Tencere Seti
Tek Tencere
Tava & Tava Seti
Çelik Tava
Döküm Tava
Granit Tava
Süt & Sos Tenceresi
Parça Sayısı
1 Parça
3 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
3 Sonuç
Döküm Tava (3)

DÖKÜM TAVA

Döküm Tava

Yemek pişirme ekipmanları arasında fonksiyonel özelliğe sahip olan döküm tavalar geniş kullanım alanları ile pek çok yerde karşınıza çıkabiliyor. Lezzetli yemeklerin sırrı olan döküm tavalar ile yemek yapmak oldukça keyifli. Jumbo ile istediğiniz döküm tavaya rahat bir şekilde ulaşabilir ve lezzetli yemekler yapmaya devam edebilirsiniz.

En İyi Döküm Tava Modelleri

Geniş bir model aralığına sahip olan döküm tava modelleri, lezzetli yemekler hazırlamanıza yardımcı oluyor. Mutfakların olmazsa olmaz yemek pişirme gereçlerinden olan demir döküm tavalar ergonomik tasarımları ile de pek çok kullanıcı tarafından ilgi görüyor. Farklı modellere sahip olan bu tavalar ile istediğiniz yiyeceği kolay bir şekilde pişirebilir ve sofralarınızı çeşitlendirebilirsiniz. Döküm tava modelleri arasında en çok ilgi görenlerden biri ızgara döküm tava modelleri. Bu modeller ortalama 24-25 cm genişliğinde çıkıntılı bir iç yüzeye sahip olup leziz yiyecekler hazırlayabilmenize yardımcı oluyor. Yiyeceklerde ızgara görüntüsü oluşturan bu iç yüzey ile ızgarada pişmiş yemek hissiyatı veriyor. Yapışmaz iç pişirme alanı sayesinde pek çok yiyeceği kolay bir şekilde pişirebilmeye yardımcı oluyor. İster ocak üstünde ister fırında kullanabileceğiniz bu döküm tavalar işlevsel özellikleri ile tercih edilen modeller arasında. Wok döküm tava modelleri de en çok tercih edilen diğer modeller arasında yer alıyor olup iki saplı ya da tek saplı modelleri bulunuyor. Derin pişirme alanına sahip olan bu tava modelleri ile yemek hazırlarken büyük bir keyif alacaksınız. Eşit pişirme özelliği ile lezzetli yiyecekler hazırlamanızı sağlıyor. Çift kuplu modelleri kapaklı bir şekilde tasarlanabiliyor olup yemeklerinizin lezzetini ve ısısını koruyabilmesine yardımcı oluyor. Siz de en iyi döküm tava modellerine sayfamız üzerinden ulaşabilir ve ihtiyaçlarınız karşılayan modeli sipariş verebilirsiniz.

Demir Döküm Tavalar İle Lezzetli Tarifler

Demir döküm tavalar ile lezzetli tarifler hazırlayabilirsiniz. Isıyı eşit miktarda yayabilen demir döküm tava modelleri yemeklerin kendi suyu ile pişebilmesini ve mevcut besin değerlerini koruyabilmesi ile öne çıkıyor. Uzun süre ısısını koruyabilen bu modeller çoğunlukla ızgara tavalarda daha çok tercih ediliyor. Fırına girebilme özelliğiyle farklı pişirme seçeneklerine uyum sağlayabilen demir döküm tavalar, yemek yapmayı oldukça keyifli bir hale getiriyor. Farklı genişlik ve derinliğe sahip olan bu modeller her türlü kızartma ve pişirme işlemi yapabilmenizi sağlıyor. Az yağla sağlıklı yemekler yapabilmenize yardımcı olan bu tavalar aynı zamanda yapışmaz yüzeyleri sayesinde elinizin altından ayırmak istemeyeceksiniz. Siz de demir döküm tava modelleri ve daha fazlası için kategorimizi inceleyebilir ve beklentilerinize uyan modelleri anında sipariş verebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Döküm Tava Modelleri

Mutfakların en çok kullanılan pişirme ürünleri arasında yer alan döküm tava modelleri, farklı markalar tarafından çeşitli modeller ile karşınıza çıkıyor. Özellikleri bakımından da birbirlerinden ayrılan bu döküm tava modelleri, geniş bir kullanıcı kitlesine sahip. Teknolojik gelişmeler ile birlikte geliştirilen bu tavalar en iyi kaliteye ulaştırılarak sizlere sunuluyor. Tüm bunlar göz önüne alındığında döküm tava fiyatları tava model ve özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Taban kalınlığı, ebatı, kulp, tutma sapı ve kapaklı olup olmamasına bağlı olarak fiyat skalasında değişiklikler görülebiliyor. İhtiyaç ve beklentilere uygun olarak tasarlanan döküm tava modelleri ile sofralarınızdaki lezzetleri çeşitlendirebilirsiniz. Bütçenize uygun döküm tava modellerine sayfamız üzerinden kolaylıkla ulaşabilir ve modeller arasında bir tercihte bulunabilirsiniz. Dilerseniz Hazırlama Ve Pişirme Grubu kategorisi üzerinden ihtiyaç duyduğunuz pişirme araç ve gereçlerini de inceleyebilirsiniz.

Devamını Gör