TENCERE & TAVA
Tencere Seti
Tek Tencere
Tava & Tava Seti
Süt & Sos Tenceresi
DÜDÜKLÜ TENCERELER
SAHAN & SAHAN SETİ
ÇAYDANLIK & CEZVELER
MUTFAK BIÇAKLARI
MUTFAK GEREÇLERİ
Parça Sayısı
1 Parça
2 Parça
8 Parça
6 Parça
23 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
23 Sonuç
TENCERE & TAVA (23)
Ayın Fırsat Ürünleri
%13
%54

Tencere ve Tava

Çelik, alüminyum, seramik, granit ya da demir döküm... Buradaki tencere ve tava çeşitlerimiz arasından seçiminizi yaparak kaliteli ve uzun ömürlü ürünlere mutfağınızda yer alabilirsiniz. Tekli olabildiği gibi çoklu setler halinde de satışa sunulan tencere ve tava modelleriyle yapacağınız her yemek son derece lezzetli oluyor. Hızlı ısı dağılımı sağlayan yapıları, ısınmaya dirençli kulpları, dayanıklı kapakları ve şık tasarımlarıyla adından söz ettiren Jumbo tava ve tencerelerden sipariş etmek için tek yapmanız gereken beğendiğiniz modelleri sepetinize eklemek. Alışverişinizi tamamladığınızda satın aldığınız tencere ve tavalar kısa süre içinde adresinize geliyor. Çelik, granit, döküm, seramik ya da alüminyum tencere ve tava modellerini incelemek için tıklamaya başlayın!

Kullanışlı Tencere ve Tava Setleri

 

Sayfamız üzerinde gördüğünüz çeşit çeşit alüminyum, granit, seramik, döküm ya da çelik tencere ve tava setlerini satın alarak göz alıcı takımlar oluşturabilirsiniz. İçinde son derece kullanışlı ürünlerin yer aldığı bu setler, sadece birkaç tık uzağınızda. 3'lü, 4'lü, 6'lı, 7'li, 8'li ya da daha çok parçalı çelik ya da granit tencere seti çeşitleri arasından seçiminizi yaparak ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu setlerin içinde farklı amaca yönelik ürünler yer almaktadır. Örneğin 7 parça tencere seti içinde göreceğiniz ürünler arasında bir adet büyük tencere, bir adet orta büyüklükte tava, bir adet küçük tencere, bir adet pilav tenceresi ve üç adet kapak bulunuyor. Diğer yandan 6 parça tencere seti ise birer adet küçük, orta ve büyük boy tencere ve kapaklarını içeriyor. Tüm bu seçenekler ve daha fazlası içinden ihtiyacınız doğrultusunda seçimler yapabilir, mutfağınıza kalite getirebilirsiniz.

Tekli Tencere ve Tavalar

  

Sayfamız üzerinde yer alan setlere ek olarak tekli tencere modellerini de görmeniz mümkün. Üstelik farklı markaların etiketini taşıyan bu ürünler, uzun ömürlü yapıları ve şık tasarımlarıyla kullanıcılardan tam puan alıyor. Örneğin Berghoff tencere modelleri arasında yer alan derin tekli tencereler ile ziyafet sofralarında sunacağınız yemekleri rahatlıkla pişirebilirsiniz. İndüksiyon dahil her türlü ocakta kullanılabilen bu çelik tencereler, yapışkan kaplaması ve bulaşık makinesinde yıkanabilirliği sayesinde sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almakta. Diğer yandan sayfamızdaki demir döküm tencere modellerini de çok seveceksiniz. Anti-bakteriyel emaye kaplaması, yüksek enerji tasarrufu, fırına girebilen yapısı ve bulaşık makinesinde yıkanabilir oluşu ile bu ürünlerde ister sulu yemek ister kek ister ekmek pişirebilirsiniz. Kısacası Jumbo, pek çok farklı markadan farklı özellikteki tekli tencere ve tavalarıyla bu sayfada sizi bekliyor.

Süt ve Sos Tencereleri

 

Jumbo sos tavaları, pek çok farklı özelliği ve kolay kavranan tutma saplarıyla buradaki yerini alıyor. İster basık ister derin modeller arasından seçiminizi yaparak amacınıza uygun bir sos tenceresine sahip olabilirsiniz. 304 paslanmaz çelikten üretilen Jumbo tencere ve tavalar, mutfakların vazgeçilmezi olmaya geliyor. Jumbo minör sosluklar, yüksek kalite paslanmaz çelik gövdesi ve kapsül tabanı sayesinde ısıyı tüm yüzeylere eşit olarak yayarak yemeklerinizin proteinini kaybetmeden pişmesine de yardımcı oluyor. Böylece Jumbo tencere ve tavaları ile hem sağlıklı hem de lezzetli yemeklere imza atmanız mümkün. Ayrıca bu sayfada 20 cm çapındaki yuvarlak tavalardan 30 cm'lik kare tavalara oldukça geniş bir ürün yelpazesi mevcut. İster el yapımı, asit ve korozyona dayanıklı ızgara tavalarından isterseniz de paslanmaz çelik günlük çelik tavalardan tercih ederek kaliteyle estetiği buluşturarak yemek yapmanın tadını çıkarabilirsiniz. Jumbo çelik tencere seti modelleri burada sizi bekliyor.

Devamını Gör