YEMEK TAKIMI
TABAK & KASE
KAHVALTI TAKIMI
PASTA TAKIMI
SOFRA & SUNUM GEREÇLERİ
Ekmek Sepeti
Çerezlik
Peçetelik & Peçete Halkası
İkramlık & Lokumluk
Şamdan & Mumluk
Tuzluk, Biberlik, Kürdanlık
Sofra Tekstili
Tepsi
Servis Seti
Servislik
Supla, Servis Altlığı
Sosluk
Şekerlik
Bardak Altlığı
Sütlük
Baharatlık
Parça Sayısı
1 Parça
2 Parça
10 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
10 Sonuç
İkramlık & Lokumluk (10)
Anneler Günü %50
%19

Lokumluk

Lokumluk

Lokumluk modelleriyle evinizin daha dekoratif görünmesini sağlayın. Birbirinden farklı tasarımları evinizin birçok alanında yer verebilirsiniz. Lokumluk çeşitleri ara öğün yiyecekleri ve kahve sunumlarında sıklıkla tercih ediliyor. Aperatiflerinizi daha şık bir biçimde sunmak için bu ürünleri değerlendirebilirsiniz. Lokumluklar üretildiği materyal ve tasarımları üzerinden çeşitleniyor. Sahip olduğunuz ev stiline ve kişisel zevkinize göre ürünleri değerlendirebilirsiniz. Tasarımlarıyla bulunduğu alana zenginlik katacak dekoratif obje çeşitleri Jumbo’da sizi bekliyor. Birbirinden şık ve göz alıcı lokumluk modellerini web sitemizde bulabilirsiniz.

Evinizin Her Alanına Uyum Sağlayan Lokumluk Modelleri

Lokum ve diğer tatlıların sunulmasında kullanılan lokumluklar yılların eskitemediği aksesuarlar arasında yer alıyor. Tatlı ve lokumların yanı sıra birçok aperatifin sunumunda kullanılan ürünlerin farklı tasarımları web sitemizde mevcut. Kişisel zevkinizi ve dekorasyon stilinizi dikkate alarak ürünleri değerlendirebilirsiniz. Tasarımlarıyla çeşitlenen lokumluklarda kapaklı ve katlı ürünler öne çıkıyor. Kapaklı ürünler özellikle lokum, çikolata ve şeker gibi ikramlıkların sunumunda tercih ediliyor. Özellikle bayram gibi özel günlerde konuklarınıza şık bir hoş geldin ikramı için bu ürünleri değerlendirebilirsiniz. Bayram gibi özel günlerin kullanımın yanında ürünler kahve yanı sunumlarında da kullanıcıların tercihi. Küçük ebatlarla sunulan ürün çeşitlerinden takım oluşturarak kahve sunumlarınızı zenginleştirebilirsiniz. İki katlı lokumluk çeşitleri ise küçük yapılı tatlıların sunumu için birebir. Misafirleriniz ve aileniz için hazırladığınız kek ve tatlıların daha şık sunulması için bu ürünleri seçebilirsiniz. Katlı lokumluklar tatlı sunumlarının yanında diğer atıştırmalıklarında sergilenmesinde kullanılıyor. Eğer küçük bir yemek masasına sahipseniz yiyeceklerinizin şık ve pratik bir şekilde sunmak için bu ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Şık Görünümleriyle Dikkat Çeken Lokumluk Çeşitleri

Lokumluk tasarımları çeşitli stillere uyum sağlayacak bir şekilde beğeninize sunuluyor. Kullanım alanınız ve kişisel zevkinize göre ürünleri değerlendirebilirsiniz. Lokumluk seçiminde dikkat etmeniz gereken ilk unsur ürünleri üretildiği materyal olabilir. Çünkü ürünlerin tasarımları üretildiği materyal üzerinden şekilleniyor. Gümüş lokumluk modelleri özellikle bayram gibi özel günlerin kullanımı için ideal. Eğer bu tip günlere özel klasik bir ürün arıyorsanız gümüş lokumlukları seçebilirsiniz. Gold lokumluk modelleri ise ev stilinde ve sunumlarda farklılık yaratmak için ideal. Bu ürünleri aperatif sunumlarının yanı sıra evinizde dekoratif obje olarak da bulundurabilirsiniz. Gümüş ve gold lokumluk çeşitleri yemek masası, vitrin ve konsol gibi alanlarda da kullanılabilir. Bu tip mobilyaların dekoratif bir görünüme kavuşması için gümüş ve gold ürünleri değerlendirebilirsiniz. Katlı ve ayaklı ürünler ise aperatif sunumu yanında pasta gibi tatlılar için de kullanılabilir. Klasik ve modern tasarımlarla şekillenen ürünleri gümüş gibi dikkat çekici renk çeşitleriyle web sitemizde bulabilirsiniz.

Lokumluk Fiyatları

Lokumluk fiyatları ürünlerin tasarımları ve ebatları üzerinden değişkenlik gösteriyor. Bütçenizi, kullanım alanınızı ve kişisel zevkinizi dikkate alarak ürün seçimi yapabilirsiniz. küçük lokumluk modelleri uygun fiyatlı ürün çeşitleri arasında bulunuyor. Kahve ve aperatif sunumlarınızı kişiye özel yapmak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Küçük lokumluk modelleri arasında ayaklı ve kapalı tasarımlar göze çarpıyor. Lokum ve çikolata sunumları için kapaklı lokumlukları seçebilirsiniz. Ara öğün ve kahve yanı sunumlarında ise ayaklı lokumlukları değerlendirebilirsiniz. Büyük lokumluk modelleri ise toplu sunumlar için oldukça ideal. Kalabalık davetlerde ve sofralarda şık pratik sunumlar gerçekleştirmek için aksesuar olarak seçebilirsiniz. Şık tasarımlarla öne çıkan ürünleri ayrıca hediyelik lokumluk olarak da değerlendirebilirsiniz. Birbirinden şık ve göz alıcı lokumluk modelleri Jumbo’da sizi bekliyor. Ev dekorasyonunuza canlılık katacak tüm salon aksesuarlarını web sitemizde bulabilirsiniz.

Devamını Gör