin. Eğer mutfakta kullanacaksanız hem elinizin altında olacak hem de hızlı hareket etmenize engel olmayacak bir yerde olmasına dikkat edin.

Yağlık ve Sirkelik Modelleriyle Uyumu Yakalayın

Yağdanlık ve sirkelik modellerine bakıldığında envaiçeşit ürün görebilirsiniz. Eğer tezgah üzerinde, yemek yaparken kullanacağınız bir model arıyorsanız daha geniş kapasitesi hacmi olan modellere yönelebilirsiniz. Bu sayede içerisindeki yağ ve sirkenin hızlıca bitmesini de önlemiş olursunuz. Mutfak için seçim yaparken görünüm açısından kriteriniz mutfağın dekoru olsun. Ocak yanında duracaksa ocak ve davlumbaz rengiyle uydurabilir ya da tezgah görünümüyle eşleşecek bir yağlık sirkelik seti seçebilirsiniz.

Misafirlerinizi ağırladığınız sofrada kullanılacak yağlık sirkelik modeli arıyorsanız yemek takımıyla ya da çatal – kaşık setiyle uyumlu modeller bakabilirsiniz. Porselen, çelik ya da cam yağlık sirkelik modellerinin sofrada daha şık durması önemli bir detay. Çok büyük olmayan, sadece bir öğün için kullanılabilecek hacmi olan setlerden birini seçebilirsiniz. Yağlık ve sirkelik modelleriyle takım yapabilmek için baharatlıkları ve servis gereçlerini de kullanabilirsiniz. Porselen tuzluk ve biberlikle beraber yine porselen yağdanlık kullanabilir ya da metalin elegan görünümünü yağlık sirkelik seti için de seçebilirsiniz.

Kullanışlı Yağlık Sirkelik Modelleri

Hem zeytinyağı hem de sirkeyi kullanırken dikkat edilmesi gereken nokta şişenin dışında leke kalmaması, ağız kısmının akıtmaması. Bunun için şişe ucunda özel tasarım ve şişenin damlatmamasını sağlayan şekilde olan modellere yönelebilirsiniz. Çok basit bir detay gibi görünse de damlatmayan ağzı olan yağlık ve sirkelikler sağladığı kullanım kolaylığı ile fark yaratıyor. Jumbo’daki tüm modeller kullanırken kolaylık sağlayacak tarzda, özel işçilik detaylarıyla tasarlandı.

Yağlık ve sirkelik setlerinin kullanımıyla ilgili önemli detaylardan biri de temizliği. Kullanılan malzemeye göre şişeleri yıkamak farklılaşabilir. Bu nedenle öncelikle kullanım kılavuzunda yazan bilgilere ve talimatlara bakmakta fayda var. Eğer farklı bir detay belirtilmediyse şişeleri klasik yöntemlerle yıkayabilirsiniz. Dikey tasarıma sahip yağdanlık ve sirkeliği yıkarken 360 derece temizlik yapabilecek bir şişe fırçası seçilebilir. Sıcak su, deterjan ve şişe fırçasıyla hem yağdanlığı hem de sirkeliği birkaç dakika içinde temizlemek mümkün.

Devamını Gör
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "500.01.01.1283", "name": "Jumbo 6700 Çelik Stand", "price": "199.99", "brand": "JUMBO", "variant": "\u002D", "category": "Yağlık Sirkelik", "position": 1, "dimension7": "1192", "dimension8" : "235.28" , "dimension9" : "Yes" , "dimension15": "%15", "list": "Listing Page - Yağlık Sirkelik" }, { "id": "500.01.01.1282", "name": "Jumbo 6700 Çelik Baharatlık Stand", "price": "199.99", "brand": "JUMBO", "variant": "ÇELİK", "category": "Yağlık Sirkelik", "position": 2, "dimension7": "1194", "dimension8" : "235.28" , "dimension9" : "Yes" , "dimension15": "%15", "list": "Listing Page - Yağlık Sirkelik" } ] }