YEMEK TAKIMI
TABAK & KASE
KAHVALTI TAKIMI
PASTA TAKIMI
SOFRA & SUNUM GEREÇLERİ
Baharatlık
5 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
5 Sonuç
KAHVALTI TAKIMI (5)

KAHVALTI TAKIMLARI

Kahvaltı Takımları

İster klasik ister modern ister rustik isterseniz de avangart... Birbirinden güzel ve kaliteli kahvaltı takımları modellerini bu sayfada görmek mümkün. Beyaz, gri, siyah, bej, sarı gibi düz renkli olanların yanı sıra kenarı çizgili, çiçekli, hayvan figürlü ya da farklı desene sahip çeşit çeşit modele bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler farklı malzemeleriyle de dikkat çekiyor. Porselen, Fine Bone ya da stoneware özellikleri taşıyan bu takımlarla sofralarınızı şenlendirmeye hazır olun! Siz de zevkinize uygun bir kahvaltı setini buradan seçin, kaliteyle estetiği birleştirmenin ayrıcalığını yaşayın!

Her Eve Lazım Kahvaltı Takımları Burada

Bu sayfada göreceğiniz porselen kahvaltı takımları farklı özellikleri ve şık görüntüleriyle karşınızda. Kahvaltı takımları çeşitli parça sayılarından meydana gelerek farklı kişi sayılarına hitap ediyor. Örneğin, sayfamızda 26 ya da 29 parçadan oluşan modeller 6 kişinin kahvaltı etmesi için ideal. Bu 6 kişilik kahvaltı takımları içinde 6'şar adet servis tabağı, fincan ve fincan tabağı; 2'şer adet 8 cm'lik, 11 cm'lik, 14 cm'lik kase ve 2 adet de kayık tabak yer alıyor. Bu ürünlerin bazıları reaktif sır tekniği ile üretilmiş. Dolayısıyla parçaların her biri birbirinden farklı etki oluşturarak canlı ve hareketli bir zenginlik sunuyor. Fine Bone malzemelerden meydana gelen takımlar da burada. Bu modellerin üretiminde kullanılan kemik tozu, ürünlerin rengini daha da beyazlaştırmasının yanı sıra, malzemenin dayanıklılığını da artırıyor. Fine Bone kahvaltı takımlarını tercih ederek uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Günün ilk öğünü için kullanacağınız bu kahvaltı takımları ile hem ailenizin hem misafirlerinizin beğenisini kazanabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri tek tıkla sepetinize atın, zahmetsiz alışverişin keyfini çıkarın!

Her Zevke Uygun Kahvaltılıklar için Jumbo

İster 6kişilik ister 12 kişilik modeller arasından ihtiyacınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Örneğin, 6 kişilik kahvaltı takımları çoğunlukla 24 ila 28 parça olarak satışa sunuluyor. Farklı adetlerde ve boyutlarda servis tabağı, kase, kayık tabak, tuzluk, biberlik, çay fincanı ve fincan tabağı bulunan 6 kişilik setlerin yanı sıra buradaki çeşit çeşit kahvaltı takımları 12 kişilik olarak da incelenebilir. 12 kişilik modeller ise daha fazla parça sayısına sahip. Çoğunlukla 48 ya da 50 parçadan meydana gelen bu takımların içeriğinde servis tabağı, kahvaltı tabağı, kase, çay bardağı ya da fincanı ve çay tabağı yer alıyor. Bazı modellerde porselen demlikler ve sütlükler de pakete dahil olabiliyor. Ayrıca buradaki kahvaltı takımları modelleri pratik kullanım avantajlarıyla da tercih sebebi. Zira bu ürünlerin çoğunu ister elinizde ister bulaşık makinesinde yıkayabilir, parçalarını mikrodalga fırında kullanabilirsiniz. Kısacası, modern çizgilere sahip modeller ve klasik desenlerin hakim olduğu kahvaltı takımları, bu sayfada her zevkten kullanıcı için bir arada.

Kahvaltı Takımları Fiyatları

Kahvaltı takımları fiyatları pek çok farklı unsura bağlı olarak değişkenlik göstermekte. Takımların parça sayısı, malzemesi, rengi, formu ve daha pek çok kriter, kahvaltı takımı modellerinin fiyatını etkilemekte. Örneğin 24 parçadan oluşan 6 kişilik bir kahvaltı takımını 48 parçadan meydana gelen 12 kişilik bir kahvaltı takımından daha uygun fiyatlara satın almanız mümkün. Diğer yandan, ürünlerin malzemesi de oldukça önemli. Sadece doğal kaynaklı ham maddelerden üretilen porselen, beyaz rengini, kullanılan boyalardan değil, hammaddelerden alıyor. Dolayısıyla porselen materyallerden üretilen kahvaltı takımları sağlık açısından da son derece uygun. Porselenin yanı sıra stoneware kahvaltı takımı modelleri de doğallık ön planda. 1200 santigrat derecede veya daha yüksek sıcaklıklarda pişirilen stoneware, düşük su emme oranına sahip olmasından dolayı mikrodalga fırında, bulaşık makinesinde ve buzdolabında rahatlıkla kullanılabilir.

Devamını Gör