YEMEK TAKIMI
TABAK & KASE
KAHVALTI TAKIMI
PASTA TAKIMI
SOFRA & SUNUM GEREÇLERİ
Ekmek Sepeti
Çerezlik
Peçetelik & Peçete Halkası
İkramlık & Lokumluk
Şamdan & Mumluk
Tuzluk, Biberlik, Kürdanlık
Sofra Tekstili
Tepsi
Servis Seti
Servislik
Supla, Servis Altlığı
Sosluk
Şekerlik
Bardak Altlığı
Sütlük
Baharatlık
70 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
70 Sonuç
Tepsi (70)

Tepsi

İçecek, atıştırmalık ve yemek sunumlarınızı şık bir biçimde yapmanızı sağlayacak tepsi modelleri Jumbo'da! Sayfamızdaki ürünler her detayıyla eşsiz ve ihtişamlı sunumların vazgeçilmezi olmaya aday. Kişisel zevkinizi yansıtabileceğiniz sunumlar yapmanızı sağlayacak birçok model burada. Sayfamızdaki tepsi çeşitleri arasında her ihtiyaca ve sofra stiline uygun ürün bulunuyor. Cam, metal ve melamin gibi materyallerin sanatsal bir dokunuşla işlenerek tasarlandığı tepsi modellerimizi kaçırmamak için hemen alışverişe başlayın! Sofra stilinizi ve sunumlarınızı zenginleştirecek lokumluk gibi sunum ürünlerini incelemek isterseniz ilgili kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Tepsinin Gücü: Mutfakta ve Sofrada Şıklık ve Pratiklik

Kusursuz bir yemek ve içecek sunumunda birçok sunum ürünü ve mutfak gereci önemli rol oynuyor. Bu ürünlerin fonksiyonlarının yanı sıra tasarımları da büyük önem taşıyor. Çünkü bütüncül ve estetik bir sofra dekorasyonu oluşturmak için sunum ürünleri ve mutfak gereçlerinin birbirini tamamlayan görünümlere sahip olması gerekiyor. Eğer siz de sofra stilinizi ve sunumlarınızı zenginleştirmek istiyorsanız sayfamızdaki tepsi çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Jumbo tepsi modelleri atıştırmalık rutinlerinden kahvaltıya kadar her öğününüzde size eşlik etmeye geliyor. Burada bulunan ürünler konforlu ve uzun ömürlü kullanım sunuyor. Hem temizleme hem de kullanım konusunda birçok avantaj sunan materyallerden üretilen tepsi çeşitlerini gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Bunlara ek olarak sayfamızdaki ürünler gösterişli tasarımlarıyla sunum konseptini belirleyen ana öğe olmaya aday. Çelik, cam, pirinç ve melamin tepsi çeşitleri üretildiği materyalin özelliklerini sanatsal bir şekilde evlerinize kazandırıyor. Sunum stilinizin özel ve dikkat çekici olmasını istiyorsanız burada bulunan ürünler tam size göre. Örneğin, pirinç tepsi modelleri özel anları taçlandıracak içecek ve atıştırmalık sunumunda imdadınıza yetişiyor. Genellikle gold tepsi olarak da aranan bu modeller altın ihtişamını her ana kazandırmak için birebir. Özellikle klasik ve retro bir sofra düzenine sahipseniz bu tür seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Birbirinden eşsiz tasarımları kaçırmamak için sayfamızdaki ürünleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Dekoratif Tepsi Modelleri

Sayfamızda her ihtiyaca ve kişisel zevke hitap edecek tepsi modeline rastlamak mümkün. Mutfak ve sofra stilinizi bambaşka bir tarzla süslemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Mutfağınızda ve sofralarındaki klasik dekorasyonları tercih edenler metalik ve gold renklerin hakim olduğu tasarımları seçiyor. Bu tür tepsiler hem yüzey hem de tutma kolu tasarımıyla çarpıcı bir görünüm sunuyor. Misafirlerinizi lezzetli içecek ve atıştırmalıklarınızla büyülerken ışıltılı bir tepsiye ihtiyaç duyuyorsanız bu ürünler tam size göre! Çay tepsi modelleri arasında bulunan geniş ebatlara sahip seçenekler de gösterişli sunumların vazgeçilmezi olmaya aday. Kalabalık davetlerinizi zenginleştirmek için bu modelleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Modern ve renkli sunumlar içinse melamin materyalinden üretilen seçenekler doğru adres. Canlı renklerin çarpıcı desenlerle buluştuğu tasarımlarla süslenen melamin tepsiler sunumlara canlı enerjisini yansıtmak isteyenlerin ortak tercihi. Kare ve yuvarlak tepsi fark etmeksizin birçok farklı üründe bu tür tasarımlara rastlayabilirsiniz. Sayfamızda aksesuar olarak değerlendirebilecek kadar eşsiz tepsi modelleri de mevcut. Sanatsal çizgilerin hakim olduğu bu seçenekleri dekoratif aksesuar olarak da değerlendirebilirsiniz.

Tepsi Fiyatları

Tepsi fiyatları ürünlerin ebatları ve üretildiği materyale göre farklılık gösteriyor. Bununla birlikte ürünlerin tasarımları da fiyatlandırmada etkili olabiliyor. Örneğin melamin materyalinden üretilen sade modeller uygun fiyatlı seçenekler arasında sizi karşılıyor. Nişan tepsisi olarak da kullanılabilen pirinç ve çelik tepsi çeşitleri ise orta fiyat skalasında sizi karşılıyor. Bütçenize uygun birçok seçeneği sayfamızda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Devamını Gör