BARDAK & BARDAK TAKIMLARI
ÇİFT CİDARLI ÜRÜNLER
ÇAY & KAHVE FİNCAN TAKIMI
MUG & KUPALAR
SÜRAHİ & KARAF
Sürahi
Karaf
TERMOSLAR
KAHVE & DEMLEME EKİPMANLARI
KOKTEYL & BAR MALZEMELERİ
24 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
24 Sonuç
SÜRAHİ & KARAF (24)
İkonik Ürün
%23
İkonik Ürün
%23
İkonik Ürün
%23

Sürahi & Karaf

Birbirinden şık sürahi ve karaf modelleri, Jumbo'da sizi bekliyor! Modern ve geleneksel pek çok tasarım seçeneğine ulaşabileceğiniz sayfamızda, siz de hem dayanıklı hem estetik bir modele kavuşabilirsiniz. Sofra estetiğinizi bir başka boyuta taşıyacak olan bu ürünler arasından renkli ya da şeffaf seçimler yapabilir, indirim fırsatlarından anında yararlanabilirsiniz.

Materyallerine Göre Sürahi & Karaf Modelleri

Karaf ve sürahi modellerini incelerken öncelikle materyal seçeneklerine göre değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. İmalatta kullanılan malzemeler, ürünlere hem görünüm hem de dayanım noktasında birden çok özellik katıyor. Örneğin, cam sürahi modelleri bu ürün grubu içerisinde en popüler seçeneklerden biri. Saydamlık özelliği sağlayan ana bileşeni sayesinde cam sürahiler şeffaf bir görünüme ulaşıyor. Bu yönüyle modern sürahi modelleri arasında da öne çıkan cam modeller, aynı zamanda yüksek dayanım özellikleri ile de uzun ömürlülük sunuyor. Farklı kapasitelerde görebileceğiniz bu ürünler sayesinde su, limonata başta olmak üzere pek çok içeceğinizi servis edebilirsiniz. Bunların yanı sıra akrilikten üretilen sürahi modellerini de inceleyebilirsiniz. 1,5 litreye kadar su alabilen akrilik sürahiler de şeffaf görünümü ile bulunduğu pek çok sofraya uyum sağlayabiliyor. Bu ürünlerin önemli bir özelliği de iki farklı musluk sistemine sahip kapaktan meydana geliyor olması. Böylece buz küplerini ve limon dilimlerini sürahinin içerisinde iki farklı yerde muhafaza edebilirsiniz. Kapağı yaklaşık 9 derece döndürerek de sürahinin ağzını sağlam bir şekilde kapatabilirsiniz. Akrilikten üretiliyor olup renkli seçenekler sunan sürahiler de var. Koziol mercan ve kahverengi seçenekleri bunlardan biri. Soğuk içeceklerinizi uzun süre soğuk bir şekilde tutabilecek bu ürünler yüksek dayanım özellikleri sayesinde de kolay kırılmıyor. Cam karaf modellerine de şans verebilirsiniz. Bunlar da 12 x 12 cm, 7,5 x 25 cm gibi farklı ölçülere sahip. 800 ml, 1700 ml gibi boyutlardaki bu ürünler alışılageldik sürahi tasarımlarına kıyasla son derece özgün ve şık. Özenle hazırladığınız sofralarınızda misafirlerinize içeceklerinizi şık bir şekilde servis etmek için cam karafları da tercih edebilirsiniz.

Renk ve Tasarım

Sürahi ve karaf modelleri renk, ölçü, sahip olduğu form gibi özelliklerine göre farklı birçok tasarımı da beraberinde getiriyor. Gri, kahverengi, mavi, kırmızı, şeffaf, siyah ve yeşil gibi birçok farklı renk seçeneğini inceleyebilirsiniz. Örneğin, Guzzini'nin mavi sürahileri Happy Hour koleksiyonuna ait olup şişirilmiş bir görünüme sahip. Tümüyle plastikten imal edilen bu ürünler, 1,6 litreye kadar sıvı alabiliyor. 17 x 13,5 x 26,5 cm ölçülerindeki bu ürünler ulaştığı şık tasarımı sayesinde hemen her sofra için ideal olabiliyor. Üstelik aynı modelin kırmızı versiyonunu da bulabilirsiniz. Porselenden üretilen Revol Ylı siyah ve beyaz sürahileri de oldukça kendine has bir tasarım diline kavuşuyor. 800 ml kapasitesindeki bu ürünler, porselenin etki ettiği dış yüzeyi ile hafızalara kazınıyor. Damarlı yapısı ve özgün görünümü ile de Revol Ylı porselen sürahileri modern örnekler arasında yerini alıyor. Yüksek kalite şeffaf plastik ile İtalya'da özenle üretilen Guzzini Tiffany yeşil sürahileri de ilgi görüyor. Parlak renk efektleri ile dikkat çekici bir görünüme ulaşan bu ürünler bahçelerden teraslara kadar açık hava sofralarınızın da favori içecek servis ürünü olabilir. Sofistike bir bir seçim olarak öne çıkan bu ürünler, gövdesindeki küçük yuvarlak detayları ile de sıra dışı. Maksimum 50 derecede bulaşık makinelerinde yıkanabiliyor olması da bu ürünlerin bakımını kolaylaştırıyor. Daha sofistike seçimler için Çift Cidarlı Ürünler sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Karaf & Sürahi Fiyatları

Karaf ve sürahi fiyatlarına ise etki eden birden fazla faktör var. Bunlar içerisinde kullanılan malzeme ve ürünlerin boyutları oldukça etkili. Cam, melamin, plastik, akrilik, porselen gibi farklı pek çok malzemeden üretilen sürahi ve karafları kategorimizde bulabilirsiniz. Bu sayede her biri farklı bir görünüme, renge, dayanım özelliklerine ulaşan sürahi & karaflar geniş fiyat aralığını beraberinde getiriyor. Ek olarak ürünlerin litre cinsinden kapasitesi de yine fiyatlara etki eden faktörler arasında bulunuyor. 800 ml, 1,5 litre, 1,6 litre, 1,7 litre gibi pek çok sıvı kapasiteli model var. Bunlar kendi sofralarınız için ideal boyuttaki sürahi veya karafa ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Günlük kullanımlarda 1,5 litrelik sürahiler öne çıksa da özellikle misafir ağırlanacağı zamanlarda daha büyük olanlar da tercih edilebiliyor. Bu açıdan hem günlük hem de özel günler için kullanılacak sürahi & karaflara ayrı ayrı da sahip olabilirsiniz. Dilerseniz, fiyat filtreleme özelliğini aktif hale getirerek de zamandan kazanabilirsiniz. Böylece hızlı bir şekilde belirlediğiniz fiyat aralığındaki ürünleri inceleyebilirsiniz. Ek olarak, ürünleri artan fiyat - azalan fiyatlarına göre listeleyerek de alışverişinizi kişiselleştirebilirsiniz. İndirim fırsatlarından yararlanarak da çok daha avantajlı bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sürahiniz & karafınız ile uyumlu bardaklar için arzu ederseniz, Bardak Takımı sayfamızdaki ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Devamını Gör