ÇATAL, KAŞIK, BIÇAK TAKIMI
12 Kişilik Çatal, Kaşık & Bıçak Takımı
6 Kişilik Çatal, Kaşık & Bıçak Takımı
4 Kişilik Çatal, Kaşık & Bıçak Takımı
Tek Kişilik Çatal Kaşık & Bıçak Takımı
TEKLİ ÇATAL KAŞIK BIÇAK
Parça Sayısı
84 Parça
24 Parça
60 Parça
18 Parça
3 Parça
36 Parça
67 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
67 Sonuç
ÇATAL, KAŞIK, BIÇAK TAKIMI (67)
%2
%2

Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Sofra düzeninin ayrılmaz bir parçası olan çatal kaşık bıçak takımları şimdi Jumbo'da sizi bekliyor! Farklı kişi sayısı ve parçalardan oluşan bu takımlar, kaliteli malzeme - şık tasarım ikilisi ile bir araya geliyor. Siz de vakit kaybetmeden incelemelerde bulunabileceğiniz sayfamızda favori çatal kaşık bıçak takımınızı keşfedebilir, fırsatlar eşliğinde hemen sepetinizi doldurabilirsiniz.

 

Kişi Sayısına Göre Çatal Kaşık Bıçak Takımları

En çok ihtiyaç duyulan / rağbet gören seçeneklerden biri 12 kişilik çatal kaşık bıçak takımı olarak öne çıkıyor. Bu modellerin en büyük avantajlarından biri hem kalabalık misafirler için hem de hane halkı için yeterli seviyede çatal kaşık bıçak sunabilmesi. Böylece maksimum 12 kişiye kadar yemek servis ve sunumlarınız için çatal kaşık bıçak takımı 12 kişilik modellerini tercih edebilirsiniz. 12 kişilikler genel olarak 84 parça çatal kaşık bıçak takımı olarak da adından söz ettiriyor. 12 adet yemek kaşığı, 12 adet çatal, 12 adet bıçak, 12 adet tatlı kaşığı, 12 adet tatlı çatalı, 12 adet tatlı bıçağı ve çay kaşığı gibi ürünlerden meydana gelen 84 parça takımlar böylece tek seferde tüm eksiğinizi kapatmanızı da sağlayabilir. Görece daha minimal modeller içinse 6 kişilik çatal kaşık bıçak takımı çeşitlerine şans verebilirsiniz. Bunlar ise 18 parça ya da 24 parça gibi ürün sayılarından meydana geliyor. Örneğin, 18 parçalar her biri 6 adet olarak şekilde kaşık, çatal ve bıçak sunarken 24 parça modellerde ekstradan çay kaşığı gibi ürünler de var. Takımların boyutları ve ürünleri de çeşitlilik gösterebiliyor. Yalnızca tatlı sunumları için oluşturulan çatal kaşık bıçak seti olduğu gibi ana yemekler, ara öğünler için tercih edebileceğiniz seçenekler de mevcut. Dilerseniz, 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı sayfamızı da keşfetmeye başlayabilirsiniz.

 

Yüksek Malzeme Kalitesi

Sık kullanıldığı için özellikle günlük çatal kaşık bıçak takımı incelemelerinde, satın alınacak modelin sağlam ve uzun ömürlü olması da bekleniyor. Bu noktada yüksek malzeme kalitesi ile beğeninize sunulan çeşitleri inceleyerek avantaj yakalayabilirsiniz. Çelikten imal edilen modeller bu açıdan en popüler ürünleri de beraberinde getiriyor. Genel olarak nem ve korozyona karşı direnç gösteren paslanmaz çelik malzemesi, bu nedenle pek çok mutfak ürünü için de tercih ediliyor. Adından da anlaşılabileceği üzere bu materyalden üretilen modeller, paslanmaya karşı dayanıklı oluşu ile de bir adım öne çıkıyor. En ayırt edici özelliği yüksek korozyon direnci olduğu için hijyen ve güven gerektiren mutfak ürünlerinde de bu malzemeden imal edilenler tercih edilebiliyor. Bu açıdan günlük takımlarda paslanmaz çelikten üretilen çeşitlere de şans tanıyabilirsiniz. Melamin malzemesi de giderek sık rağbet gören ve çatal kaşık bıçaklarda gözde olan materyaller arasında yer alıyor. Yapısı itibarıyla kırılması zor olan, yıllarca kullanılabilen, ürünlere uzun ömürlülük katan melamin işirme eşyaları, tabaklar, plastik ürünler, kağıt, endüstriyel kaplamalar gibi alanlarda da kullanılabiliyor. Ek olarak farklı görünüm ve tasarımı ile de melaminden üretilenler ezberleri bozacak kadar özgün. Son derece uzun ömürlü olması, bulaşık makinesinde yıkanabilmesi gibi avantajları sayesinde de bu takımlar sık tercih ediliyor.

 

Tasarım Harikası Çatal Kaşık Bıçak Takımı Çeşitleri

Son olarak alacağınız takımın servis & sunum zevkinize uyan bir tasarımda olması da son derece önemli. Bu açıdan farklı renk, boyut ve tasarımdaki modelleri incelemeye başlayabilirsiniz. Şatafatlı ve gösterişli bir sofra için gold takımlar nokta atışı bir seçim olabilir. Fiyakalı ve dikkat çekici pek çok masanın ayrılmaz birer parçası olan gold çatal kaşık bıçak takımları, özel davetlerde, yemekli etkinliklerde, düğünlerde de öne çıkıyor. Renk skalası içerisinde antika gold, çelik, gold, kahverengi ve mat çelik seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Standart ve klasik bir tercih yapacaksanız paslanmaz çelikten üretilen ve çelik rengine sahip olanları da inceleyebilirsiniz. Bunlar arasında ise çatal kaşık bıçakların sahip olduğu formlar çeşitlilik gösteriyor. Örneğin, oval kaşıkların aksine tamamen yuvarlak forma sahip kaşıkların olduğu, bıçakların orta bölümünün oldukça sivrileştiği, keskin hatlara sahip takımlar da var. Dikkat çekici yapısı sayesinde sunumunuzu zenginleştirmek için bunlara da şans verebilirsiniz. Sap kısmının farklı renkler ile süslendiği modeller de var. Mat altın rengine sahip sap kısmı ile gösterişi yakalayan modeller bunlar arasında öne çıkanlardan biri. Son olarak sofra düzeninde tüm ezberleri bozacak, şık bir takım için melaminden üretilenler de doğru seçim olabilir. Düğmesine basarak açabileceğiniz bu ürünlerde çatal, kaşık ve bıçak kapalı hâldeyken tek bir vücut oluyor. Dilerseniz, Tatlı & Dondurma Kaşığı sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Gör