BARDAK & BARDAK TAKIMLARI
Su Bardağı
Meşrubat Bardağı
Bardak Takımı
Kadeh
Viski Bardağı
Çay Bardağı Takımı
ÇİFT CİDARLI ÜRÜNLER
ÇAY & KAHVE FİNCAN TAKIMI
MUG & KUPALAR
SÜRAHİ & KARAF
TERMOSLAR
KAHVE & DEMLEME EKİPMANLARI
KOKTEYL & BAR MALZEMELERİ
Parça Sayısı
6 Parça
1 Parça
4 Parça
23 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
23 Sonuç
Meşrubat Bardağı (23)
%25
%25
%25

Meşrubat Bardağı

İçeceklerin kolay servis edilebilmesi için kullanılan meşrubat bardağı çeşitleri Jumbo'da! Geniş kullanım alanına sahip olan bardak modelleri mutfakların en çok kullanılan gereçleri arasında yer alıyor. İçecek sunumlarında önemli bir rolü bulunan bu bardak çeşitleri, farklı boyut ve şekilleri ile sizlere sunuluyor. Üretildiği materyalleri açısından da birbirlerinden farklılaşan meşrubat bardakları geniş bir yelpazeye sahip. Siz de tüm bu modelleri kategorimiz üzerinden inceleyebilir, sipariş oluşturabilirsiniz.

Cam Meşrubat Bardak Modelleri

Farklı materyallerden üretilen meşrubat bardakları arasında yer alan cam meşrubat bardağı çeşitleri geniş bir skalaya sahip. Şeffaf ve estetik görünümleri sayesinde sofralarda şık bir görüntü oluşturuyor. İçecek sunumlarını da güzelleştiren tasarımları sayesinde sevdiklerinize hoş ikramlarda bulunabilirsiniz. Farklı boyutlarda karşınıza çıkan cam bardaklar, çoğunlukla set halinde yer alıyor. Bu setler genellikle 6'lı meşrubat bardağı olarak sunuluyor. Geniş misafir gruplarına bütünlüğü bozmadan dilediğiniz şekilde içecek sunumları yapabilmenize yardımcı oluyor. Bu bardak türleri, sade modellerden kristalize edilmiş tasarımlara kadar geniş bir skalası bulunuyor. Kristalize edilmiş bu modeller daha gösterişli bir tasarıma sahip olduğu için davetlerinizde kullanabileceğiniz modeller arasında yer alıyor. Düz modeller ise daha çok günlük kullanım için tercih ediliyor. Cam materyali yüksek sıcaklıklara dayanıklı olması açısından bu bardaklar bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliğe sahip. Kolay temizlenebilir gereçler arasında olmaları nedeniyle de pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen seçenekler arasında. Siz de ister günlük isterseniz de özel gün ve davetleriniz kullanmak için bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Melamin Meşrubat Bardakları

Sert plastik olarak bilinen melamin bu sefer de meşrubat bardakları ile karşınıza çıkıyor. Oldukça fonksiyonel bir kullanım alanına sahip olan bu plastik meşrubat bardağı çeşitlerini hemen hemen her yerde kullanabilirsiniz. Bu bardak modelleri 520 cc hacme sahip olup ideal boyutlarda bulunuyor. 6'lı meşrubat bardağı takımı olarak sizlere sunuluyor. BPA içermeyen bu mutfak gereçleri, 19.8 adet %100 geri dönüştürülmüş plastikten üretiliyor. Böylece geri dönüşümü de desteklemenize aracı oluyor. Bu bardaklar, plastik bardak çeşitleri arasında sağlık açısından zararlı maddeler içermediği için en çok tercih edilen ürünlerden. Hafif ve kırılmaz yapıları sayesinde yanınızda taşıyabilirsiniz. Böylece dışarıda düzenlenen bir aktivitede kullanabilir, hasar alacak mı, endişesi yaşamadan gönül rahatlığıyla sevdiklerinizle zaman geçirebilirsiniz. Üstelik temizliği de oldukça kolay. Eco modda ya da 55 derece olacak şekilde bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Siz de tüm modelleri kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Dilerseniz sunumlarınızı çeşitlendirmek için İçecek Hazırlama & Sunum kategorisine de göz atabilirsiniz.

Meşrubat Bardakları İle Enfes Sunumlar

Son zamanların gözde sunumları arasında yer alan içecekler meşrubat bardakları ile yepyeni bir hal alıyor. Sevilen modelleri sizlere sunan Jumbo, geniş model yelpazesi ile farklı seçenekler sunuyor. Meşrubat bardağı seti olarak sizlerle farklı tasarımları buluşturuyor olup her konsepte uyum sağlayabiliyor. Boyut ve tasarım açısından farklılıklarının yanında farklı malzemelerden üretilmeleri ile de farklı alanlarda da kullanımı kolaylaştırıyor. Plastik modeller daha çok dış mekanlarda kullanımları tercih edilirken cam modeller desenlerine bağlı olarak günlük ya da davetlerde kullanılabiliyor. Tüm bu detaylar meşrubat bardağı fiyatlarını da oluşturuyor. Pek çok bütçeye uyum sağlayabilen fiyatlara sahip olan bu bardaklara kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bütçenize uygun fiyatları filtre kısmında yer alan fiyatlar alanından seçerek listeleyebilirsiniz.

Devamını Gör