TENCERE & TAVA
DÜDÜKLÜ TENCERELER
SAHAN & SAHAN SETİ
Çelik Sahan
Granit Sahan
ÇAYDANLIK & CEZVELER
MUTFAK BIÇAKLARI
MUTFAK GEREÇLERİ
1 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
1 Sonuç
Çelik Sahan (1)

Jumbo Çelik Sahan Modelleri

Mutfakların en kurtarıcı parçalarından biri olan sahan modelleri her zaman el altında olması gereken pişirme ekipmanlarından birtanesi. Jumbo’nun pişirme ürünleri arasında yer alan çelik sahanlar kalitesi, tasarımı ve kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor; mutfakta pratiklik sağlamasıyla vazgeçilmez parçalardan oluyor.

Jumbo’nun pişirme koleksiyonu içerisinde hem tek tek satılan çelik sahanları hem de farklı ebatlardan oluşan çelik sahan setlerini bulabilirsiniz. Çelik sahan setleri genellikle 16, 18 ve 20 cm çapında üç farklı sahan modelinden oluşuyor. Çelik sahanlar en kaliteli paslanmaz çelikler kullanılarak tasarlanmış ve kulplarında da ısı iletimini engelleyen malzeme kullanılmış. Bu sayede ocak ısısı kulplara iletilmiyor ve sıcak yemekler servis edilirken rahat ediliyor.

Uzun ömürlü çelik sahan modelleri, Jumbo koleksiyonlarında kaliteli malzemelerle yer alıyor. Çelik sahanlar hem günün her saatinde yemek hazırlarken yardımcınız olacak hem de küçük porsiyonlu yemekleri pişirme, saklama ve ısıtma konusunda zaman kazandıracak.

Çelik Sahan Çeşitleri

Sahan seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar öncelikle kullanılan malzemesi olmalı. Uzun ömürlü kullanım ve sağlığa zarar vermemesi için yüksek kaliteli malzemeden üretilmiş olması önemli bir detay. Çelik sahanlar bu anlamda en dayanıklı ve kullanımı kolay pişirme ekipmanları olarak öne çıkıyor. Sağlık açısından en iyi pişirme malmelerinden biri oldukları biliniyor ve gıdayla temasları öneriliyor.

Çelik sahan fiyatları modeline, kullanılan çeliğin kalitesine ve tasarımına göre farklılık gösterebiliyor. Gazlı ve seramik ocaklarda güvenle kullanılabilen çelik sahanların indüksiyonlu ocaklarda kullanacaksanız almadan önce bu özelliğin olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz.

Devamını Gör