Ekmek Sepeti
Çerezlik
Peçetelik & Peçete Halkası
İkramlık & Lokumluk
Şamdan & Mumluk
Tuzluk, Biberlik, Kürdanlık
Sofra Tekstili
Runner
Tepsi
Servis Seti
Servislik
Supla, Servis Altlığı
Sosluk
Şekerlik
Bardak Altlığı
Sütlük
1 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
1 Sonuç
Runner (1)

Runner

Sofra stilinizin belirleyici öğesi olacak runner modelleri Jumbo dünyasında buluşuyor. Sofra düzeninizde masanızın da görünür olmasını tercih ediyorsanız hemen harekete geçin! Sayfamızdaki ürünler dekoratif bir sofra stili oluşturma konusunda oldukça iddialı. Farklı tasarımların boy gösterdiği sofranıza şık bir ürünler imza atmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kişisel zevkinize ve tabak gibi diğer sofra gereçlerinize uygun seçenekleri burada rahatlıkla bulabilirsiniz. Ekmek sepeti gibi diğer sunum ürünleriyle sofralarınızı zenginleştirmek istiyorsanız sitemizdeki ilgili kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

Sofra Stilinde Devrim Yaratacak Runner Modelleri

Kusursuz bir sofra düzeninin tüm ihtiyaçlara cevap verebilmesi ve estetik bir görünüme sahip olabilmesi için sunum gereçleri önemli rol oynuyor. Servis tabağı ve bardak gibi ürünler uyumlu bir düzen oluşturduğu takdirde dekoratif bir görünüm sunuyor. Bu tür ürünlerin yanı sıra dekoratif bir sofranın temelinde masa örtüleri ve runner çeşitleri yatıyor. Çünkü runner ve masa örtüleri gösterişli yapılarıyla bir masa dekorasyonunun konseptini belirliyor. Eğer masanızı sofra stilinizle birleştirerek ihtişamlı bir görünüm oluşturmak istiyorsanız burada bulunan runner modelleri tam size göre! Sayfamızdaki runner örtü çeşitleri gösterişli yapılarıyla bir sofranın bambaşka bir görünüme kavuşturuyor. Ayrıca farklı masa çeşitlerine uyum sağlayarak uyumlu bir görünüm oluşturuyor. Burada bulunan ürünleri tercih ederek kusursuz sofra dekorasyonlarının mimarı siz olabilirsiniz. Runner modellerimiz şık görünümlerinin yanı sıra kullanışlı oluşlarıyla da iddiasını sürdürüyor. Genellikle pamuk, polyester ve koton gibi materyallerden üretilen ürünlerimiz eşsiz dokularıyla üstün kaliteli bir sunuyor. Ayrıca yıkanabilir yapılarıyla her sofrada size eşlik etmeyi başarıyor. Eğer tasarımın yanı sıra kumaş kalitesi de sizin önemli kriterler arasında yer alıyorsa sayfamızda runner modellerini güvenler tercih edebilirsiniz. Birbirinden dekoratif ve değişik runner modellerini kaçırmamak için hemen alışverişe başlayın!

Tasarımlarına Göre Ürün Çeşitleri

Sayfamızda her kişisel zevke ve sofra dekorasyonuna hitap edebilecek runner modeline rastlamak mümkün. Sofra dekorasyonunuza renk katacak birçok modeli burada rahatlıkla bulabilirsiniz. Cam, porselen ve seramik gibi materyallerin kendilerini gösterdiği yemek takımlarıyla süslenen sofralar için klasik stillere sahip olan ürünler öne çıkıyor. Genellikle sade ve düz tasarımlara sahip olan bu modeller sofra stilinde zarif bir görünüm oluşturuyor. Ayrıca masa düzeninde yer alan aksesuarların öne çıkmasını sağlıyor. Mütevazi ve şık bir sofra stili oluşturmak için sade tasarımlara sahip olan runner çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Sade fakat ihtişamlı bir sofra stiline imza atmak istiyorsanız desenli seçenekler tam size göre! Özellikle bitkilerden ilham alınarak tasarlanan ürünler naturel ve gösterişli çizgileri bir arada buluşturmak isteyenler için birebir. Sunum ürünlerinizi çarpıcı bir şekilde sergilemek için desenli modelleri değerlendirebilirsiniz. Enerji dolu bir sofra dekorasyonu içinse renk ve desenleri ahenkle dans ettiği tasarımlar doğru adres! Geleneksel motiflerin canlı renk tonlarıyla sunulduğu ürünler klasik, modern veya rüstik sofra stilleri fark etmeksizin her tarza uyum gösteriyor. Hafızalardan silinmeyecek bir sofra görünümü oluşturmak istiyorsanız bu modellerimizi seçebilirsiniz.

Runner Fiyatları

Sayfamızdaki runner fiyatları ürünlerin ebatları ve tasarımlarına göre farklılık gösteriyor. Bunlara ek olarak ürünlerin üretildiği materyaller de fiyatlara etki edebiliyor. Örneğin pamuk kumaştan üretilen runner çeşitleri ile polyester materyalden üretilen seçenekler arasında fiyat farklılıkları gözlemlenebiliyor. Ayrıca sade tasarımlara sahip modeller ile desenli seçenekler arasında da fiyat farklılıklarının olabileceğini söylemek mümkün. Bütçenize uygun birçok seçeneği burada rahatlıkla bulabilirsiniz. Kriterlerinize uygun ürünlere anında ulaşmak için sayfamızda bulunan Marka ve Fiyat gibi filtre seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Devamını Gör