Kaşık
Çatal
Balık Çatalı
Yemek Çatalı
Tatlı Çatalı
Ordövr Çatalı
Bıçak
24 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
24 Sonuç
Çatal (24)
%9
%17
%1
%23

ÇATAL

Çatal

Sofraların demirbaşı olan çatal, kaşık ve bıçaklar hem sağlık hem de estetik açıdan büyük önem taşıyor. Jumbo, kaliteli materyalden üretilen çeşitleri ile sağlığınıza zarar vermiyor ve uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli ürünleri size sunuyor. Ayrıca her tarzdan yemek takımıyla uyum sağlayabilecek çeşitler de kategorimizde yer alıyor. Yemek çatalından balık çatalına, ordövr çatalından tatlı çatalına her çeşit ürünü sayfamızda bulabilirsiniz. Misafirlerinizi ağırlarken eksiksiz bir masa kurmak ve kullandığınız ürünlerin kalitesiyle göz kamaştırmak için sayfamızdaki çeşitleri hemen inceleyebilirsiniz.

Sofralarınıza Şıklık Katacak Çatal Takımları

Eksilen çatal takımlarınızı tamamlamak veya kendinize farklı adetlerde takımlar oluşturmak için tekli olarak satılan çatal çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan Jumbo çatal çeşitlerini aynı zamanda takım halinde de satın alabilmeniz mümkün. 12 parçadan oluşan bu takımlar son derece kullanışlı tasarımlara sahip. Özellikle kalabalık misafirlerinizi ağırlarken kullandığınız ürünlerin birbiriyle uyumlu olabilmesi için siz de çatal seti çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Yalnızca yemek çatallarını değil, aynı zamanda ordövr ve balık çatallarını da takım halinde sayfamızda bulabilirsiniz. 12'li çatal takımlarından daha az sayıda parçaya sahip bir set oluşturmak isterseniz de tekli ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Jumbo çatal, kaşık ve bıçak takımlarında yer alan ürün modelleri bu kategoride de yer alıyor. Takım içerisinden herhangi bir eksilme durumu yaşadığınızda ihtiyacınız olan çatal modelini tamamlayabilmeniz oldukça kolay. Sayfamızdaki filtreler yardımıyla sıralayabileceğiniz ürünleri kolayca inceleyebilir ve yalnızca birkaç tıkla beğendiğiniz çatal takımını satın alabilirsiniz.

Birbirinden Zarif Çatal Modelleri

Yemek masalarında kullanılan çatallar farklı çeşitlere ayrılıyor. Bu çeşitlerin başında ise ana yemek çatalı olarak da bilinen modeller geliyor. Siz de modern ve zarif bir tarza sahip yemek çatalı arıyorsanız sayfamızdaki Jumbo 8100 ve Jumbo 9200 XL modellerine göz atabilirsiniz. Bunun yanı sıra daha yumuşak hatlara sahip bir çatal tercih edenler içinse Jumbo 1100 gibi modellerimiz de mevcut. Sevilen çeşitler arasında yer alan Jumbo 2000 XL yemek çatalı ise klasik çizgiler taşıyan modellerden. Farklı yemek türlerine göre değişen çatallar ordövr, balık ve steak gibi farklı çeşitlere sahip. Siz de soğuk ve sıcak ordövrler için kullanabileceğiniz birbirinden zarif çatal modellerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Ayrıca Jumbo 8100 12'li ordövr çatalı gibi çoklu setlere de göz atabilirsiniz. Farklı uzunluklara ve formlara sahip olan çatal çeşitleri arasından kendi zevkinize uygun bir ürün bulabilmeniz oldukça kolay. Birbirinden şık balık çatalı çeşitleri içinse Jumbo 4200, Jumbo 1300 ve Jumbo 1003 modellerini inceleyebilirsiniz. Jumbo Spotty Steak çatal ile de lezzetli yemeklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

En Lezzetli Tatlılara Eşlik Eden Çatal Çeşitleri

Yemeklerin en sevilen bölümlerinden biri olan tatlı için daha küçük boyutlarda çatallar kullanılıyor. Kimi 6 kişilik çatal, kaşık ve bıçak takımlarında tatlı çatalı bulunmasa da 12 kişilik takımların birçoğunda yer alıyor. Jumbo tatlı çatalı modelleri ise her sofranın tarzına uyum sağlamayı başarıyor. Klasikten moderne, nostaljik desenlerden zarif çizgilere uzanan ürün çeşitliliği tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. Sadelikten yanaysanız ve tasarımda basit çizgilerden hoşlanıyorsanız Jumbo 9400 tatlı çatalıyla sunumlarınıza kolayca şıklık katabilirsiniz. Eğer farklı tarzlara ilgi duyuyorsanız Jumbo Sable tatlı çatalı modeline de göz atabilirsiniz. Floral desenler ve klasik motifler için Jumbo 9700 oldukça iyi bir tercih. Son dönemde ilgi gören modeller arasında yer alan Jumbo 9200 ise modern ve ince bir çizgiye sahip. Kategorimizde ilginizi çekebilecek daha pek çok çatal çeşidi mevcut. Siz de ister tekli isterseniz de takım halinde satılan çeşitleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Ayrıca avantajlı çatal fiyatlarına göz atabilir ve zevkinize uyan modeli Jumbo güvencesiyle kolayca satın alabilirsiniz.

Devamını Gör