ÇATAL ,KAŞIK ,BIÇAK
HAZIRLAMA & PİŞİRME
KÜÇÜK EV ALETLERİ
EV DEKORASYON
İÇECEK HAZIRLAMA & SUNUM
YEMEK & SOFRA
0 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
0 Sonuç
(0)

Sonuç bulunamadı

Puro Seti

Puro setleri deri çantalardan çakmaklara kadar birçok ürün grubundan meydana geliyor. Özellikle tek seferde ihtiyaç duyduğunuz tüm puro ekipmanlarına sahip olmak için siz de bir puro setini tercih edebilirsiniz. Farklı malzeme kalitesi ve tasarım çeşitliliği ile Jumbo'da beğeninize sunulan puro setlerine indirim fırsatları eşliğinde hemen sahip olabilirsiniz.

Puro Çantası Modelleri

Bir puro takımını oluşturan en önemli ürünlerden biri puro çantaları olarak öne çıkıyor. Derinin tüm şıklığını üzerinde taşıyan bu modeller, pek çok puro malzemenizi muhafaza etmeniz, kolayca yanınızda taşımanız için de fayda sağlıyor. Tümüyle deriden imal edilen bu çantalar, dış yüzeyinde oldukça hoş bir tasarım diline kavuşuyor. Fermuarlı yapısı ile de kolayca kullanabileceğiniz puro çantalarının iç yüzeyinde de şık ahşap görünümünü bulabilirsiniz. İç yüzeyinin taban bölümü ahşap görünümüne sahip olan bu modeller, böylece doku, renk ve görünüm olarak standartların üzerine çıkıyor. Puro çantası modelleri aynı zamanda iç tarafındaki bölme ve cepleri ile de bir düzenleyici görevi görüyor. İçerisinde çıkarılabilir ahşap görünümlü parçada uzunlamasına 4 ayrı böyle bulunuyor. Çantanın iç tarafındaki diğer yüzünde ise cepleri görebilirsiniz. Burada da çeşitli puro malzemelerini kolayca muhafaza edebilirsiniz. Puro aksesuar setinizin temelini oluşturacak bu ürünler sayesinde ilgili tüm malzemelerinizi kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz. Puro seti fiyatları ise ürün çeşitliliğine, miktarına, malzeme ve tasarımına göre değişkenlik gösterebiliyor.

Puro Kesici Çeşitleri

Puro setlerini oluşturan en temel ürün gruplarından biri de kesiciler. Puro kesici / makası olarak bilinen bu ürünler, çelik ya da metal gibi farklı materyallerden üretiliyor. Tasarım noktasında da sade ve dinamik pek çok seçeneği değerlendirebilirsiniz. Örneğin, Parmida ya da Jumbo puro kesicileri gümüş & çelik görünümleri ile dikkat çekiyor. 10 x 4,4 x 7 cm ebatlara, 2,5 cm kesici puro çapına sahip Parmida ürünleri son derece ergonomik bir kullanım sağlıyor. Keskin çift bıçaklı yapıya sahip bu ürünler böylece zahmetsiz ve pürüzsüz bir kesime de imkân tanıyor. Ortasındaki desenleri ile de son derece şık bir görünüme ulaşıyor. Jumbo Golf Line gümüş puro kesici modelleri ise metalden imal ediliyor olup oval formda tasarlanıyor. 22 mm iç çapa sahip bu modeller de keskin bıçak yapısı ile son derece zahmetsiz bir kullanım sunuyor. Daha farklı tasarımlar arıyorsanız Colibri tarafından sunulan puro kesicilerini de inceleyebilirsiniz. Paslanmaz çelik bıçaklar uzun ömürlü olup son derece kolay bir kesime izin veriyor. Kauçuk kaplama ile donatılan Colibri puro makasları yaylı sistemi ile de kullanıcı deneyimini olumlu etkiliyor. Bunlar 60 ya da 62 ring puroya kadar kesim imkânı tanıyor. Kauçuk kaplama son derece ergonomik bir tutuş sağlarken siyah - mavi tasarım da dinamiklik katıyor.

Farklı Puro Çakmakları

Son olarak puro setlerinde sıklıkla görebileceğiniz bir diğer ürün ise puro çakmağı. Alışılageldik çakmak tasarımlarının dışına çıkan puro çakmakları birbirinden farklı pek çok özelliği beraberinde getiriyor. Örneğin, Cohiba alevli puro çakmakları yan kısma basıldığında otomatikman açılan bir mekanizmaya sahip. Bu çalışma prensibi sayesinde kullanıcı dostu bir tasarıma kavuşuyor. 3 pürmüz alev ile de hızlı puro yakımına izin veren bu ürünler, yan kısımda entegre puro delici sisteme de sahip. 113 gram ağırlığı, 2,5 cm x 8 cm x 2 cm ölçüleri, şık görünümü ile de bu ürünler oldukça popüler. Parmida gold renkli puro çakmakları da tasarımı itibarıyla ilgi görüyor. Tekrar gaz dolum özelliğine sahip bu ürünler tek torch / soft flame olup metal malzemenin dayanıklılığını beraberinde getiriyor. Siz de hızlıca incelemelerde bulunarak puro setlerini keşfedebilirsiniz. Aradığınız ürünleri bir arada sunan setlerden birini tercih edebilir, indirim fırsatları eşliğinde hemen sepetinizi doldurabilirsiniz.

Devamını Gör