Tencere Seti
Tek Tencere
Çelik Tencere
Granit Tencere
Döküm Tencere
Tava & Tava Seti
Süt & Sos Tenceresi
3 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
3 Sonuç
Çelik Tencere (3)

Çelik Tencere

Yemek pişirmenin en sağlıklı yollarından biri olan çelik tencere, Jumbo ayrıcalıkları ve kalitesiyle burada beğeninize sunuluyor. Birbirinden şık ve dayanıklı çelik tencere modellerini Jumbo farkıyla burada keşfedin, mutfağınızın olmazsa olmazlarından bir çelik tencere temin ederek favori yemeklerinizi keyifle ve sağlıkla pişirin.

Çelik Tencere Modelleri

Söz konusu Jumbo çelik tencere modelleri olduğu zaman pek çok farklı boyutta ve tasarımda çelik tencere ile karşılaşmanız ve dilediğiniz modeli hemen satın almanız mümkün. İhtiyaçlarınıza en uygun modeli Jumbo ayrıcalıkları ile bulacağınıza eminiz. Çelik tencere modelleri, Jumbo'nun üstün kaliteli paslanmaz çeliğinden üretildiği için uzun ömürlü bir kullanım ve eşi benzeri bulunmaz bir dayanıklılık vadediyor. Derinlik bakımından pek çok farklı ebat sunan ve en iyi çelik tencere markası olarak bilinen Jumbo'nun benzersiz dokunuşu ile hayat bulan ürünler, daha sağlıklı ve lezzetli yemeklerin bir numaralı adresine dönüşüyor. 14 cm, 18 cm, 24 cm, 26 cm gibi farklı derinlik rakamlarına sahip çelik tencere çeşitleri arasından gereksinimlerinize göre seçiminizi yapabilirsiniz. Örneğin kuru fasulye, nohut, mercimek yemeği gibi sulu yemekler pişirmek için bir çelik tencere arayışınız varsa, 22 cm derin tencere modellerini ya da 20 cm XL derin tencere çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Süt, sos ve benzeri küçük hacimli yiyecek ve gıdaları pişirmek için 14 cm ya da 18 cm derinliğindeki Jumbo çelik tencere modelleri sizin için ideal olacaktır. Elbette mutfağınızın tasarımına ve diğer hazırlama ve pişirme grubu gereçlerinize uyum sağlayan bir tasarımda olan ürünler arasından tercih yapmayı unutmayın!

Çelik Tencere Fiyatları

Kategorimizde karşılaşacağınız çelik tencere fiyatları, öncelikli olarak ürünün derinliğine, ardından da tasarımına ve kullanılan malzemesine göre farklılık gösterebiliyor. Söz konusu tekli çelik tencere fiyatları olduğu zaman ürün fiyatları çelik tencere seti içerisindeki fiyatlardan daha farklı olabiliyor. Dilerseniz birden fazla çelik tencere modelini ve ebadını aynı anda bünyesinde barındıran çelik tencere setleri de satın alarak tüm pişirme grubu ihtiyaçlarınızı tek bir ürün ile karşılayabilirsiniz. Bununla birlikte eğer sadece tek bir adet, spesifik bir çelik tencereye ihtiyacınız varsa, doğru yerdesiniz. Örneğin ek gıdaya yeni başlayan bebeğiniz için sağlıklı ve hafif çorbalar pişirmek istiyorsanız, mini çelik tencere modelleri tam size göre. Hem paslanmaz çelikte pişirmenin verdiği güvenle bebeğinizin ek gıda sürecini zenginleştirebilir hem de gıda saklamanın en güvenli yollarından biri olan çelikte bebeğinizin çorbalarını rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Büyük çelik tencere tercih ederek tüm aileye yetecek miktarda sulu yemek ve çorba pişirebilirsiniz. Diğer yandan pilav tenceresi ya da karnıyarık tenceresi gibi spesifik tencere çeşitlerini de Jumbo çeliği ayrıcalıklarıyla yine burada bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Neden Çelik Tencere?

Çelik tencere markaları söz konusu olduğunda iddiasını her daim koruyan Jumbo, birbirinden şık ve kaliteli çelik tencere modelleri ile burada sizi bekliyor. Özellikle çelik tencere tercih edilmesinin ve en güvenilir yemek pişirme yöntemleri arasında yer almasının sebepleri ise sayısız. Paslanmaz çelik, kaynatma, soteleme ve fırınlama için ideal, toksik olmayan, uzun ömürlü, dayanıklı pişirme tencereleri için mükemmel bir seçenektir. Isıyı iyi koruduğu ve yiyecekleri eşit şekilde pişirdiği için özellikle küçük partili pişirmeler için de idealdir. Paslanmaz çeliğin temizlenmesi ve bakımı da kolaydır, bu da onu özellikle ilk kez evden uzakta yaşayan öğrenciler gibi acemi aşçılar için yararlı kılar. Kullanımdan sonra sıcak sabunlu suyla temizleyin veya birikmiş yağ katmanlarını çıkarmak için çelik yünle ovalayın. Paslanmaz çelik ayrıca pişirme kapları için çok yönlü bir malzemedir. Tüm bu fayda ve avantajlar göz önünde bulundurulduğunda sizce de bir çelik tencere satın almanın zamanı gelmedi mi?

Devamını Gör