Kek Kalıbı & Fırın Kabı
Kek Kalıbı
Fırın Kabı
Ezici
Spatula
Limon Sıkacağı
Rende & Dilimleyiciler
Pizza Kesici
Tirbuşon & Açacak
Soyacak
Saklama Kabı
Baharat Öğütücü & Değirmeni
Buz Kalıbı
Kaşıklık
Ekmek Kutusu
Hamur Şekillendirici
Çöp Kutusu
Servis Gereçleri
Kesme Tahtası
Süzgeç
Ölçü Kabı
Kavanoz
Parça Sayısı
1 Parça
2 Parça
6 Parça
50 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
50 Sonuç
Kek Kalıbı (50)

Kek Kalıbı

En beğenilen kek kalıbı çeşitleri Jumbo'da sizleri bekliyor. Sevilen tatlar arasında yer alan keklerin ideal şekilde pişirmek için kullanılan bu ürünler farklı modellerde sizlere sunuluyor. Kekin pişirirlerken şeklinin korunmasını sağlayan kek kalıpları hamurun homojen bir şekilde ısınmasına da yardımcı oluyor. Birden farklı model sayesinde değişiklik şekillerde pişirebileceğiniz kek kalıpları, yapacağınız kekin türüne göre de farklı tasarımları bulunuyor. Siz de tüm bu modelleri sayfamız üzerinden inceleyebilir, dilediğiniz kekleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Alüminyum Kek Kalıbı Modelleri

Kek kalıbı modelleri geniş bir model skalasına sahip olup dilediğiniz modeli bulabilmenizi kolaylaştırıyor. Farklı materyallerden üretilen kek kalıpları alüminyum modelleri ile ön plana çıkıyor. Alüminyum kek kalıbı modelleri dayanıklı hafif ve ısıyı iyi iletmesi özellikleri ile öne çıkıyor. Dolayısıyla kekin daha iyi pişmesini de sağlayan bu modeller aynı zamanda kolay temizlenebilir özellikleri sayesinde de birçok kullanıcı tarafından tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Geniş bir model seçeneğine sahip olan bu modeller ile ister baton ister klasik isterseniz de muffin kekler yapabilirsiniz. Dilerseniz kelepçeli kek kalıbı çeşitleri ile pasta kekinizi kendiniz oluşturularak ev yapımı pastalar yapabilmeniz de mümkün. Birinci sınıf yapışmaz kaplamaya sahip olan kek kalıpları ile kekinizi pişirdikten sonra yapışma yapmadan keki kalıptan çıkarabilmenize yardımcı oluyor. Bu kek kalıpları arasında yuvarlak modeller klasik kek görünümünü sizlere sunuyor olup en çok tercih edilen modeller arasında bulunuyor. Siz de bu kek kalıbı modellerini kategorimizden inceleyebilir ve beğendiğiniz modeli sepetinize ekleyebilirsiniz.

Silikon Kek Kalıpları

Kolay kullanım özellikleri sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilen silikon kek kalıbı modelleri, geniş kullanım alanları ile ön plana çıkıyor. Birden fazla ürün yelpazesine sahip olan bu modeller ile aklınıza gelen her türlü kek ve atıştırmalığı yapabilirsiniz. Esnek ve dayanıklı olmaları ile çeşitli şekil ve boyutlara sahip. %100 platin silikondan üretilen modeller, bulaşık makinesinde yıkabilir özelliği sayesinde de oldukça kolay kullanılabiliyor. Silikon kek matı ile rulo pastalar hazırlayabilir, donut kalıpları ile ev yapımı lezzetli donutlar hazırlayabilirsiniz. Bunun yanında klasik kek modellerinden sıkıldıysanız Lekue Kırmızı Silikon Tart Kalıbı ile farklı lezzetler hazırlayabilir, sevdikleriniz ve kendinizi şımartabilirsiniz. Tüm bunların yanında lokmalık desenli kekler hazırlayabilirsiniz. Birden fazla çeşit bulunan kek kalıpları arasından kendi isteklerinize uygun kek kalıplarını kategorimiz üzerinden bulabilir ve anında sipariş oluşturabilirsiniz. Dilerseniz Kek Kalıbı & Fırın Kabı kategorisi üzerinden farkı amaçlar için de kullanılabilir modelleri inceleyebilirsiniz.

Alüminize Çelik Kek Kalıbı Çeşitleri

Alüminize edilmiş çelikten üretilen kek kalıpları diğer modeller ile benzer tasarımlara sahip olup karşınıza çıkıyor. Muffin kek kalıbı modellerinden klasik modellere kadar geniş bir skalaya sahip olan bu modeller, istediğiniz şekillerde kek yapabilmenizi sağlıyor. Tüm bu modellerin yanında tart kalıbı çeşitlerine sahip olan alüminize çelik kek kalıpları, tatlıya dair her çeşidi yapabilmenize olanak sağlıyor. Geniş boyutlarda yer alan bu modeller, kalabalık gruplara eşsiz lezzet sunabilmenizi kolaylaştırıyor. Alüminize çelik kalıplar çizilmeye ve korozyona karşı dayanıklı ürünler olup uzun yıllar boyunca sizlere eşlik edebiliyor. Yaklaşık olarak 230 dereye kadar dayanıklı olan bu kalıpları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yapıştırma yapmaz özelliğe sahip olan kek kalıpları, tabağa kolay bir şekilde aktarabilmenizi kolaylaştırıyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği sayesinde sizlere kolay bir kullanım alanı oluşturuyor. Siz de bu modellere sahip olmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Mutfak Gereçleri kategorisi üzerinden ihtiyacınız olan diğer mutfak ürünlerini de inceleyebilir, sepetinizi oluşturabilirsiniz.

Devamını Gör