TENCERE & TAVA
DÜDÜKLÜ TENCERELER
SAHAN & SAHAN SETİ
ÇAYDANLIK & CEZVELER
MUTFAK BIÇAKLARI
MUTFAK GEREÇLERİ
Kek Kalıbı & Fırın Kabı
Ezici
Spatula
Limon Sıkacağı
Rende & Dilimleyiciler
Tirbuşon & Açacak
Soyacak
Saklama Kabı
Baharat Öğütücü & Değirmeni
Kaşıklık
Ekmek Kutusu
Hamur Şekillendirici
Çöp Kutusu
Servis Gereçleri
Kesme Tahtası
Süzgeç
Ölçü Kabı
Kavanoz
336 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
336 Sonuç
MUTFAK GEREÇLERİ (336)
%-16

Jumbo Mutfak Aksesuarları

Mutfakta zaman geçirirken pratik olmayı sağlayacak işlevsel mutfak aksesuarları her şef için vazgeçilmezlerden oluyor. Yemek hazırlarken, pişirirken ve saklarken kullanılan mutfak aksesuar ve gereçleri mutlaka bulunması gereken parçalardan. Jumbo mutfak aksesuarları arasında uzun yıllar kullanabileceğiniz, kaliteli ve tasarımıyla göz dolduran modelleri keşfedebilirsiniz.

Mutfak Aksesuarları Seçimi

Yemek pişirmeyi kolaylaştıran ve daha da zevkli hale getiren mutfak aksesuarları kullanışlılıklarıyla vazgeçilmez oluyor. Kalabalık sofralarda sunum yaparken tarzıyla dikkat çeken servis kaşıkları ve çatalları; yemek hazırlarken el altında olması gereken kaplar ve bıçaklar ya da yemek saklamayı pratikleştiren ve çok yer kaplamayan saklama kapları amatör ve profesyonel her şefin mutfağında yer alan parçalardan.

Mutfakta zaman geçirmeyi, yemek yapmayı seven herkesin kendi tarzı vardır ve her şefin kullandığı ekipmanlar farklıdır. Çok çeşitli aksesuarlar arasından seçim yaparken neleri kullandığınızı, nelerin vazgeçilmez olduğunu değerlendirerek karar verin. Mutfağı organize etmeye yarayan parçalardan zaman kazandıran ekipmanlara çok çeşitli aksesuarlar pratikliğine alıştıkça vazgeçilmez olacak.

Mutfak aksesuarı fiyatları modeline, malzemesine, işçiliğine göre değişebiliyor. Çok fazla çeşit arasından seçim yaparken kararsız kalıyorsanız fiyat – performans sorgulaması yapıp uzun yıllar kullanılabileceklerde karar kılın. Kalitesini ve duruşunu yıllar geçse de kaybetmeyen mutfak aksesuarları sunumlarda dikkat çeken; mutfakta ise hiçbir zaman hayal kırıklığına uğratmayan parçalardan olacak. Dayanıklılığı ve sağlığa uyumlu olmasıyla bilinen markaların mutfak aksesuarlarını da Jumbo’da bulabilirsiniz. Yemek yapmanın her aşamasında yardımcı olacak markaların ekipmanları, kalitesiyle farkını yemek hazırlamanın her aşamasında gösterecektir.

Bıçaklar, saklama kapları, süzgeçler, rende çeşitleri, sunum gereçlerinin yanı sıra sarımsak ezici, bıçak bileyici, baharat değirmeni, doğrayıcı gibi aksesuarların da çok kullanışlı olduğunu ve her mutfakta yer alması gerektiğini de unutmamak gerek.

Yemek Hazırlama Ekipmanları

Yemek pişirirken ve hazırlarken kullanılacak parçaları bir bütün olarak düşünerek seçmek gerekiyor. Çelik tencerelerde yemek yaparken istenilen her kaşık kullanılabilirken bakır, döküm ve titanyumlarda ahşap ya da silikon kaşıklar, spatulalar seçmek gerekiyor.

Vazgeçilmez Mutfak Aksesuar ve Gereçleri

Mutfak aksesuarlarının hepsi de kullanışlı ve işe yarayan parçalar. Ama bazı ekipmanlar var ki her mutfakta yer almak zorunda. İyi bilenmiş keskin bıçaklar, kesme tahtaları bir bütün olarak düşünüp seçilmeli. Hızlıca yemek hazırlamak için önceden pişmek üzere hazırlanmış gıdaları saklamak ya da artan porsiyonları buzdolabında muhafaza etmek için saklama kaplarından da birkaç set edinmekte fayda var. Maşa, spatula gibi servis gereçlerini masanın görünümünü tamamlamak için şık modellerden seçmek tamamlayıcı görünmeyi sağlayacaktır. Süzgeç çeşitleri ve farklı ebatlardan rendeler ve limon sıkacağı vazgeçilmez olanlardan.

Jumbo Mutfak Aksesuarları Arasında Neler Var

Mutfakta, günün her öğünü için hazırlık yaparken ve yemek sunumlarında ihtiyacınız olan her parçayı kaliteli malzemeler ve şık tasarımlarla Jumbo’da bulabilirsiniz. Yemek hazırlarken gereken farklı boylarda ve fonksiyonlarda rende, patates ezici, bıçak setleri, soyacak modelleri, süzgeç, limon sıkacağı, pratik doğrayıcı, kesme tahtası; yemek pişirirken kullanılan silikon spatula, pizza kesici, konserve açacağı, çırpıcı, maşa, kevgir; sofra sunumu güzelleştiren baharat değirmeni, servis gereçleri, tuzluk, nihale Jumbo’da yer alıyor. Pişirme öncesinde ve sonrasında kullanılabilecek ve organize olmayı sağlayan saklama kapları, lavabo düzenleyici, bulaşıklık, buz kalıbı ve kase setleri de mutfak aksesuarları arasında bulunanlardan.

Devamını Gör