BARDAK & BARDAK TAKIMLARI
ÇİFT CİDARLI ÜRÜNLER
ÇAY & KAHVE FİNCAN TAKIMI
Kahve Fincan Takımı
Çay Fincan Takımı
Çay & Kahve Setleri
MUG & KUPALAR
SÜRAHİ & KARAF
TERMOSLAR
KAHVE & DEMLEME EKİPMANLARI
KOKTEYL & BAR MALZEMELERİ
64 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
64 Sonuç
Kahve Fincan Takımı (64)
Kırmızı Etiketli Ürünler
%59
Kırmızı Etiketli Ürünler
%59
Kırmızı Etiketli Ürünler
%59
Kırmızı Etiketli Ürünler
%50
Kırmızı Etiketli Ürünler
%31
Kırmızı Etiketli Ürünler
%36
Kırmızı Etiketli Ürünler
%14
Kırmızı Etiketli Ürünler
%22
%15

KAHVE FİNCAN TAKIMI

Kahve Fincan Takımı

Kırk yıl hatırı kalacak kahveleri en güzel kahve fincan takımı ile servis etmeyi kim istemez ki? Göz alıcı desenleriyle birbirinden şık kahve takımları arasında tam siz göre olan modeli sayfamızdan kolayca bulabilirsiniz. Jumbo kalitesi ile üretilen bu takımlar etnik desenlerden ince ayrıntılara rengarenk modellerden sade çizgilere kadar her şeyi içinde barındırıyor. Farklı zevklere sahip Jumbo severler için ürettiğimiz kaliteli ve şık ürünlere göz atmak için siz de hemen sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Göz Kamaştıran Kahve Fincanı Takımları

Kahve denilince birçok kişi bu kelimeyi keyif ile ilişkilendiriyor. Rahatlama ve güzel vakit geçirme gibi kelimeleri de çağrıştıran bu güzel içeceği en şık kahve fincan takımları ile servis ederek bu keyfi artırabilirsiniz. Özellikle misafir ağırlarken tarzınızı yansıtabilecek birbirinden güzel takımlar sayfamızda mevcut. Bunlar hem form olarak hem parça sayısı olarak hem de materyal olarak birbirinden farklılaşıyor. Karar verme aşamasında nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız öncelikle materyallere dikkat edebilirsiniz. Cam, fine bone ve porselen olarak çeşitlenen bu takımları her biri farklı bir tarza hitap ediyor. Ayrıca bir materyaller dayanıklılık konusunda birbirinden ayrılıyor. Uzun ömürlü bir kahve fincan takımı arıyorsanız darbelere ve ısı değişimlerine son derece dayanıklı olan fine bone materyale sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Cam modeller, diğer çeşitlere göre çok daha narin bir yapıya sahip olsa da görsel olarak büyük farklılıklar katıyor. Ayrıca porselen takımlarda pek çok farklı renk ve desen seçeneği bulunuyor. Eğer eğlenceli modellerden hoşlanıyorsanız kahve fincanı takımı renkli çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Güne Hızlı Bir Başlangıç İçin Espresso Fincanları

Türk kahvesinin damak çatlatan lezzetinin yanında Avrupa esintiler taşıyan espresso da bir hayli sevilen çeşitlerin arasında. Espresso bardakları, tıpkı Türk kahvesi fincanları gibi küçük boyutlarda üretiliyor ve genellikle 2 kişilik kahve fincan takımı olarak satılıyor. Tekli olarak da rahatlıkla bulabileceğiniz bu ürünleri sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Türk kahvesi fincanı olarak kullanabileceğiniz bu takımlar diğer çeşitlere göre biraz daha küçük boyutlarda üretiliyor. İtalyanların birkaç yudumda bitirip güne başladığı bu hızlı ve güçlü kahveyi siz de gün içerisinde enerjinizi yükseltmek için tercih edebilirsiniz. Sert kahve çeşitlerinden hoşlanan ve yeniliklere açık olan kullanıcılar için canlı renklere sahip birbirinden güzel fincan takımı çeşitleri mevcut. Siz de sayfamız üzerinden bu çeşitlere göz atabilirsiniz.

Misafirlerinizi En Güzel Jumbo Fincanlarıyla Ağırlayın

Kalabalık misafirlerinizi ağırlarken kullanmak için 6 kişilik kahve fincan takımını tercih edebilirsiniz. Tabak ve bardaklardan oluşan bu takımlar 12 parçadan oluşuyor ve kahve servisinde uyumlu bir görüntü yakalamanıza yardımcı oluyor. Kahve fincan takımı 6 kişilik çeşitlerin yanı sıra tekli ve ikili takımlar şeklinde de üretiliyor. Bu takımlar daha çok günlük kullanımlar için tercih ediliyor. Farklı tasarımlardan hoşlanıyorsanız aynı serinin diğer renklerini satın alarak kendi takımınızı da oluşturabilirsiniz. 2'li kahve fincan takımı çeşitleri, özellikle yalnız yaşayanlar veya çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Ayrıca bu ürünlerin formları da bir hayli farklılık gösteriyor. Kimi modellerin ağız kısmı dışarı doğru genişlerken kimilerinin de içeri doğru meyilleniyor. Ayrıca yuvarlak, kare ve asimetrik modeller de kahve fincanı çeşitleri arasında yer alıyor. Fincanlarda kullanılan materyaller ve desenler kahve fincan takımı fiyatlarına da etki ediyor. Birbirinden gösterişli etnik desenler, soyut çalışmalar ve ince ayrıntılar bu modellerin fiyatlarına yansıyabiliyor. Ayrıca bir tema etrafında şekillenen kahve fincan takımları da bu çeşitler arasında öne çıkıyor. Marin teması, Anadolu motifleri, düğün teması ve saray tarzı bu temalardan bazıları. Siz de göz zevkinize hitap eden bir ürün bulmak ve Jumbo kalitesiyle tanışmak için hemen sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Devamını Gör