Ekmek Sepeti
Çerezlik
Peçetelik & Peçete Halkası
İkramlık & Lokumluk
Şamdan & Mumluk
Tuzluk, Biberlik, Kürdanlık
Sofra Tekstili
Masa Örtüsü
Runner
Tepsi
Servis Seti
Servislik
Supla, Servis Altlığı
Sosluk
Şekerlik
Bardak Altlığı
Sütlük
Parça Sayısı
1 Parça
3 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
3 Sonuç
Sofra Tekstili (3)

Sofra Tekstili

Sofra stilinizi pratik bir şekilde eşsiz kılmak istiyorsanız burada bulunan sofra tekstili seçenekleri tam siz göre! Jumbo farkıyla sunulan masa örtüsü ve runner modelleri dekoratif tasarımlarıyla sizi benzersiz bir sofranın mimarı olmaya çağırıyor. Sayfamızdaki ürünleri tercih ederek akıllarda kalıcı ve yaratıcı bir sofra dekorasyonuna imza atabilirsiniz. Burada her kişisel zevke ve ihtiyaca uygun masa örtüsü runner seçeneğine rastlamak mümkün. Sofralarınızda devrim yaratacak masa örtüsü ve runner çeşitlerini kaçırmamak için hemen alışverişe başlayın! İhtiyacınız olabilecek peçetelik gibi diğer dekoratif seçenekleri incelemek için sitemizdeki ilgili kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

Tabaklarınızı Şenlendirecek Sofra Örtüsü ve Runner Modelleri

Sofra dekorasyonu dendiğinde akıllara birçok tekstil ürünü ve sunum gereçleri geliyor. Çünkü benzersiz bir sofra stilinin temelinde bu tür ürünlerin kullanışlı ve birbirleriyle uyumlu oluşları yatıyor. Yani estetik bir sofranın temelinde tek bir dekorasyon tarzına hitap edecek gereçleri kullanmanın önem taşıdığını söylemek mümkün. Eğer siz de sofralarınızla fark yaratmak istiyorsanız alışverişinize masa örtüsü ve runner çeşitleriyle başlayabilirsiniz. Sayfamızdaki ürünler hem tasarımları hem de kullanılışlı yapılarıyla sizi memnun edecek kadar iddialı. Polyester, pamuk ve koton gibi materyallerden üretilen ürünlerimiz yıkanabilir yapılarıyla uzun ömürlü kullanım sunuyor. Böylece kahvaltı, öğle yemeği veya akşam yemeği fark etmeksizin her sofranızda sizi yalnız bırakmıyor. Ayrıca yumuşak dokusuyla kalitesini fazlasıyla hissettiriyor. Standartların ötesinde bir sofranın mimarı olmak için her açıdan üstün kaliteye sahip ürünlerimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Sayfamızdaki runner ve masa örtüsü çeşitleri kullanışlı yapılarının yanında tasarımlarıyla da fark yaratıyor. Geleneksel motiflerin zamansız güzelliğiyle süslenen seçeneklerden geleceği çağıran desenlerin hakim olduğu modellere kadar birçok ürünü burada bulabilirsiniz. Göz alıcı bir sofra oluşturmak için hemen alışverişe başlayın!

Tasarımlarına Göre Runner ve Masa Örtüsü Modelleri

Sayfamızda her ihtiyaca ve sofra dekorasyonuna hitap edecek seçeneğe rastlamak mümkün. Gold ve gümüş gibi metalik renklerin ön planda olduğu sofralar için klasik tasarımlara sahip mutfak masa örtüsü modelleri öne çıkıyor. Bu ürünler yumuşak renk tonlarıyla metalik tasarımlara sahip olan tabak ve bardakların görünümünü dengelemek için oldukça ideal. Hafif floral desenlerin hakim olduğu ekru ve beyaz masa örtüsü çeşitlerini seçerek ihtişamlı bir sofra dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Daha sade bir görünüme sahip olan porselen ve cam materyallerle tasarlanan bir yemek takımına sahipseniz zengin desenlere sahip olan ürünler tam size göre! Özellikle Helenistik ve geleneksel motiflerle süslenen seçenekler sofraları bir anda çarpıcı bir görünüm sağlıyor. Tek ürünle dikkat çekici bir sofraya sahip olmak için bu seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Sayfamızdaki masa örtüsü çeşitlerinin yanı sıra runner modelleri de oldukça iddialı. Sofra dekorasyonunuzu hem masanızla hem de masa örtünüzle sergilemek için bu ürünler doğru adres. Mavi, kırmızı, beyaz ve yeşil gibi renklerin getirdiği canlılığı masanızın şıklığıyla birleştirecek birçok ürünü burada bulabilirsiniz.

Sofra Tekstili Fiyatları

Runner ve masa örtüsü fiyatları birçok unsura göre farklılık gösteriyor. Bu unsurların başında üretildiği materyal, ebat ve tasarım geliyor. Örneğin sade tasarımlara sahip runner ve yemek masa örtüsü çeşitleri, gösterişli tasarımlara sahip olan seçeneklere nazaran daha uygun fiyatlarla sunulabiliyor. Bununla birlikte pamuklu kumaştan üretilen ürünlerle polyester materyalinden üretilen seçenekler arasında da fiyat farklılıkları görülebiliyor. Bütçenize uygun birçok seçeneği sayfamızda rahatlıkla bulabilirsiniz. Ürün seçiminde nokta atışı tercihler yapabilmek için Materyal ve Marka gibi filtre çeşitlerinden de yararlanmayı unutmayın.

Devamını Gör