BARDAK & BARDAK TAKIMLARI
Su Bardağı
Meşrubat Bardağı
Bardak Takımı
Kadeh
Viski Bardağı
Çay Bardağı Takımı
ÇİFT CİDARLI ÜRÜNLER
ÇAY & KAHVE FİNCAN TAKIMI
MUG & KUPALAR
SÜRAHİ & KARAF
TERMOSLAR
KAHVE & DEMLEME EKİPMANLARI
KOKTEYL & BAR MALZEMELERİ
Parça Sayısı
6 Parça
1 Parça
2 Parça
4 Parça
109 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
109 Sonuç
BARDAK & BARDAK TAKIMLARI (109)

Bardaklar ve Bardak Setleri

Her mutfağın baş köşesinde yer alan bardaklar, olmazsa olmazlar listesinin de ilk sıralarında yer alıyor. Bu ürünler hem tekli olarak hem de takım halinde satıldığı için pek çok farklı kullanıma hitap edebiliyor. Kadehten viski bardağına, fincandan meşrubat bardağına kadar değişen modeller kategorimizde yer alıyor. Siz de kendi zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun bardakları ve bardak setlerini bulabilmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Şık Tasarımlı Bardak Çeşitleri

En çok kullanılan bardak çeşitlerinden olan su bardakları birbirinden farklı desen ve renklerle kategorimizde sizi bekliyor. Göz alıcı formlara sahip çeşitler, standart su bardağı görünümünden uzaklaşarak mutfaklarınıza farklılık katıyor. Ayrıca su bardağı takımı dışında boyutları değişen meşrubat bardakları da bu çeşitler arasında yer alıyor. Sık sık birbiri yerine kullanılan su bardağı ve meşrubat bardağı modellerini sen de dilediğin kullanım şekli için tercih edebilirsin. Bunların yanı sıra misafirlerini ağırlarken kullanabileceğin birbirinden güzel modeller kategorimizde mevcut. Renkli bardaklar, çift cidarlı çeşitler, kabartmalı cam desenleri ve bardaklardaki farklı figürler ilginizi çekebilecek çeşitlerin arasında yer alıyor. Özellikle çift cidarlı modeller son yıllarda bir hayli sevilen çeşitlerden. Çift katlı camdan oluşan bu bardaklar şeffaf olduğu için görsel açıdan oldukça etkileyici. Yalnızca çift katlı olması bile bu bardakları ilgi çekici yaparken bazı modellerde, iç tarafta bulunan ikinci kata kafa tası, çam ağacı ve şişe gibi farklı figürlerin şekli verilebiliyor. İçecek servisinde dikkatleri kolayca üzerine çeken bu çeşitler ile siz de misafirlerinizin ilgisini kolayca çekebilirsiniz. Servis sırasında farklılık yaratacak tüm bu çeşitleri ve çok daha fazlasını incelemek için hemen sayfamızı göz atabilirsiniz.

Kullanışlı Bardak Modelleri

Herkesin çay kahve içmeyi sevdiği bardak boyutu değişiklik gösterebildiğinden sayfamızda her boyuttan bardak çeşidini bulabilirsiniz. En sık kullanılan çeşitlerden biri kahve bardağı olduğu için fincan ve kulplu bardaklar bu çeşitler arasında en sevilen ürünlerden oluyor. Kahve fincanlarına eşlik eden kahve yanı su bardağı ise diğer çeşitlere göre çok daha özel boyutlara sahip. Su bardağı formunda olan bu bardaklar aynı zamanda kahve fincanlarının ölçüsüyle denk olabilmesi için küçük boyutlara sahip. Siz de bu minik su bardaklarını Türk kahvesi servisinde kullanarak son derece şık servisler yapabilirsiniz. Ayrıca sunumlarınızı renklendirmek için Jumbo lokumluklardan ve küçük servis kaselerinden de yararlanabilirsiniz. Kategoride yer alan bir başka çeşit ise kadehler. Büyük ve küçük boydaki kadeh çeşitleri farklı içeceklerin servisinde kullanılıyor. Tercih edeceğiniz içeceğe göre siz de ürün boyutlarına karar verebilirsiniz. Birbirinde etkileyici tasarımlara sahip cam bardaklar ile sofralarınıza farklılık katabilirsiniz.

Sunumlara Tarz Katan Karaflar ve Sürahiler

Masa düzeninde her şey kusursuzken içecekleri plastik şişede servis etmek istemezsiniz. Bunun için kullanabileceğiniz birbirinden şık sürahi ve karaf modelleri bulunuyor. Sayfamızdaki çeşitler arasında farklı özelliklere sahip sürahiler yer alıyor. Bu ürünler ilk olarak kapaklı ve kapaksız olarak ikiye ayrılıyor. Kapaklı modeller, içeceklerin uzun süre muhafaza edilmesi için avantajlı kullanım sağlıyor. Siz de içeceklerinizi tozlardan korumak için bu çeşitleri tercih edebilirsiniz. Kapaksız modeller ise sofra sunumları için oldukça şık alternatifler arasında yer alıyor. Farklı kulp ve gövde formlarına sahip çeşitler arasında siz de kendi sevkinize uyan bir modeli tercih edebilirsiniz. Kulpsuz modelleri tercih ediyorsanız çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Kendine has bir forma sahip olan karaflar, alt kısımda geniş başlayıp ağız bölümüne doğru gelirken bir kavis oluşturuyor. Bu dar ağız kısmı şişeyi doluyken de rahatlıkla tutabilmenize imkan tanıyor. Fakat yeni modeller arasında farklı karaf formlarıyla da karşılaşabilmeniz mümkün. Klasik karaf görünümünden uzaklaşan bu çeşitler soflarında farklılık yaratmak isteyenler için oldukça uygun. Siz de tüm bu çeşitlere göz atmak ve Jumbo kalitesiyle tanışmak için hemen sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Devamını Gör