ÇATAL, KAŞIK, BIÇAK TAKIMI
12 Kişilik Çatal, Kaşık & Bıçak Takımı
6 Kişilik Çatal, Kaşık & Bıçak Takımı
4 Kişilik Çatal, Kaşık & Bıçak Takımı
TEKLİ ÇATAL KAŞIK BIÇAK
30 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
30 Sonuç
12 Kişilik Çatal, Kaşık & Bıçak Takımı (30)
Online Özel Ürünler
%13
%30 İndirim
%13
%30 İndirim
%15
Online Özel Ürünler
%19
%30 İndirim
%7
Kırmızı Etiketli Ürünler
%8
Kırmızı Etiketli Ürünler
%44
%30 İndirim
%23

12 Kişilik Çatal, Kaşık, Bıçak Takımı

Sofraların yapıtaşları arasında yer alan çatal, kaşık ve bıçaklar karşınıza 12 kişilik çatal, kaşık, bıçak takımı olarak çıkıyor. Jumbo üzerinden ulaşabileceğiniz bu modeller, hem estetik hem de pratik bir kullanım alanı yaratıyor. Özellikle büyük aileler için ideal ürünler arasında bulunan bu takımlar, geniş misafir gruplarını ağırlarken de sizlere yardımcı oluyor. Birbirleriyle uyumlu formda yer alan 12 kişilik çatal, kaşık, bıçak takımlarına kategorimiz üzerinden ulaşabilir, beğendiğiniz modeli sepetinize ekleyebilirsiniz.

Malzemelerine Göre Çatak, Kaşık, Bıçak Takımları

12 kişilik çatal, kaşık, bıçak takımı modelleri sofra düzeninin önemli parçaları arasında bulunuyor. Pratik kullanımları ve işlevsel özellikleri ile sofraların kilit parçalarından olan bu çatal, kaşık, bıçak takımları geniş arkadaş gruplarına ve aileye sahip kullanıcılar için tercih edilebilir ürünler arasında. 12 kişilik çatal bıçak takımı çeşitleri kaliteli materyalleri sayesinde uzun yıllar boyunca sofralarınızda size eşlik edebiliyor. Yüksek sıcaklıklara ve aşınmaya karşı dayanıklı bir malzeme olan paslanmaz çelik takımların ana malzemesi olarak yer alıyor. Çelik çatal, kaşık, bıçak takımları birbirlerinden tasarım, desen ve renklerine göre ayrılıyor. Gold, antika gold, çelik (gri), titanyum siyah ve bronz gibi birden farklı renklerde çatal, kaşık, bıçak takımı bulunuyor. Dolayısıyla bu modeller arasında zevkinize uygun takımları rahatlıkla bulabilirsiniz. Düz renklerin yanında gri ve altın renginin kombinlendiği takımlar da bulunuyor. Sofralarınıza hareket katmayı düşünüyorsanız bu çift renkli modelleri değerlendirebilirsiniz. Bu takımlar yalnızca yemek sofralarını değil, kahvaltı, tatlı ikramları, çay sohbetlerinde de sizlere eşlik edebiliyor. Takım içeriği her öğün ve anda sizlere eşlik etmek üzere tasarlanıyor. Siz de geniş kullanım alanına sahip olan 12 kişilik çatal, kaşık ve bıçak takımlarını kategorimiz üzerinden inceleyebilir, mutfaklarınızdaki eksiklikleri tamamlayabilirsiniz.

Parça Sayısına Göre Çatal Kaşık Bıçaklar

12 kişilik çatal, kaşık ve bıçak takımları, takım içerisinde yer alan parça sayılarına bağlı olarak farklılaşabiliyor. En az 36 parça çatal, kaşık, bıçak takımı bulunuyor. Bu takım içerisinde sadece 12'şer adet çatal, kaşık ve bıçak yer alıyor. Genelde 12 kişilik çatal, kaşık, bıçak takımları 84 parçadan oluşuyor. 84 parça çatal, kaşık, bıçak takımı içerisinde; 12 adet yemek çatalı, 12 adet yemek kaşığı, 12 adet yemek bıçağı, 12 adet tatlı kaşığı, 12 adet tatlı çatalı, 12 adet tatlı bıçağı ve 12 adet çay kaşığından oluşuyor. 84 parça çatal kaşık takımları bu setler arasında en çok tercih edilenlerden biri. Bu parça sayıları takımların içerisinde yer alan ürünlere göre değişiklik gösterebiliyor. Örneğin bazı takımlarda servis çatalı, kaşığı, kepçe gibi daha pek çok farklı özelliğe sahip ürünler yer alabiliyor. Bu ürünleri içerisinde barındıran 89 parça kaşık çatal bıçak takımı, yemek ve tatlı kaşığı, çatalı, bıçağının yanında 1 adet servis çatalı, 1 adet servis kaşığı, 1 adet pasta küreği, 1 adet çorba kepçesi ve 1 adet yemek kevgiri yer alıyor. Siz de ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak takım içerisinde yer alan parçalara dikkat ederek, size en uygun 12 kişilik çatal, kaşık ve bıçak takımını seçebilirsiniz.

Bütçe Dostu 12 Kişilik Çatal, Kaşık, Bıçak Takımları

Sofraların en değerli parçalarından olan çatal, kaşık, bıçak takımları en özel anlarınıza eşlik ediyor. Şık tasarımları ve kolay kullanım alanları ile sunumlarınızda istediğiniz görünümü yakalayabilmenizi sağlıyor. Eşsiz tasarımlara sahip olan bu modeller farklı özelliklere sahip olması ile birbirlerinden ayrılıyor. Bu özelliklere bağlı olarak da 12 kişilik çatal kaşık bıçak takımı fiyatları değişiklik gösteriyor. Takımın malzemesi, tasarım ve işçiliği, kaç parçadan oluştuğu gibi unsurlara bağlı olarak farklı fiyatlarda bulunuyor. Kategorimiz üzerinden yer alan modeller geniş fiyat yelpazesini sizlere sunuyor. Her bütçeye uygun bir takım bulabilmeniz için tasarlanan 12 kişilik çatal kaşık bıçak setleri ile siz de sofralarınızda enfes sunumlar oluşturabilir, bu çatal bıçak takımları ile bütünlüğü sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Yemek & Sofra kategorisi üzerinden yemek takımlarına da göz atabilir sofralarınızda uyumlu bir görünüm elde edebilirsiniz.

Devamını Gör