YEMEK TAKIMI
12 Kişilik Yemek Takımı
6 Kişilik Yemek Takımı
TABAK & KASE
KAHVALTI TAKIMI
PASTA TAKIMI
SOFRA & SUNUM GEREÇLERİ
Baharatlık
Parça Sayısı
63 Parça
60 Parça
58 Parça
6 Parça
61 Parça
64 Parça
23 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
23 Sonuç
YEMEK TAKIMI (23)
%5

YEMEK TAKIMI

Yemek Takımları

Her evin olmazsa olmazları arasında yer alan yemek takımları bu sayfada kalite ve estetikle buluşuyor. Zamansız tasarımların en güzel örneklerini göreceğiniz Jumbo yemek takımları arasından kendi zevkinize en uygun modelleri bularak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. İster sade tasarımlı köşeli modelleri ister renkli yuvarlak yemek takımlarını seçerek sofranıza güzellik katmanız mümkün. Ayrıca sayfamızda yer alan bu ürünleri pek çok farklı parça sayısı seçeneğiyle de inceleyebilirsiniz. Örneğin, iki kişilik bir seti harika bir hediye alternatifi olarak değerlendirebilirken, 60 parçalık yemek takımlarını kızınızın çeyizine eklemeyi tercih edebilirsiniz. Hem şık hem kullanışlı hem de kaliteli Jumbo yemek takımları bu sayfada sizi bekliyor. Seçiminizi yapın, satın aldığınız yemek takımı modeli kısa sürede kapınıza gelsin!

İster 2 Kişilik İster 12 Kişilik Takımlar Burada

Bu sayfadaki yemek takımları arasında gerek iki kişilik gerekse 12 kişilik modelleri görmek mümkün. 12 kişilik yemek takımları içinde her birinden 12 adet olmak kaydıyla yemek tabağı, pasta tabağı, çorba kasesine ek; 1 adet büyük oval tabak, 4 adet küçük oval tabak, 1 adet salata kasesi, 2 adet kürdanlık ve 2'şer adet tuzluk ve biberlik yer alıyor. 60 parçadan oluşan bu porselen yemek takımları ile 12 kişilik harika sofralar kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra, çok şık ve özgün tasarımlara sahip çeşit çeşit pasta takımı da burada. İster modern çizgilerle donatılmış daire formlu pasta tabaklarını isterseniz de bakır malzemelerden üretilen ayaklı pasta tabaklarını bu sayfadan birkaç tıkla satın alabilirsiniz. Tercih ettiğiniz bu ürünleri sofranıza yerleştirerek görenleri kıskandırmaya hazır olun! Jumbo kalitesi ve zarafetiyle burada yer alan yemek takımları 12 kişilik, 6 kişilik, 4 kişilik ve 2 kişilik seçeneklerle burada. Acele edin, kaliteye zahmetsizce sahip olun!

Hem Şık Hem Zarif Yemek Takımlarını Keşfedin!

Jumbo yemek takımı modelleri her zamanki asaleti ve kalitesiyle görenlerin beğenisini topluyor. Pek çok farklı formda ürünün barındığı bu yemek takımları porselen, cam, metal, bakır, Fine Bone, stoneware ve Fine Pearl malzemelerden meydana geliyor. Stoneware ürünler şeklini ve rengini beyaz kaolin kilinden; camsı görünümünü kuvars taşından; sert ve dayanıklı yapısını feldspat minerallerinden alıyor. Seramikten daha yüksek sıcaklıkta, 1200°C üzerinde sırlanması sebebiyle oluşan sert yapısı sayesinde çizilmelere karşı dayanıklı olan bu yemek takımlarını uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca bu ürünlerin bulaşık makinesinde yıkanması da mümkün. Kurşun gibi ağır metaller içermediği için sağlık açısından da uygun olan stoneware yemek takımı modellerini sayfamız üzerinde daha yakından inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra yapımında kullanılan inci sayesinde dünyadaki en değerli yemek takımları arasında yer alan Fine Pearl modelleri de burada görmek mümkün. Kuvars, kaolin ve feldspat da bulunduran ve sıfır gözenekli yapısıyla kalitenin içini tamamen dolduran Jumbo Fine Pearl yemek takımları ile kendinizi özel hissetmek hakkınız. Siz de tüm bu yemek takımı modelleri arasından kendinize uygun olanları seçerek sepetinize ekleyin, zahmetsiz alışverişin keyfini çıkarın! Tüm Jumbo yemek takımları günlük ya da çeyizlik modelleriyle burada sizi bekliyor.

Yemek Takımları Fiyatları

Jumbo yemek takımları fiyatları pek çok unsura bağlı olarak değişkenlik göstermekte. Modelin boyutu, rengi, malzemesi, formu, materyali ve daha pek çok etken bu ürünlerin fiyatlarını etkileyebiliyor. Siz de bütçenize uygun bir Jumbo yemek takımına sahip olmak istiyorsanız, bu kriterleri göz önünde bulundurarak alışverişinize devam edebilirsiniz. Ayrıca burada her tarzdan kullanıcıya hitap eden modelleri görmek de mümkün. İster avangart stilde gold işlemeli ister bohem tarzda modern çizgilere sahip Jumbo yemek takımları modelleri arasından beğeninize uygun olanları seçebilirsiniz. Kısacası, hangi tarzdan olursa olsun, yemek takımı almak için sayfamızdaki modellere göz atarak doğru seçimler yapabilirsiniz.

Devamını Gör