Tencere Seti
Tek Tencere
Tava & Tava Seti
Çelik Tava
Döküm Tava
Granit Tava
Süt & Sos Tenceresi
3 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
3 Sonuç
Çelik Tava (3)

Çelik Tava

Yemeklerinizi sağlıklı bir şekilde pişirmek önceliğinizse çelik tava çeşitleri burada, tam karşınızda! Jumbo farkıyla sunulan ürün çeşitleri üstün kaliteli materyallerle üretilerek sağlığınızı riske atmıyor. Buradaki çelik tavaları tercih ederek yemeklerinizi sağlıklı ve pratik bir şekilde pişirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Sayfamızda her ihtiyaca cevap verecek çelik tava seçeneğini bulmanız mümkün. Kızartma veya soslu yemek fark etmeksizin tüm lezzetleri profesyonel olarak hazırlama imkanını yakalamak istiyorsanız alışverişinize bu ürünlerle başlayabilirsiniz. Çelik sahan gibi ihtiyacınız olabilecek diğer pişirme gereçlerini incelemek için sitemizdeki ilgili kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

Sağlıklı Yemeklerin Vazgeçilmezi Olacak Çelik Tavalar Burada

Bir mutfağın yemek hazırlamaya elverişli olması için birçok gerece ihtiyaç duyuluyor. Farklı yemekler ve pişirme teknikleri için özel olarak geliştirilen mutfak gereçleri sofralarda çeşitli lezzetler yaratmak için mutfakların olmazsa olmazı. Çelik tava çeşitleri de ev yaşamında farklı lezzetler hazırlamak isteyenlerin ortak tercihi. Sayfamızdaki ürünleri seçerek mutfağınızda birbirinden kusursuz yemeklerin mimarı siz olabilirsiniz. Burada bulunan çelik tava çeşitleri yemeklerin sağlıklı bir şekilde pişmesini sağlıyor. Böylece 7'den 70'e herkes için yemek hazırlığında kullanılabiliyor. Buradaki ürünler üstün kaliteli çelik materyaliyle farklı özellikler de sunuyor. Jumbo çelik tavaların ısıyı tutan yapısıyla yemeklerin soğumasını önlüyor. Yemekleriniz uzun süre saklamak için Jumbo çelik tavalara güvenebilirsiniz. Bununla birlikte ürünler oksitlenmeye karşı da dayanıklılık gösteriyor. Herhangi bir karar ve soyulma problemi yaşatmayan paslanmaz çelik tavalarımızı uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Sayfamızdaki çelik tava çeşitleri yemeklerin buzdolabında saklamak için de birebir. Pişirdiğiniz yemekleri buzdolabınızda saklamak ve dilediğiniz zaman tüketme konforunu kazanmak istiyorsanız kapaklı modelleri tercih edebilirsiniz. Sayfamızdaki çelik tavalar temizlik konusunda da kolaylık sağlıyor. Genellikle 18/10 paslanmaz çelikten üretilen ürünleri bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkayabilirsiniz.

Çelik Tava Çeşitleri

Sayfamızda her ihtiyaca uygun çelik tava seçeneğine rastlamak mümkün. Yemek yapma rutininizi baz alarak ürün seçimi yapabilirsiniz. Soslu ve sulu yemek çeşitleri için çelik wok tava modeleri öne çıkıyor. Bu ürünler derin yapısı ve geniş iç hacmiyle yemek hazırlığında konfor sunuyor. Sıçrama ve taşma gibi problemler yaşamadan yemeklerinizi keyifle hazırlamak için wok tavaları değerlendirebilirsiniz. Sayfamızdaki geniş hacme ve standart taban yapısına sahip diğer modeller de yemek hazırlığında kullanılabiliyor. Örneğin 26 cm ebatlarındaki yapışmaz çelik tava çeşitleri az porsiyonlu tava yemeklerini pratik bir şekilde hazırlamak için ideal. Eğer minimal sofralar için küçük lezzetler hazırlamak istiyorsanız ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu modeller kızartma gibi yoğun yağlı yemekleri de kusursuz bir şekilde hazırlamanıza olanak tanıyor. Özellikle petek dokulu iç yüzeye sahip olan yapışmayan çelik tava çeşitleri kızartma hazırlığında kullanıcılardan tam not alıyor. Birbirinden lezzetli kızartmaları dağılma veya yanma gibi problemler yaşamadan hazırlamak için bu tür modelleri tercih edebilirsiniz.

Çelik Tava Fiyatları

Çelik tava fiyatları ürünlerin ebatları ve tasarımlarına göre farklılık gösteriyor. Örneğin, çelik wok tava ile petek dolgulu tava modelleri arasında fiyat farklılıkları gözlemlenebiliyor. Bununla birlikte 20 cm ebatlarındaki modellerle 26 cm ölçülerindeki seçenekler arasında da fiyat farklılıkları gözlemlenebiliyor. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun birçok farklı seçeneği sayfamızda rahatlıkla bulabilirsiniz. Kriterlerinize uygun ürünlere anında ulaşmak için sayfamızdaki filtre özelliği sizinle. Renk ve Hacim gibi filtre seçeneklerinden faydalanarak nokta atışı tercihlerde bulunabilirsiniz.

Devamını Gör