Tencere Seti
Tek Tencere
Çelik Tencere
Granit Tencere
Döküm Tencere
Tava & Tava Seti
Süt & Sos Tenceresi
Parça Sayısı
2 Parça
8 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
8 Sonuç
Tek Tencere (8)

Tek Tencere

Mutfakların önemli yemek pişirme gereçlerinden biri olan tencere çeşitleri Jumbo'da sizlerle. Bu tencereler tek olarak satılıyor olup birden farklı modellere sahip. Materyallerine, boyutlarına ve özelliklerine göre birbirlerinden ayrılıyor. Farklı özelliklere sahip olan bu tencere çeşitleri mutfak araç gereçlerinin en temelini oluşturuyor. Siz de kategorimiz üzerinden birden farklı modele sahip olan bu tencerelere kolaylıkla ulaşabilir, ihtiyaç duyduğunuz modelleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

Çelik ve Alüminyum Tencere Modelleri

Geniş bir model yelpazesine sahip olan tencere modelleri üretildiği malzemelerine göre birden çeşitlilik gösteriliyor. Bunlar arasında yer alan alüminyum tencere modelleri; hafif, dayanıklı ve paslanmaz yapıları sayesinde tercih ediliyor. Isı iletkenliği yüksek olan bu modeller mutfaklarda sık karşılaşılan modeller arasında yer alıyor. Alüminyum tencere modelleri modern görümleri ve renk seçenekleri ile mutfaklarınıza şık bir görüntü katıyor. Farklı boyutları ile sizlere sunulan bu modeller arasından ihtiyaçlarınıza yönelik olan tercihlerde bulunabilirsiniz. Alüminyum döküm tencere çeşitleri de kategorimizde bulunuyor olup alüminyum modele göre daha ağır bir yapıya sahip. Bu modeller dayanıklı ve çabuk ısınma özellikleri sayesinde hızlı bir şekilde yemek yapabilmenize yardımcı oluyor. Bu modellerin yanında farklı bir materyalden üretilen çelik tencere çeşitleri, pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Öyle ki kimi geleneğe göre çeyizlerde bile olması gereken tencereler arasında yer alıyor. Dayanıklı, paslanmaz ve uzun ömürlü olan bu çelik tencere modelleri kolay kullanımları ile biliniyor. Birden fazla çeşidi bulunan bu tencereler standart renge sahip olup gümüş rengi ile karşınıza çıkıyor. İhtiyaçlar göz önüne alınarak farklı derinliklerde üretilen bu modeller indüksiyonlu ocaklarda kullanıma da uygun. Siz de çelik ve alüminyum tencere çeşitleri incelemek için kategorimize göz atabilir, ihtiyaçlarınız dahilinde sipariş verebilirsiniz.

Demir Döküm ve Granit Tencere Modelleri

Ağır olmaları ile bilinen demir döküm tencere modelleri, modern tasarımları ile pek çok kullanıcının ilgisini çekiyor. Bu tencere modelleri, ısıyı eşit miktarda yayma ve yemekleri kendi suyuyla tüm vitamin ve mineralleri koruyarak pişirmesi ile biliniyor. Bu tencerelerinin içi asit ve korozyona dayanıklı emaye ile kaplı olup antibakteriyel özelliğe sahip. Demir döküm tencere modelleri, birden farklı yemek çeşidini az yağ kullanarak pişirebilmenize yardımcı oluyor. Fırına girebilme özelliğine sahip olan bu tencereleri yalnızca ocakta yemek yaparken değil fırında pişmesi gereken yiyeceklerin yapımında da kullanabilirsiniz. Bakımı da oldukça kolay olan demir döküm tencereleri bulaşık makinesinde gönül rahatlığıyla yıkayabilirsiniz. Bu modellerin yanında granit tencereler de ön plana çıkan çeşitler arasında bulunuyor. Çizilmeye karşı dayanıklı, yapışmaz özellikleri ile bilinen bu modelleri yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Yemeklerin kolay ve hızlı bir şekilde pişmesi sağlayan bu modeller hafif yapıları sayesinde kolaylıkla taşınabiliyor. Diğer tüm modellerde olduğu gibi farklı derinliklerde modelleri bulunan bu tencereler ile sevdiklerinize lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Modellerimizi sayfamız üzerinden inceleyebilir, beğendiklerinizi sepete ekleyebilirsiniz.

Porselen Tencere Çeşitleri

Porselen tencere modelleri, geçmişten günümüze popülerliğini koruyan modellerden biri olarak yer alıyor. Yemek pişirmek ya da servis etmek için şık ve pratik bir seçenek olan bu modellere kategorimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Geleneksel bir görüntüye sahip olan bu modeller kırmızı rengi ön planda tutuyor. Şık bir görünüme sahip olan bu modeller sayesinde mutfak veya sofralarınızı renklendirebilirsiniz. Porselen tencere modelleri sağlıklı pişirme, dayanıklılık ve yemeklerdeki lezzeti arttırmaya dayalı pek çok özelliği bulunuyor. Fırında kullanıma uygun bu modeller indüksiyonlu ocaklar dışında tüm ocaklarda kullanıma uygun. Bu modellerin bulaşık makisinde yıkanması tavsiye edilmiyor olup elde yıkanması öneriliyor. Siz de porselen tencere modellerini sayfamız üzerinden inceleyerek ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun modelleri seçebilirsiniz. Dilerseniz Hazırlama Ve Pişirme Grubu kategorisi üzerinden diğer setleri inceleyebilir ya da kendiniz bir set oluşturabilirsiniz.

Devamını Gör