TENCERE & TAVA
Tencere Seti
Tek Tencere
Tava & Tava Seti
Süt & Sos Tenceresi
DÜDÜKLÜ TENCERELER
SAHAN & SAHAN SETİ
ÇAYDANLIK & CEZVELER
MUTFAK BIÇAKLARI
MUTFAK GEREÇLERİ
Parça Sayısı
1 Parça
3 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
3 Sonuç
Süt & Sos Tenceresi (3)
İndirim %30
%8
İndirim %30
%13

Süt & Sos Tenceresi

Süt ve sos hazırlıklarınıza uygun tencereleri keşfetmek için hemen Jumbo'da incelemelere başlayın! Alüminyum, döküm, granit gibi farklı pek çok materyalden imal edilen sütlük ve sosluklar, zamana direnç gösteren dayanıklılığı ile de favoriniz olmaya aday. Geniş tasarım çeşitliliği sayesinde de mutfak dekorasyonunuza uygun olanı bulmanız çok kolay! Hemen incelemelere başlayabilir, siz de indirim gibi fırsatlar eşliğinde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Süt Tencereleri ve Sütlük Modelleri

Döküm alüminyumdan imal edilen süt tenceresi modelleri sayesinde sütünüzü kolay ve güvenilir şekilde kaynatmaya başlayabilirsiniz. 2 parça olarak satışa sunulan bu ürünler, farklı tariflerinizi hazırlamanız için de uygun. Böylelikle yepyeni bir sos tarifine imza atabilir, garnitür ya da yemeklerinizi de bu süt tencerelerinde pişirebilirsiniz. Fenolik sap bölümü silikon dolgulu olduğu için kolay bir şekilde denge kurmanıza yardımcı oluyor. Eşit şekilde ısınmasını sağlayan bu tencereler, üst düzey yapışmaz kaplaması ile de kolayca temizliğe imkân tanıyor. İndüksiyon dahil tüm ocaklarda kullanabileceğiniz bu modeller, elde yıkamaya da uygun. Bunun yanı sıra sütlük modellerini de inceleyebilirsiniz. 5 cl ya da 9 cl gibi farklı boyutlarda görebileceğiniz, bardağı andıran stile sahip bu sütlükler barista ekipmanları arasında da vazgeçilmezlerden biri. Sütün yoğunluğu ve ısısını en iyi şekilde ayarlamanıza izin veren bu ürünler, porselenden imal edilmesi ile de dikkat çekiyor. Darbelere karşı dayanıklı olan porselen malzemesi, aşınmaya dayanıklı olması ve fazla leke tutmaması ile de favori sütlüğünüze ulaşmanızı sağlayabilir. Böylece ister eviniz ister işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz en temel barista ekipmanınıza hemen sahip olabilirsiniz.

Pratik Sos Tenceresi Modelleri

Bu ürün grubunun en popüler seçeneklerinden biri alüminyum sos tenceresi modelleri olarak öne çıkıyor. Yemeklerinizi çok daha eşsiz bir lezzete kavuşturacağınız birbirinden harika soslarınızı bu modeller ile hazırlayabilirsiniz. Ranch sos, pesto sos, barbekü sos, salsa sos ya da kahvaltılık sos gibi yemeklerinize ayrı bir lezzet kataca pek çok sosun yapımında alüminyum tencereleri kullanabilirsiniz. Yüksek kalite yapışmayan kaplaması sayesinde temizlik ve bakımı da kolay olan alüminyum sos tenceresi, böylece oldukça zahmetsiz. Dahası, çok daha az yağa ihtiyaç duyduğu için hazırladığınız tarifleri aktarmanız ve tencerenizi temizlemeniz de katbekat kolay. indüksiyon dahil her türlü set üstü ocakta kullanabileceğiniz bu ürünler, fenolok sapı sayesinde ocaktan sofraya kolayca taşınabiliyor. Sos tenceresi döküm modelleri ile de çok popüler. FernoGreen yapışmaz kaplama da büyük kolaylık sağlıyor. Dilerseniz, rende, limon sıkacağı, kesme tahtası, çırpıcı gibi eksiklerinizi tamamlamak için Mutfak Gereçleri sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Süt & Sos Tenceresi Fiyatları

Sos tenceresi ve sütlük fiyatları ise geniş bir skalada karşınıza çıkıyor. Ürün çeşitliliği fiyat aralığındaki en belirleyici ögelerden biri olmasının yanı sıra aradığınız modeli daha çabuk bulmanızı da sağlayabilir. Bunun yanı sıra boyut, malzeme, tasarım, parça sayısı gibi fiyatları etkileyen değişkenler de var. Dilerseniz, kategorimizdeki süt ve sos tencerelerini, sütlükleri incelerken fiyat filtresinden de yararlanabilirsiniz. Böylece belirlediğiniz bütçe aralığındaki modelleri hemen incelemeye başlayabilirsiniz. Ek olarak ürünleri artan fiyat - azalan fiyatlarına göre sıralayarak da keşfetmeye devam edebilirsiniz. Ek olarak indirim gibi seçenekleri yakalayarak da alışverişinizi çok daha avantajlı bir şekilde sonlandırabilirsiniz. Arzu ederseniz, Kokteyl, Bar Malzemeleri sayfamızdaki buz kovası, shaker, kokteyl kaşığı gibi ürünleri de hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

Devamını Gör