YEMEK TAKIMI
TABAK & KASE
Servis Tabağı
Salata Tabağı
Pasta Tabağı
Kase
Kayık & Meze Tabağı
Diğer Tabak & Kaseler
KAHVALTI TAKIMI
PASTA TAKIMI
SOFRA & SUNUM GEREÇLERİ
Baharatlık
2 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
2 Sonuç
Salata Tabağı (2)

Salata Tabağı

Birbirinden şık ve işlevsel salata tabağı modellerini Jumbo kalitesiyle burada keşfedebilir ve hemen satın alabilirsiniz. Salatalarınız başta olmak üzere pek çok farklı ürününüzü servis edebileceğiniz salata tabakları, pratik kullanımları ve kaliteli malzemeleri ile burada sizleri bekliyor. Jumbo ayrıcalıklarından en iyi şekilde faydalanabileceğiniz tüm salata tabağı  çeşitlerini hemen şimdi inceleyerek alışverişinizi tamamlayabilir, mutfağınızdaki olmazsa olmaz salata tabağı ihtiyaçlarını giderebilirsiniz.

Salata Tabağı Nerelerde Kullanılır?

Kategorimizde farklı kullanım alanlarına ve amaçlarına uygun sayısız salata tabağı modellerine rastlamanız mümkün. Benzersiz tasarım anlayışları ile üretilen ve beğeninize sunulan bu ürünler, özellikle kalabalık davet sofralarınızda ve sevdikleriniz için organize ettiğiniz ziyafetlerde harikalar yaratmaya hazırlanıyor. Bir sofranın odak noktaları arasında yer alan salatalar, Jumbo'nun ayrıcalıklı salata kaseleri içerisinde servis edildiği zaman bambaşka bir boyut kazanıyor. En lezzetli salatalarınızı pek çok farklı materyalden, farklı ebatlarda üretilen, değişik salata tabağı modellerimiz içerisinde sunabilir, davet sofralarınızda şık ve eşi benzeri bulunmayan bir fokus noktası oluşturabilirsiniz. Özellikle ebat ve malzeme bakımından çeşitlilik gösteren ürünlerimizi hemen şimdi bu sayfamızda inceleyerek nihai tercihinizi yapabilirsiniz.

Salata Tabağı Fiyatları & Modelleri

Söz konusu salata tabağı fiyatları olduğu zaman farklı kriterlere göre değişkenlik gösteren fiyat aralıkları ile karşılaşmanız mümkün. Bu kategorimizde bütçenize ve gereksinimlerinize en iyi şekilde hitap eden salata tabağı modellerine rastlayabilir ve Jumbo farkıyla hemen alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Karşınıza çıkacak salata tabağı ebatları, 19 cm gibi küçük salata kasesi çeşitlerinden 35 cm gibi jumbo boy salata tabağı modellerine kadar geniş bir çeşitlilik arz ediyor. Günlük kullanım için 19 cm, 20 cm ya da 23 cm çaplarındaki salata tabaklarını tercih edebileceğiniz gibi kalabalık misafir gruplarını ağırladığınız anlar için 30 ya da 35 cm'lik geniş salata tabaklarının işlevselliğinden faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte salata tabağı fiyatları, ürünün elde edildiği materyale göre de değişkenlik gösterebiliyor. Cam salata tabağı ve porselen salata tabağı, bu ürünler arasında seçim yapılırken en çok tercih edilen malzeme arasında. Özellikle dayanıklılık ve uzun ömürlülük bakımından yüksek bir performans gösteren bu malzeme, Jumbo kalitesi ile bir araya geldiğinde adeta ömürlük bir kullanım vadediyor. Bunların yanı sıra melamin salata tabağı çeşitleri de özellikle son dönemde oldukça revaçta olan ürün türleri arasında. Siz de hem bütçenize hem de tüketim alışkanlıklarınıza en uygun salata tabağı modellerini hemen şimdi burada seçebilir ve gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Salata Tabağı Nasıl Olmalı?

Salata tabağı seçiminde göz önünde bulundurmanız gereken birden fazla mühim kriter var. Bunlardan bir tanesi ve belki de en önemlisi, ihtiyaçlarınızı ve kişisel tüketim alışkanlıklarınızı en iyi şekilde karşılayabilecek, gereksinimlerinizle örtüşecek bir salata tabağı modelini bulabilmeniz. Örneğin günlük kullanım için standart ebatlarda ve malzemelerde bir salata tabağınız varsa ve mutfağınıza şıklık kazandıracak daha büyük bir model arıyorsanız, farklı renk seçenekleri barındıran melamin salata tabaklarımızı inceleyebilirsiniz. Derin salata tabağı olarak işlev gören bu modeller, kalabalık gruplara servis yaptığınızda işlevselliğini en üst düzeye çıkartarak bol miktarda salata ya da benzeri ürünü tek bir servis gerecinde sunmanıza olanak sunuyor. Bunun yanı sıra salata tabağı seçiminde dikkat etmeniz gereken bir diğer kriter de tabağın genel olarak yemek takımlarınız ile uyumlu olması. Beyaz, siyah, kahverengi ya da tarçın gibi doğal renk tonlarının yanı sıra kategorimizde mavi, yeşil ya da kırmızı gibi canlı renklere de rastlayabilir ve yemek takımlarınız ile en iyi uyumu sergileyecek olan ürüne yönelebilirsiniz. Ebatlarını doğru seçmek, kullanım talimatlarını gözden geçirmek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir üründe karar kılmak da salata tabağı seçiminde göz önünde bulundurmanız gereken diğer etmenler arasında.

Devamını Gör