BARDAK & BARDAK TAKIMLARI
ÇİFT CİDARLI ÜRÜNLER
ÇAY & KAHVE FİNCAN TAKIMI
MUG & KUPALAR
SÜRAHİ & KARAF
TERMOSLAR
KAHVE & DEMLEME EKİPMANLARI
KOKTEYL & BAR MALZEMELERİ
Parça Sayısı
1 Parça
2 Parça
40 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
40 Sonuç
TERMOSLAR (40)
%56

TERMOSLAR

Termoslar

İçeceklerin sıcaklığını korumak için kullanılan termoslar her yerde karşınıza çıkabiliyor. Ofiste, kampta, deniz kenarında veya bir sınıfta termos kullanan birilerine rastlayabilirsiniz. Bu çeşitlerin dayanıklılığı ve ısıyı koruma özellikleri markadan markaya değişiklik gösterebilir. Ayrıca modeller arasında da belli farklılıklar oluşuyor. Stanley, Emsan, Aladdin, Guzzini, Joseph&Joseph ve Jumbo'nun da aralarında bulunduğu pek çok markanın ürününe sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Kendinize en uygun olan modeli bulabilmek için hemen ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Her Ortama Uygun Termos Çeşitleri

Yapısı sebebiyle hem doğa şartlarına uyum sağlayabilen hem de günlük yaşantınızda rahatlıkla kullanabildiğiniz termoslar pek çok farklı çeşide sahip. Bu çeşitler genellikle boyutlarına ve formlarına göre değişiklik gösteriyor. Sürahi formundaki termoslar, fazla miktardaki içeceklerin rahat taşınabilmesi ve kolayca servis edilebilmesi için tercih ediliyor. Şişe formundakilerinse büyük boyutlarda üretilen çeşitleri bulunsa da çoğunlukla orta boy olarak tasarlanıyor. Bu çeşitler, günlük kullanımda çantanıza atıp taşıma açısında da rahatlık sunuyor. Kimi zaman şişe formundaki termoslarla aynı boyutlarda üretilen termos bardaklar ise daha pratik bir ağız yapısına sahip. Fakat taşıma kolaylığı açısından bu iki çeşidi karşılaştıracak olursanız uzun süre çantanızda taşımak için şişe formundaki termosları tercih edebilirsiniz. Bazı bardak termos çeşitlerinin ağız tasarımı kolay kullanım sunsa da çantada uzun süreli taşımak için uygun olmayabiliyor. Bardak termoslar; sahilde yürüyüşlerinizde, evinizin yakınındaki bir parkta piknik yaparken veya işe yetişirken içmeye fırsat bulamadığınız kahvenin soğumaması için tercih edebileceğiniz çeşitlerin arasında yer alıyor. Siz de kullanım alışkanlıklarınıza göre bu çeşitler arasından tercih yapabilir ve termosunuzun keyfini çıkarmaya hemen başlayabilirsiniz.

Birbirinden Göz alıcı Termos Tasarımları

Termos denilince aklınıza daha çok outdoor çeşitleri geliyor olabilir. Fakat son yıllarda termosların da bir hayli popüler hale gelmesiyle birlikte çok daha zarif modeller bu çeşitlerin arasında yer alıyor. Termoslarda kullanılan materyaller de bu doğrultuda çeşitlilik kazanıyor. Termos modellerinde sıkça görmeye alışkın olduğunuz çelik malzeme ısıyı koruma açısından son derece avantajlı. Fakat görselliği artırmak için plastik ve melamin malzemeler de termos çeşitlerinde sıkça yer alıyor. Rengarenk çeşitler arasından siz de tarzınızı yansıtan bir termos seçerek keyfinizi artırabilirsiniz. Ayrıca termos mug ve şişe çeşitlerinde desenli modeller de yer oluyor. Bazı şişe çeşitleri ise termos olarak adlandırılsa da ısı koruma özelliği sunmuyor. Bu nedenle cam materyalden üretilen çeşitleri ve diğer termos modellerini incelerken ürün açıklamalarına dikkat edebilirsiniz. Su içmeyi sürekli unutuyor ve pet şişeleri taşımak istemiyorsanız sayfamızdaki birbirinden zarif su şişesi modellerini de göz atabilirsiniz. Bu ürünler sağlıklı malzemelerden üretiliyor ve sürekli yanınızda taşıyabileceğiniz boyutlara sahip. Termos fiyatları ise kullanılan materyale ve ürün boyutlarına göre farklılaşıyor. Siz de her bütçeye uyum sağlayabilecek çeşitlerin yer aldığı sayfamızı inceleyerek kendi ihtiyaçlarınıza en uygun olan ürünü bulabilirsiniz.

Kullanımı Kolay Yemek Termosları

Termos denilince aklınıza yalnızca içecekler için kullanabileceğiniz çeşitler gelmesin. Birbirinden güzel tasarımlara sahip yemek termosları da mevcut. Bu çeşitler hem kuru yiyecekleri hem de sıvı gıdaları yanınızda taşıyabilmenizi sağlıyor. Özellikle kamp ve küçük piknikler için son derece pratik olan bu çeşitler sayesinde siz de yemeklerinizi sıcak tutabilir, soğuk kalmasını istediğiniz gıdaları da uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Tek kişilik kullanımlara yönelik olarak 500 ml veya 450 ml gibi küçük boyutları bulunan yemek termoslarının daha fazla kişiye hitap eden çeşitleri de mevcut. 2 lt termos da bu çeşitler arasında yer alıyor. Ayrıca her bir yemek çeşidi için farklı bir termos almanız gerekmiyor. Bu tür yemek termoslarının içerisinde farklı katlar bulunuyor. Genellikle sıvı yiyecekler için alt taraf tercih edilirken kuru yiyecekler ise üst kata koyuluyor. Direkt olarak termostan çorba içebilmeniz için bu çeşitler geniş bir ağız yapısına sahip oluyor. Bazı yemek termoslarında ise kullanımı kolaylaştırmak için kaşık ve bu kaşığı yerleştirebileceğiniz bir bölüm yer alıyor. Siz de hem sıcak hem de soğuk yemekleri uzun saatler muhafaza edebileceğiniz yemek termoslarını satın almak için sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıca su şişelerini, sürahi formundaki termosları ve termos bardak fiyatlarını da sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. İçecek sunumlarınız için daha fazla ürüne ise buradan ulaşabilirsiniz.

Devamını Gör