BARDAK & BARDAK TAKIMLARI
Su Bardağı
Meşrubat Bardağı
Bardak Takımı
Kadeh
Viski Bardağı
Çay Bardağı Takımı
ÇİFT CİDARLI ÜRÜNLER
ÇAY & KAHVE FİNCAN TAKIMI
MUG & KUPALAR
SÜRAHİ & KARAF
TERMOSLAR
KAHVE & DEMLEME EKİPMANLARI
KOKTEYL & BAR MALZEMELERİ
Parça Sayısı
6 Parça
6 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
6 Sonuç
Bardak Takımı (6)

Bardak Takımı

Bardak Takımı

Mutfağınıza yakışacak en özel bardak takımı modelleri Jumbo'da! Farklı bardak çeşitleriyle sıradan modellerin dışına çıkmak istiyor ve tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak bardak takımını arıyorsanız sayfamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz. Göz alıcı renklerden farklı formlardaki bardaklara kadar her tür çeşit sayfamızda mevcut. Etkileyici bardak takımlarını ve kaliteli malzemelerden üretilen çeşitleri kaçırmamak için hemen sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Çift Cidarlı, Renkli ve Kristal Görünümlü Bardaklar

Bardak takımları, evin en sık kullanılan ürünleri arasında yer aldığı için pek çok farklı çeşide sahip. Bu çeşitler arasında dönem dönem öne çıkan modeller olsa da yıllarca popülaritesini yitirmeyen ürünler de mevcut. Kristal cam görünümü, uzun yıllardan beri vitrinlerde, şık masalarda ve mutfaklarda yerini korumayı başarıyor. Düz cam görünümünden farklı olarak bu çeşitlerde farklı oyma işleri ve camla oluşturulan desenler yer alıyor. Siz de klasik çizgilerden hoşlanıyorsanız bu tür su bardağı, kadeh ve viski seti çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Mutfakların en sevilenlerinden olan renkli bardak seti ise göz alıcı çeşitleriyle her döneme ayak uydurmayı başarıyor. Yeşiller, sarılar, morlar ve kırmızılarla siz de mutfak dolaplarınıza renk katabilirsiniz. Son derece eğlenceli bir görünüme sahip olan bu çeşitler hem spor tarzdaki günlük yemek takımlarıyla kullanılabiliyor hem de şık masalara renk katıyor. Şeffaf bardaklarda ise yaldızlı modeller oldukça seviliyor. Bu çeşitlerin yanı sıra son dönemde öne çıkan modellerden biri de çift cidarlı bardaklar. İç içe geçmiş iki adet bardak şeklinde görülen bu çeşitler hem farklılıkları nedeniyle ilgi görüyor hem de içeceklerin ısısını daha uzun süre korumayı başarıyor.

Her Bütçeye Uygun Bardak Takımı Fiyatları

Jumbo kalitesini size hissettiren bardak takımları, her bütçeye uygun bir çeşide sahip. Fiyatlara etki eden pek çok unsur olduğu için siz de kendi arzu ve ihtiyaçlarınıza göre bu çeşitler arasında seçim yapabilirsiniz. Bardak takımı fiyatlarına etki eden en önemli unsur parça sayısı. 6'lı, 2'li ve tekli olarak satılan bardaklar farklı fiyat aralıklarında yer alıyor. Günlük kullanımlar için genellikle 6 kişilik setler tercih edilirken bardak takımı çeyizlik olarak alınıyorsa bu 6 kişilik takımlardan iki adet alınıp 12 kişilik takım haline de getirilebiliyor. Fiyatlara yansıyan bir diğer unsursa bardakların türü oluyor. Sayfamızda çay bardağından su bardağına, viski bardağından kadehe, meşrubat bardağından kahve yanı bardağına kadar pek çok farklı çeşitte takımlar bulunuyor. Siz de bu çeşitler arasından seçim yaparken fiyatları farklı türlere göre değerlendirebilirsiniz. Bardakların renkli, desenli, oymalı veya çift cidarlı olması gibi diğer ürünlerden farklılaşan özellikleri de fiyatlar arasında değişiklikler yaratabiliyor. Bu tür unsurlara dikkat ederek en doğru fiyat değerlendirmesini yapabilirsiniz.

Sofralarınızı Süsleyecek Bardak Takımları

Bardak takımı denildiğinde akla ilk gelen çeşitlerden biri su bardak takımı oluyor. Bu çeşitler, kullanım alışkanlıklarına hitap edebilmesi için farklı boyutlarda üretiliyor. Siz de farklı durumlarda kullanmak için hem standart boyutlardaki su bardağı çeşitlerini tercih edebilir hem de uzun bardakları takımınızın arasına katabilirsiniz. Dilerseniz 6'lı takımlar yerine 2'li ve 4'lü takımları da tercih ederek bu farklı boyutları birbiriyle eşleyebilirsiniz. Sayfamızda benzer çizgilere sahip bardak türleri de bulunuyor. Siz de aynı renk ve desenlerdeki ürünlerle kendi takımlarınızı oluşturma fırsatını kaçırmayın. Eğer kullanacağınız bardak takımı 6 kişilik olacaksa sayfamızdaki ürünler arasında birbirinden etkileyici modelleri de inceleyebilirsiniz. Kategorimizde bulunan sıra dışı formlara sahip bardak çeşitleri de oldukça beğeni topluyor. Kafa tası şeklindeki bardak takımları, fincan takımlarının etkileyici kulpları ve çift cidarlı modellerde kullanılan farklı formlar bu çeşitlere örnek verilebilir. Siz de tüm bu bardak takımlarına göz atmak ve çok daha fazlasını keşfetmek için hemen sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Devamını Gör