Ekmek Sepeti
Çerezlik
Peçetelik & Peçete Halkası
İkramlık & Lokumluk
Şamdan & Mumluk
Tuzluk, Biberlik, Kürdanlık
Sofra Tekstili
Tepsi
Servis Seti
Servislik
Supla, Servis Altlığı
Metal Supla
Amerikan Servis
Sosluk
Şekerlik
Bardak Altlığı
Sütlük
9 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
9 Sonuç
Supla, Servis Altlığı (9)
%50 İndirim
%59

Supla

Supla modelleriyle konuklarınıza ve ailenize şık sunumlar gerçekleştirebilirsiniz. Birbirinden farklı ve dikkat çekici tasarımlarla çeşitlenen ürünler her öğünün dekoratif unsuru olabilir. Mutfak ve sofra stiliniz doğrultusunda ürünleri değerlendirebilirsiniz. Yemek sunumlarında fark yaratan supla modelleri farklı materyallerden üretiliyor. Cam, ahşap ve porselen gibi ürünleri kişisel zevkinize göre değerlendirebilirsiniz. Şık tasarımlarıyla sofra stilinizin başrolü olacak sofra sunum ürünleri Jumbo’da sizi bekliyor.

Tasarımlarıyla Sofranızın Vazgeçilmezi Olacak Supla Modelleri

Sofraların daha zengin bir görünüme kavuşmasını sağlayan supla modelleri her öğünde tercih edilebiliyor. Tabak düzeninin daha şık görünmesini sağlayan ürünler yemek öncesinde sofranın boş görünmemesini sağlıyor. Konuklarınızı her an etkiyebilecek ürünlerin göz alıcı seçeneklerini Jumbo’da bulabilirsiniz. Supla çeşitleri üretildiği materyal ve tasarımlar üzerinden çeşitlilik gösteriyor. Cam, seramik, porselen ve metal materyallerle üretilen ürünleri kişisel zevkinize göre değerlendirebilirsiniz. Cam, seramik ve porselen supla modelleri farklı ev stillerine uyum gösterebiliyor. Üretildiği materyaliyle uzun ömürlü ve dayanıklı olan ürünleri tasarımlarına göre değerlendirebilirsiniz. Bu ürünler kahvaltı ve ara öğün davetlerinde de sıklıkla tercih ediliyor. Misafirlerinize zarif bir sofra kurmak için bu ürünleri seçebilirsiniz. Çarpıcı bir görünüm içinse metal supla modelleri öne çıkıyor. Bu ürünler parlak görünümleri ve dikkat çeken renk tonlarıyla sofraların başrolü olabiliyor. Genellikle şık davetlerde ve romantik yemeklerde tercih edilen ürünleri özellikle akşam yemeklerinde kullanabilirsiniz. Supla çeşitleri üretildiği materyallerin yanı sıra şekillerine göre de değişiklik gösteriyor. Sahip olduğunuz sofra stili ve kişisel zevkine göre ürünleri aksesuar olarak da değerlendirebilirsiniz.

Göz Alıcı ve Zarif Supla Tasarımları Jumbo’da

Bir davet için hazırlanan sofranın ana unsuru olabilecek supla çeşitleri farklı stillere hitap edebiliyor. Ev ve sofra stilinize dekoratif unsur olarak kazandırabileceğiniz ürünleri Jumbo’da rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu ürünler klasik, modern ve retro sofra stillerine özel olarak tasarlanıyor. Klasik sofra stilleri için gold, gümüş ve şeffaf tasarımlar öne çıkıyor. Eğer sofra stilinize çarpıcı bir görünüm katmak isterseniz gold ve gümüş renkli tasarımlara göz atabilirsiniz. Şeffaf ve ayna supla modelleri ise klasik sofra stilinde zarafetin temsilcisi olabilir. Çeşitli desenlerle süslenen ürünleri farklı davetlerde de kullanabilirsiniz. Modern sofra stilleri içinse farklı şekillere sahip tasarımlar öne çıkıyor. Doğal görünümlü veya kare supla modellerini sofranızda fark yaratmak için kullanabilirsiniz. Bu ürünler ayrıca dış mekan sofraları için de oldukça ideal. Şıklığı ve zarafeti bir arada sunmak için mat görünümlü porselen supla çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Jumbo’da bulunan diğer supla çeşitlerini oluşturmak istediğiniz sofra düzenine göre değerlendirebilirsiniz.

Supla Fiyatları

Tasarımlarıyla sofrada göz dolduran suplalar tasarımları, boyutları ve üretildiği materyaller üzerinden fiyatlandırılıyor. Bütçenizi ve oluşturmak istediğiniz stili göz önünde bulundurarak ürün seçimi yapabilirsiniz. Modern sofra stiline hitap eden cam supla modelleri uygun fiyatlarıyla öne çıkıyor. Sofranıza zarif bir dokunuş için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Gold rengi ve çarpıcı desenleriyle kullanıcıların beğenisini kazanan ürünleri farklı sofralarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cam supla modelleri arasında desenleriyle öne çıkan ürünler ise orta fiyat segmentinde bulunuyor. Sofranızda geleneksel tasarımlara yer vermek isterseniz büyük boyutu ve retro desenleriyle sunulan bu ürünleri değerlendirebilirsiniz. Metal ve porselen ürünler ise orta segment fiyatlarıyla göze çarpıyor. Kare ve yuvarlak şeklinde sunulan bu ürünlerle göz alıcı bir sofra düzenleyebilirsiniz. Şekilleriyle farklılaşan bu ürünler tasarımlarıyla da kullanıcıların favorileri arasında bulunuyor. Oldukça parlak ve dikkat çekici görünüme sahip olan metal tasarımlarla kusursuz softa stili oluşturabilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve desenlerle çeşitlenen supla modelleri Jumbo’da sizi bekliyor. İhtiyacınız olan diğer sofra ve içecek sunum ürünlerini web sitemizde bulabilirsiniz.

Devamını Gör