Tencere Seti
Çelik Tencere Seti
Granit Tencere Seti
Tek Tencere
Tava & Tava Seti
Süt & Sos Tenceresi
Parça Sayısı
8 Parça
6 Parça
5 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
5 Sonuç
Tencere Seti (5)
%54
Ayın Fırsat Ürünleri
%13

Tencere Seti

Sayfamız üzerinde listelenen tencere seti modelleri arasından kendi ihtiyaç ve tercihlerinize uygun seçimler yaparak mutfağınıza kalite ve estetik getirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken burada bulunan ürün filtrelerini de kullanarak nasıl bir tencere setine ihtiyaç duyduğunuza karar vermek. Bakır mı, çelik mi, granit mi yoksa diamond kaplama bir tencere seti mi arıyorsunuz? Çok parçalı bir sete mi yoksa tekli tencereye mi ihtiyacınız var? Bu soruların cevabını vererek alışverişinizi tamamlayabilir, tencere setinizi kapınızdan teslim alabilirsiniz.

Jumbo Granit Tencere Setleri

 

Jumbo granit tencere seti modelleri, doğal taşlardan üretilmiş ürünlerdir ve sağlıklı yemek pişirmek için sıklıkla tercih edilir. Bu ürünler yüksek sıcaklıklara ve darbelere karşı dayanıklı oldukları için uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca granit tencerelerin, ısıyı eşit miktarda dağıtabilme özelliği sayesinde yemeklerinizi daha lezzetli ve dengeli pişirme imkanı da bulabilirsiniz. Genellikle yapışmaz yüzeyleri bulunan bu tencerelerin, özel yapıları gereği bulaşık makinelerinde yıkanmak yerine elde yıkanması önerilir. Böylece tencerelerinizi daha uzun vadede sağlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra granit tencere setleri de tıpkı diğerleri gibi tekli ya da çok parçalı olarak satışa sunulur. İster bir çeşitli boyutlardaki tekli granit tencereyi isterseniz de üç ya da daha çok parçalı setleri satın alarak mutfağınızda kullanabilirsiniz. Son olarak granit tencere setlerinin hem ocaklarda hem de fırınlarda kullanılabilen modelleri de mevcuttur. Hatta bu ürünleri sofranızdaki şık sunum parçaları olarak bile tercih etmeniz mümkün.

Jumbo Çelik Tencere Setleri

Her dönem yoğunlukla tercih edilen Jumbo çelik tencere seti modellerini bu sayfadaki farklı seçenekler ve her cebe uygun fiyat opsiyonlarıyla görüntüleyebilirsiniz. Dayanıklılıkları, ısı tutma özellikleri, kolay temizlenebilirlikleri ve estetik görünümleriyle kullanıcılardan tam puan alan bu ürünler de granit tencereler gibi tekli ya da çok parçalı olarak buradaki yerini alıyor. Örneğin 3'lü çelik tencere seti modelleri çoğunlukla bir adet büyük, bir adet orta ve bir adet de küçük boyuttaki tencereden ve bunların kapaklarından meydana geldiği için 6'lı tencere seti olarak satışa sunulur. Farklı ihtiyaçlara yönelik boyları sayesinde bu tencerelerde çorba, pilav ve çeşit çeşit sulu yemek yaparak sevdiklerinize servis edebilirsiniz. Ayrıca ısınmaya dayanıklı tutma sapları sayesinde Jumbo çelik tencereler son derece de pratiktir. Jumbo çelik tencere setleri, bulaşık makinesinde yıkanabilir özellikte olduğu için bu ürünleri zahmetsizce temizlemek mümkün. Cam kapaklı Jumbo çelik tencere setlerinde pişen yemeklerin durumunu, kapağı açmaya gerek duymaksızın görüntüleyebilir, gerektiğinde pişirme işlemini tamamlayabilirsiniz. Siz de dayanıklı, sağlam, uzun ömürlü, farklı boyutlarda ve şekillerde parçalardan oluşan Jumbo çelik tencere setlerini keşfetmek için tıklamaya başlayın!

Jumbo Bakır Tencere Setleri

 

Yemek pişirme alanında yıllardan beri kullanılagelen bakır tencere seti modelleri, Jumbo tencere ve tava koleksiyonu içindeki yerini koruyor. Yüksek ısı iletim özelliği sayesinde yiyecekleri hızlı bir şekilde ısıtabilen ve pişirebilen bu tencereler, son derece dayanıklı ve uzun ömürlü doğaları sayesinde kullanıcılardan tam puan alan ürünlerden. Sayfamız üzerindeki bakır tencere setleri ile sağlıklı ve besin değerini koruyan yemekler hazırlayabilirsiniz. Ayrıca yüzeyleri de pürüzsüz olduğundan bakır tencere setlerini kolaylıkla temizlemek de mümkün. Anti-bakteriyel olmaları da cabası. Diamond iç kaplamaları bulunan Jumbo bakır tencere setlerini bulaşık makinesinde yıkayarak da temizleyebilirsiniz. Son olarak bakır tencereler çoğunlukla farklı ısı kaynaklarına uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece bu ürünler; gaz ocakları, elektrikli ocaklar ve endüksiyonlu ocaklar gibi farklı ısı kaynakları ile uyumlu olarak kullanılabilir.

Devamını Gör