BARDAK & BARDAK TAKIMLARI
ÇİFT CİDARLI ÜRÜNLER
ÇAY & KAHVE FİNCAN TAKIMI
MUG & KUPALAR
SÜRAHİ & KARAF
TERMOSLAR
KAHVE & DEMLEME EKİPMANLARI
KOKTEYL & BAR MALZEMELERİ
Kokteyl Kaşığı
Buz Kovası
Shaker
Kokteyl Çubuğu
Kokteyl Bardağı
Bar Aksesuarları
Parça Sayısı
6 Parça
3 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
3 Sonuç
Kokteyl Bardağı (3)
%50

Kokteyl Bardağı

Kokteyl bardakları, ayaklı olanlarından takım hâlinde satılanlara kadar pek çok alım seçeneği ile Jumbo'da! Farklı ve lezzet dolu tarifleri bir o kadar güzel bardaklarda servis etmek & sunmak için birçok kokteyl bardağı modelini inceleyebilirsiniz. İçecekleri uzun süre soğuk tutabilen yapısı sayesinde de kokteyl bardağı çeşitleri arasından istediğinizi hemen bulabilir, sipariş oluşturabilirsiniz.

Kokteyl Bardağı Çeşitleri

En popüler bar bardakları arasında yer alan kokteyl bardakları, farklı pek çok çeşidi ile beğeninize sunuluyor. Bunlar içerisinde özellikle ayaklı kokteyl bardağı modelleri çokça ilgi görüyor. Son derece zarif bir görünüme ulaşan bu ürünler, farklı pek çok içeceğin servisi için tercih edilebiliyor. 6 parçadan oluşan ayaklı kokteyl bardağı çeşitleri, camdan imal ediliyor olup saydam & şeffaf görünümü ile sofralara hoş bir estetik katıyor. Uzunca ayaklarından tutularak kullanma imkânı tanıyan bu modeller, böylece içeceklerin soğukluğunu da uzun süre koruyabilir. Bardak bölümü ile teması tamamen kesen ayaklı kokteyl bardakları, bu sayede çok daha uzun süreler içeceklerin ideal ısı seviyesini muhafaza edebiliyor. Siz de kokteyl cam bardak grubu içerisinde yer alan ayaklı setleri kategorimizde inceleyebilirsiniz. Kokteyl bardak seti çeşitleri arasında 2'li modeller de var. Jumbo Glory 8 olarak da öne çıkan bu ürünler, paslanmaz çelik kalitesini de beraberinde getiriyor. Uzun ömürlülük ve yüksek dayanım gibi özellikler sunan paslanmaz çelik, böylece bardaklarda da kullanıcı güvenini kazanıyor. Üstelik özel dış yapısı sayesinde el yakmadığı için sıcak içeceklerinizi de bu bardaklar ile servis edebilirsiniz. Böylece farklı ısıya sahip içeceklerinizi bu kokteyl bardaklarında tüketebilirsiniz.

Özelliklerine Göre Kokteyl Bardakları

Kategorimizde inceleyebileceğiniz kokteyl bardaklarının birbirinden farklı ayırt edici özellikleri bulunuyor. Örneğin, Jumbo Glory 8 mat metal kokteyl bardakları 530 ml hacme sahip olacak şekilde üretiliyor. 2'li set hâlinde satışa sunulan bu ürünlerin ana malzemesi ise paslanmaz çelik. Böylece korozyona karşı direnç gösteren bu ürünler, yüksek dayanım özellikleri ile de birlikte geliyor. 8 - 10 cm ölçülerine sahip olan Jumbo Glory kokteyl bardakları, özel dış yapısı sayesinde de el yakmıyor. Böylece yalnız soğuk içeceklerinizi değil, sıcak içeceklerinizi de bu bardaklar ile servis edebilirsiniz. Uzun süreli sıcak & soğuk tutabilme özelliği sayesinde bu ürünler ısıyı ideal süreler boyunca muhafaza edebiliyor. Ek olarak uzun ömürlü kullanım içinse Jumbo Glory kokteyl bardaklarını elde yıkayabilirsiniz. 6'lı olan ayaklı kokteyl bardağı takımları ise camdan imal ediliyor. Camın şeffaf ve modern görünümünü beğeninize sunan bu ürünler, son derece zarif. Üzerindeki ince çizgi detaylar ayaklı kokteyl bardaklarına kendine has bir zarafet katıyor. 540 ml hacme sahip olan bu ürünler, 6,5 - 20 cm ebatlarında üretiliyor. Balon bardak görünümünü muhafaza etmesi bakımından da sofralara lüks bir görünüm katmayı başarıyor. Cam malzemesi gereği bu ürünler bulaşık makinesinde kolayca yıkanabiliyor. Diğer eksiklerinizi de tamamlamak için dilerseniz Kokteyl & Bar Malzemeleri sayfamızdaki ürünlere göz gezdirebilirsiniz.

Kokteyl Bardağı Fiyatları

Geniş bir skalada ilerleyen kokteyl bardağı fiyatları ise ürün çeşitliliği, miktar, malzeme, boyut gibi pek çok faktör doğrultusunda satışa sunuluyor. Örneğin, 6 parça çeşitler ile 2 parça kokteyl bardakları fiyat aralığını belirleyen en önemli detaylardan biri. Bunun yanı sıra cam, metal, paslanmaz çelik gibi farklı malzemelerden üretilen modeller de materyal çeşitliliğine bağlı olarak bir fiyat aralığı sunuyor. Dilerseniz, fiyatları filtreleme özelliğini etkinleştirebilirsiniz. Böylece belirlediğiniz aralıktaki ürünleri hızlıca görebilir, vakitten kazanabilirsiniz. Ayrıca ürünleri artan fiyat & azalan fiyatlarına göre listeleyerek de alışverişinizi özelleştirebilirsiniz. Su bardağı, meşrubat bardağı, viski bardağı, kadeh gibi farklı ürün grupları için arzu ederseniz Bardak & Bardak Takımları sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Gör