TENCERE & TAVA
DÜDÜKLÜ TENCERELER
SAHAN & SAHAN SETİ
ÇAYDANLIK & CEZVELER
MUTFAK BIÇAKLARI
MUTFAK GEREÇLERİ
Kek Kalıbı & Fırın Kabı
Ezici
Spatula
Limon Sıkacağı
Rende & Dilimleyiciler
Pizza Kesici
Tirbuşon & Açacak
Soyacak
Saklama Kabı
Baharat Öğütücü & Değirmeni
Buz Kalıbı
Kaşıklık
Ekmek Kutusu
Hamur Şekillendirici
Çöp Kutusu
Servis Gereçleri
Kesme Tahtası
Süzgeç
Ölçü Kabı
Kavanoz
Parça Sayısı
1 Parça
6 Parça
8 Parça
19 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
19 Sonuç
Servis Gereçleri (19)

Servis Gereçleri

Sevdikleriniz için hazırladığınız lezzetleri kusursuz bir biçimde sunmak istiyorsanız sayfamızdaki servis gereçleri tam size göre! Jumbo kalitesiyle sunulan ürünler yemek servisini pratik bir şekilde gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Yemekler için özel olarak tasarlanan ürünleri tercih ederek lezzetlerinize yaraşır sunumlar hazırlayabilirsiniz. Sayfamızda her ihtiyaca uygun seçeneğe rastlamak mümkün. Salata servisi, ara sıcak servisi veya yemek servisine özel ürünleri uygun fiyatlarla satın almak için hemen alışverişe başlayın. Spatula gibi diğer mutfak gereci çeşitlerini incelemek isterseniz ilgili kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Estetik Sunumların Vazgeçilmezi Olacak Servis Gereçleri

Mutfağınızdaki lezzetlerin estetik bir şekilde sunulması, en az yemeğin tadı kadar önem taşıyor. Çünkü bir yemek lezzeti kadar sunumuyla da konuklara çekici gelebiliyor. Bunun için sayfamızdaki servis gereçlerini tercih ederek birbirinden eşsiz sunumlar hazırlayabilirsiniz. Buradaki ürünler hem fonksiyonel yapısı hem de şık tasarımlarıyla mutfakseverlerin beğenisini kazanıyor. Hem servis seti hem de tekli servis kaşığı olarak sunulan ürünlerimizle kreatif sunumlara imza atabilirsiniz. Servis gereçleri temelde farklı kullanım alanlarına hitap ediyor. Örneğin servis kaşıkları genellikle sulu yemek ve çorba sunumunda kullanılıyor. Bu ürünlerle sulu yemek servisini kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Delikli servis kaşıkları ise tava yemekleri gibi daha kuru servis edilmesi gereken lezzetler için birebir. Bu ürünlerle sunacağınız yemeğin su miktarını rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Sayfamızdaki ürün çeşitleri fonksiyonlarının yanında tasarımlarıyla da kullanıcılardan tam not alıyor. Modern veya klasik mutfak dekorasyonlarına uyum sağlayacak envaiçeşit seçeneği burada rahatlıkla bulabilirsiniz.

Servis Seti Çeşitleri

Sayfamızda her ihtiyaca ve kişisel zevke hitap edecek servis seti seçeneğine rastlamak mümkün. Birçok farklı lezzetin sunumunda kullanılabilen ürün seçenekleri arasında 5'li servis seti modelleri öne çıkıyor. Bu setlerin içerisinde servis çatalı, kepçe, servis kaşığı, kevgir ve pasta küreği gibi birçok ürün bulunuyor. Servis çatalı gibi gereçler makarna gibi lezzetlerin servisi için birebir. Ustalığınızı sunumlarınıza yansıtmak için bu gerecin bulunduğu setleri tercih edebilirsiniz. Pasta küreği gibi ürünler ise tatlı servisini pratikleştiriyor. Hem pasta hem de baklava gibi tatlı çeşitlerinin sunumunu kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek için bu gerecin yer aldığı setleri sakın kaçırmayın! Bunlara ek olarak sayfamızda belirli lezzetlere yönelik hazırlanan servis setleri de yer alıyor. Örneğin salata servis seti çeşitleri salataların pratik bir şekilde sunulmasını sağlıyor. Bu ürünler ayrıca şık tasarımlarıyla sofra dekorasyonlarının vazgeçilmezi oluyor. Bu ürünleri tercih ederek hem sunumlarınızı pratikleştirebilir hem de sofra dekorasyonunuzu zenginleştirebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak sayfamızda spagetti servis kaşığı gibi belli lezzetlere özel olarak tasarlanan seçenekler de bulunuyor. Örneğin yemek veya Pasta servis gereçleri ihtiyaçlarınızı set ürünleriyle karşıladıktan sonra bu seçenekleri de sepetinize ekleyerek mutfağınızın daha donanımlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Servis Gereci Fiyatları

Servis gereci fiyatları ürünlerin tasarımlarına ve fonksiyonlarına göre farklılaşıyor. Bununla birlikte set şeklinde sunulan seçenekler farklı unsurlara göre fiyatlandırılabiliyor. Bunun için tekli olarak satılan salata servis kaşığı ile yemek servis takımları arasında fiyat farklılıkları gözlemlenebiliyor. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun birçok seçeneği bulmak için sayfamızı detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Kriterlerinize uygun ürünlere anında ulaşmak filtre seçenekleriyle oldukça pratik. Sayfamızdaki Fiyat ve Materyal gibi filtre seçeneklerini kullanarak nokta atışı tercihlerde bulunabilirsiniz.

Devamını Gör