Kek Kalıbı & Fırın Kabı
Kek Kalıbı
Fırın Kabı
Ezici
Spatula
Limon Sıkacağı
Rende & Dilimleyiciler
Pizza Kesici
Tirbuşon & Açacak
Soyacak
Saklama Kabı
Baharat Öğütücü & Değirmeni
Buz Kalıbı
Kaşıklık
Ekmek Kutusu
Hamur Şekillendirici
Çöp Kutusu
Servis Gereçleri
Kesme Tahtası
Süzgeç
Ölçü Kabı
Kavanoz
Parça Sayısı
1 Parça
2 Parça
22 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
22 Sonuç
Fırın Kabı (22)

Fırın Kabı

Birçok farklı lezzeti pratik bir şekilde pişirmenizi sağlayacak fırın kabı çeşitleri Jumbo'da! Sayfamızdaki ürünler fırınınızda birçok lezzeti sağlıklı ve pratik bir şekilde hazırlamanızı sağlıyor. Ekmekten waffle gibi lezzetlere kadar birçok tarife özel olarak tasarlanan kalıpları burada bulabilirsiniz. Fırın kalıbı çeşitlerimiz yemek hazırlığında sağladığı pratiğe ek olarak sağlıklı kullanım açısından da öne çıkıyor. Bu ürünlerle birçok lezzeti az yağ kullanarak hazırlamanın keyfini çıkarın. Yemek hazırlığında vazgeçilmeziniz olacak diğer mutfak gereçlerini incelemek için sitemizdeki ilgili kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

Fırın Kabı Çeşitleriyle Profesyonel Lezzetlere İmza Atın!

Yağsız ve pratik yemek hazırlığında sıklıkla tercih edilen fırın ile pişirme yöntemi, her öğünün vazgeçilmez lezzetlerini sunuyor. Kahvaltı, ara öğün veya akşam yemekleri birçok fırın yemeği ile daha lezzetli hale gelebiliyor. Mutfağınızda hazırladığınız birbirinden farklı fırın yemeğini profesyonel ölçüde hazırlayabilme imkanına sahip olmak için fırın kabı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Sayfamızdaki fırın kabı çeşitleri belirli yemek, hamur işi ve tatlı hazırlığı için özel olarak tasarlanıyor. Bu ürünler şekil ve kıvam bakımından hazırlanması zor olan yiyeceklerin pratik bir şekilde sunulmasını sağlıyor. Ayrıca tamamen insan sağlığına uygun materyal kalitesiyle uzun süre kullanılabiliyor. Rutin olarak hazırladığınız birçok lezzet için burada bulunan ürünleri tercih edebilirsiniz. Sayfamızdaki ürünler fırın çeşitlerine göre değişkenlik gösteriyor. Örneğin diğer fırın modellerine nazaran daha minimal yapıda olan ürünleriniz için kare fırın kabı çeşitleri öne çıkıyor. Bunlara ek olarak mikrodalga fırın kabı gibi farklı fırınlara özel seçenekler de burada sizi bekliyor. Evinizdeki fırının ebatlarını ve özelliklerini baz alarak ürün seçimi yapabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak ürünler üretildiği materyale göre de çeşitlilik gösteriyor. Çelik ve porselen fırın kabı çeşitlerini kullanım alanınıza göre değerlendirebilirsiniz.

Fırın Kabı Çeşitleri

Sayfamızda her lezzete özel fırın kabı seçeneğine rastlamak mümkün. Örneğin her öğünün vazgeçilmezi olan ekmekler için birçok kap seçeneği burada sizi bekliyor. Ekmek kabı çeşitleri özenle hazırlanan ekmek hamurunu istenen şekilde pişirebilmek için oldukça ideal. Bu ürünler sayesinde hazırladığınız harcı kaba dökerek ustaları aratmayacak ekmekler hazırlayabilirsiniz. Restoranlarda yediğiniz lezzetli tatlıları evinize taşımak için de birçok fırın kabı seçeneği mevcut. Waffle kalıpları normal pişirme yöntemleriyle şeklinin yakalanması mümkün görünmeyen waffle lezzetini evinize taşıyor. Kurabiye tepsisi çeşitleri ise tıpkı pastanelerden aldığınız lezzetli kurabiyeleri mutfağınızda hazırlamanıza alan yaratıyor. Bu tür seçkin lezzetleri profesyonel ölçüde hazırlayabilmek için fırın kalıplarını sepetinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca kahvaltıların vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alan yumurtayı pratik bir şekilde hazırlayabilmek için de yumurta pişirme kabı çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Bunlara ek olarak birçok farklı lezzetin yapımında kullanılabilen ürün seçenekleri de burada mevcut. Eğer birçok lezzetin hazırlarken kullanabileceğiniz bir ürün arayışındaysanız silikon fırın kalıbı seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Fırın Kabı Fiyatları

Sayfamızdaki fırın kabı fiyatları ürünlerin özellikleri ve ebatlarına göre farklılık gösteriyor. Bununla birlikte ürünlerin üretildiği materyal de fiyatlara etki edebiliyor. Tek bir lezzeti pişirmeye olanak tanıyan mini fırın kalıbı modelleri uygun fiyatlı seçenekler arasında sizi karşılıyor. Birden fazla porsiyonlu lezzetleriniz için sunulan ürünler ise orta fiyat skalasında bulunuyor. Bütçenizi ve ihtiyaçlarınıza uygun birçok farklı seçeneği Jumbo dünyasında rahatlıkla bulabilirsiniz. Ürün seçiminde nokta atışı tercihte bulunmak için sayfamızdaki filtre seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Devamını Gör