TENCERE & TAVA
DÜDÜKLÜ TENCERELER
SAHAN & SAHAN SETİ
ÇAYDANLIK & CEZVELER
MUTFAK BIÇAKLARI
MUTFAK GEREÇLERİ
Kek Kalıbı & Fırın Kabı
Ezici
Spatula
Limon Sıkacağı
Rende & Dilimleyiciler
Pizza Kesici
Tirbuşon & Açacak
Soyacak
Saklama Kabı
Baharat Öğütücü & Değirmeni
Buz Kalıbı
Kaşıklık
Ekmek Kutusu
Hamur Şekillendirici
Çöp Kutusu
Servis Gereçleri
Kesme Tahtası
Süzgeç
Ölçü Kabı
Kavanoz
Parça Sayısı
1 Parça
26 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
26 Sonuç
Kesme Tahtası (26)

Kesme Tahtası

Birbirinden şık ve kullanışlı kesme tahtası modelleri Jumbo'da buluşuyor. Yemeklerinizi hijyenik ve pratik bir şekilde hazırlamak istiyorsanız hemen alışverişe başlayın! Sayfamızdaki kesme tahtası çeşitleri dayanıklı ve fonksiyonel yapılarıyla mutfağınızda uzun süre destekçiniz olmaya geliyor. Pratik temizlenebilir özellikleriyle de öne çıkan ürünlerle yemeklerinizi pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Burada bulunan doğrama tahtası çeşitleri Jumbo farkıyla tasarımlarıyla da görenlerin beğenisini kazanıyor. Her detayıyla şık bir mutfak dekorasyonuna imza atmak istiyorsanız ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Saklama kabı gibi diğer mutfak gereçlerini de incelemek isterseniz sitemizdeki ilgili kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

Mutfağınızın Vazgeçilmezi Olacak Kesme Tahtaları Burada

Kullanışlı ve hijyenik bir yemek hazırlama ortamı oluşturmak için birçok mutfak gerecine ihtiyaç duyulabiliyor. Ezici, rende veya limon sıkacağı gibi ürünler yemek hazırlığını profesyonel bir seviyede gerçekleştirebilmeniz için daimi olarak ihtiyaç duyabileceğiniz ürünle arasında yer alıyor. Sebze ve et gibi gıdaların sağlıklı bir şekilde pişirmeye hazırlamak içinse kesme tahtaları öne çıkıyor. Yemek hazırlığında kullanacağınız gıdaları dilimlemek için hijyeni bir ortam oluşturmak istiyorsanız bu ürünler tam size göre! Saydamızdaki sebze doğrama tahtası çeşitlerini tercih ederek yemeklerinizi konforlu bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Burada bulunan kesme tahtaları temelde üretildiği materyale göre farklılık gösteriyor. Ahşap kesme tahtası çeşitleri dayanıklı yapılarıyla öne çıkıyor. Özellikle et gibi sert gıdaları pratik bir şekilde doğrayabilmek istiyorsanız bu modelleri değerlendirebilirsiniz. Plastik kesme tahtası çeşitleri ise hafif ve şekillenebilen tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Sebze, meyve ve kahvaltılık lezzetleri her alanda kesebilme konforunu yakalamak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Kesme tahtası çeşitleri arasında farklı materyalleren üretilen ürünler de bulunuyor. Çelik ve melamin gibi materyallerin sunduğu avantajları öğrenmek isterseniz sayfamızdaki ürünlerin açıklamalarına göz atabilirsiniz.

Doğrama Tahtası Çeşitleri

Sayfamızda her ihiyaca hitap edecek doğrama tahtası seçeneğini bulmanız mümkün. Mutfak ihtiyaçlarınızı baz alarak ürün seçimi yapabilirsiniz. Eğer geniş bir tezgaha sahipseniz büyük ebatlarla sunulan plastik ve silikon kesme tahtası çeşitleri sizin için ideal. Bu ürünler fonksiyonel yapısı sayesinde her ihtiyaca cevap verebiliyor. Örneğin Joseph 60004 Cut & Carve gibi kesme tahtası çeşitleri çift taraflı yapısıyla hem et hem de sebze gibi gıdalarla kullanıma uygunluk gösteriyor. Bu ürünlerle birçok farklı lezzeti rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Bunlara ek olarak sayfamızdaki bu tür modellerde kaydırmazlık gibi özellikler de mevcut. Sebze ve et gibi gıdaları doğrarken güvenliğinizi sağlamak için seçenekleri tercih edebilirsiniz. Ahşap kesme tahtası çeşitleri arasında ise her tezgaha hitap edecek boyuta sahip ürünlere rastlamanız mümkün. Bu ürünler mutfak gereci seçiminde doğal ürünleri tercih edenlerin vazgeçilmezi yemeklerini doğal ahşap yüzeyde hazırlama konforuna erişmek için birçok seçeneği burada bulabilirsiniz. Eğer kesme tahtası ihtiyacınızı kapsamlı bir şekilde karşılamak istiyorsanız setler sizin için birebir. Doğrama tahtası seti çeşitlerinde bulunan farklı ebatlardaki ve fonksiyonlardaki ürünler tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetiyor. Yemek hazırlığıı hızlı ve profesyonel bir biçimde gerçekleştirmek için bu seçenekleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

Doğrama Tahtası Fiyatları

Doğrama tahtası fiyatları ürünlerin ebatlarına ve tasarımlarına göre farklılık gösteriyor. Buna ek olarak ürünlerin üretildiği materyal de fiyatlara etki edebiliyor. Örneğin plastik kesme tahtaları uygun fiyatlı seçenekler arasında yer alırken ahşap modeller orta fiyat skalasında sizi karşılayabiliyor. Bütöenize uygun envaiçeşit seçeneği Jumbo dünyasında rahatlıkla bulablirsiniz. Kriterlerinize uygun seçeneklere anında ulaşmak için sayfamızdaki filtre seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Devamını Gör