Kaşık
Yemek Kaşığı
Tatlı & Dondurma Kaşığı
Çay Kaşığı
Kahve Kaşığı
Ordövr Kaşığı
Çatal
Bıçak
43 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
43 Sonuç
Kaşık (43)
%2
%2
%34

KAŞIK

Kaşık

Yemeklerden büyük bir lokma almak istediğinizde elinizin ilk gittiği şey genellikle kaşık oluyor. Ayrıca suyu bol yemekler, çorbalar ve cacık gibi eşlikçi lezzetler için de kaşık kullanımı olmazsa olmaz. Fakat yıllar içerisinde bu işlevsel özelliklerinin yanında kaşıkların modelleri de büyük değişimler gösterdi. Her tarza ve beğeniye uygun olacak şekilde çeşitlenen kaşık modelleri günümüzde sofraların da şıklığına şıklık katıyor. Siz de Jumbo'nun birbirinden zevkli modellerini ve farklı tarzlara yönelik kaşık çeşitlerini görmek için hemen sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Kullanışlı Kaşık Çeşitleri

Kaşıklar temelde aynı işlevi görse de farklı yemek çeşitlerinde rahat kullanım sağlayabilmeniz için boyut ve formları değişiklik gösteriyor. Kimi zaman tutma bölümü daha uzun olan kaşıkların kimi zaman da derinlikleri farklılaşıyor. Sofrada kullanılan çeşitler genellikle yemek ve ordövr kaşıkları olsa da daha pek çok farklı kaşık çeşidi mevcut. Kahve kaşığı ve çay kaşığı içeceklerinizi karıştırmanız için daha küçük boyda üretilen çeşitlerden. Tatlı kaşığı ise bu çeşitlerle kıyaslandığında biraz daha büyük boyutlara sahip. Sütlaçların, pudinglerin ve birbirinden lezzetli tatlıların keyfini çıkarırken tatlı kaşığı oldukça kullanışlı bir ürün. Ayrıca pasta ve baklava gibi kaşıkla yenmeyecek çeşitler için tatlı çatalı modellerimize göz atabilirsiniz. Bunların yanı sıra köşeli ve düz bir uca sahip dondurma kaşıklarıyla uzun bardakları rahatça karıştırmanız için kulpu uzun olan kokteyl kaşıkları da kategorimizde mevcut. Birbirinden şık modellere sahip kaşık çeşitlerini incelemek için siz de kategorimizdeki ürünlere göz atabilirsiniz.

Her Sofraya Uyum Sağlayacak Kaşık Modelleri

Yemek masalarını süsleyen ürünlerin çeşitlenmesiyle birlikte birbirinden zarif ve gösterişli sofralar kolayca hazırlanabilir hale geldi. Jumbo'nun her zevke uyacak servis ve sunum çeşitleriyle siz de misafirlerinize farklı tarzlarda sofralar hazırlayabilir ve göz kamaştırıcı masalar ortaya çıkarabilirsiniz. Bunu yaparken de ister kategorilerimizde yer alan setlerden yararlanabilir isterseniz de tekli olarak satışa sunulan ürünleri bir arada kullanarak kendi tarzını yansıtabilirsiniz. Kategorimizde birbirinden şık tekli kaşık modelleri mevcut. Ayrıca 12'li kaşık takımı çeşitlerini de sayfamızda bulabilmeniz mümkün. Masaların olmazsa olmazı yemek kaşığının pek çok farklı modeli kategorimizde yer alıyor. Sade ve klasik sevenler için Jumbo 4200, narin bir model arayanlar için Jumbo 9400 ve farklılık isteyenler içinse Jumbo 9100 tercih edilebilir. Ayrıca çayın eksik olmadığı evlerimizde çay kaşığı da sıkça kullanılan çeşitlerden. Bu kaşıklarda da Jumbo 8100 modeli gibi son derece modern çeşitler mevcut. Bunun yanı sıra çok daha klasik ve nostaljik esintiler taşıyan Jumbo 9700 ve Jumbo 1400 modelleri de sevilen çeşitler arasında.

Her Bütçeye Uygun Kaşık Fiyatları

Kaşık fiyatları modellerine ve kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterebiliyor. Dönem dönem yükselişe geçen farklı tarzlar da fiyatlar konusunda etkili olabiliyor. Fakat Jumbo'da her cebe uygun bir kaşık modeli bulabilmek mümkün. İhtiyaçlarınıza cevap verecek ürünleri siz de kategorimizden kolayca bulabilirsiniz. Üstelik birbirinden şık dondurma kaşığı, kokteyl kaşığı ve ordövr kaşığı gibi farklı çeşitler de kategorimizde mevcut. Jumbo 1800 yemek kaşığı gibi ince ve şık bir modeli sayfamızda kolayca bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Jumbo 1003 tatlı kaşığı ve Jumbo 9700 dondurma kaşığı ile de sunumlarınıza şıklık katabilirsiniz. Farklı tarzlara yönelik daha pek çok ürün bu kategoride yer alıyor. Farklı modelleri incelemek ve fiyatlarını karşılaştırarak kendinize en uygun ürünü bulmak için siz de sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıca masalarınıza şıklık katacak daha fazla ürünü incelemek isterseniz Sofra Sunum Aksesuarları kategorimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Gör