ÇATAL ,KAŞIK ,BIÇAK
ÇATAL, KAŞIK, BIÇAK TAKIMI
TEKLİ ÇATAL KAŞIK BIÇAK
HAZIRLAMA & PİŞİRME
KÜÇÜK EV ALETLERİ
EV DEKORASYON
İÇECEK HAZIRLAMA & SUNUM
YEMEK & SOFRA
Parça Sayısı
1 Parça
84 Parça
24 Parça
60 Parça
18 Parça
3 Parça
36 Parça
253 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
253 Sonuç
ÇATAL ,KAŞIK ,BIÇAK (253)
%17
%12

Çatal Kaşık Bıçak Takımları

Birbirinden şık ve zarif çatal kaşık bıçak takımları, Jumbo farkı ve kalitesiyle sizi bekliyor. 6 kişilik ve 12 kişilik olmak üzere farklı adet seçenekleri ve etkileyici tasarımlarıyla beğeninize sunulan Jumbo çatal kaşık bıçak takımı modelleri, pek çok farklı sofra dekoruna ve kişisel kullanım alışkanlıklarına göre çeşitleniyor. Siz de ömürlük bir çatal kaşık bıçak takımı için Jumbo ayrıcalıklarını keşfedebilir, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak takımı hemen şimdi satın alabilirsiniz.


Günlük Kullanım İçin Uygun 6 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı Çeşitleri

Sofra ürünleri arasında en çok tercih edilen ve en sık kullanılan ürünlerin başında gelen bıçak çatal kaşık seti, günlük öğün servislerinde kullanıldığı için dayanıklılığı ve kalitesi ile ön plana çıkmak zorunda. Çatal kaşık bıçak takımı Jumbo ayrıcalıklarıyla tercih edildiğinde hem uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunuyor hem de en gündelik sofralara dahi şık bir dokunuş kazandırıyor. Siz de her gün güvenle kullanabileceğiniz çatal kaşık bıçak takımı arayışı içindeyseniz, Jumbo sizinle. 18 parça, 60 parça ve 72 parça gibi farklı adet alternatifleri bulunan Jumbo çatal kaşık bıçak seti seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun bir tercihte bulunabilirsiniz. 6 kişilik çatal kaşık bıçak takımı içerisinde genellikle standart olarak yemek çatalı, yemek kaşığı ve yemek bıçağı olmak üzere 3 farklı parça yer alıyor. Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilen bu takımlar, bulaşık makinesinde yıkanabilmekle birlikte üstün kalitedeki malzemesi sayesinde uzun ömürlü bir kullanım vadediyor. Yemek takımınız ve diğer servis gereçleriniz ile uyum sağlayacak pek çok farklı tasarım arasından bir seçim yaparak birbirinden şık sofralara imza atabilirsiniz. Böylelikle aileniz ve sevdiklerinizle geçirdiğiniz her bir öğünde uyum içerisinde sofralar kurabilir ve Jumbo konforunu evinizde hissedebilirsiniz.


12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı Çeşitleriyle Benzersiz Sofralar

Çeyizlik ya da hediyelik olarak bir çatal kaşık bıçak takımı arayışınız varsa, Jumbo çatal kaşık bıçak takımı 12 kişilik kapasiteleriyle burada beğeninize sunuluyor. İçerisinde standart olarak yemek çatalı, yemek kaşığı ve yemek bıçağı ürünlerinin yanı sıra aynı zamanda tatlı çatalı, tatlı kaşığı, tatlı bıçağı ve çay kaşığı da bulunuyor. Bu çatal kaşık bıçak takımlarını çeyiziniz için tercih edebilir, kalabalık misafir grupları ağırladığınız özel anlar için de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 60 parça, 72 parça ve 84 parça olmak üzere farklı ürün adedi bulunan bu çatal kaşık bıçak takımlarında sadece Jumbo'ya özel tasarımlarla karşılaşmanız ve sofranızı benzersiz bir tema eşliğinde tamamlamanız mümkün. En ihtişamlı sofralarınız için eskitme tarzdaki Jumbo 6 kişilik çatal kaşık bıçak takımına yönelebilir, bu takımı gold detayların hakim olduğu yemek takımı ve bardak takımı ile kombinleyerek yemek masanızda vintage esintilere yer açabilirsiniz. Tercihinizi daha modern tasarımlardan yana yapmak istiyorsanız, krem rengi sapları ve gold ağırlıklı metal kısımları ile dikkatleri üzerine çeken titanyum tasarımlara yönelebilirsiniz. Klasik tasarımlardan vazgeçemeyenler, tek renk silver çatal kaşık bıçak takımlarına yönelirken sade sofralara romantik bir hareketlilik katmak isteyenler, antik desenli takımları gururla sergiliyor. Stiliniz yer ne olursa olsun, birbirinden kaliteli Jumbo çatal kaşık bıçak takımlarını burada bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz.
Devamını Gör