DOĞRAMA & KARIŞTIRMA
KAHVE MAKİNESİ
Espresso Kahve Makinesi
Filtre Kahve Makinesi
Kapsül Kahve Makinesi
Türk Kahvesi Makinesi
Süt Köpürtücü
KETTLE, SU ISITICI
ÇAY MAKİNESİ
ELEKTRİKLİ PİŞİRME ALETLERİ
MEYVE SIKACAĞI
4 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
4 Sonuç
Türk Kahvesi Makinesi (4)

TÜRK KAHVESİ MAKİNESİ

Türk Kahvesi Makinesi

Kırk yıl hatrı kalan Türk kahvesini hazırlamak şimdi makine çeşitleriyle çok daha kolay. Birbirinden şık tasarımlara sahip Türk kahvesi makinesi çeşitleri ile siz de dakikalar içerisinde lezzetli Türk kahveleri hazırlayabilirsiniz. Bu makineler, aynı anda farklı çeşitlerde kahve hazırlayabilmek, közde pişen kahve tadını yakalamak ve köpüklü kahveler hazırlamak gibi şaşırtıcı ürün özelliklerine sahip. Siz de kahvelerinizi hazırlarken sohbetiniz yarıda kalmasınız istiyorsanız en lezzetli Türk kahvesini sizin için hazırlayacak makine çeşitlerine sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Tam Kıvamında Türk Kahveleri

Köpüklü, kremalı ve sütlü kahve çeşitleri zaman içerisinde yükselişe geçse de Türk kahvesi hala sahip olduğu yeri korumayı başarıyor. Bu devamlılığı da ağız sulandıran kokusu ve leziz tadı sayesinde sağlıyor. Türk kahvesini daha pratik hale getirme ve zamanın temposuna ayak uydurmasını sağlama ihtiyacıyla ortaya çıkan Türk kahvesi makineleri de sözünü ettiğimiz bu devamlılık konusunda büyük öneme sahip. Genç yaşlı demeden herkesin keyifle içtiği Türk kahvesini siz de otomatik Türk kahvesi makinesiyle çok daha kısa zamanda hazırlayabilirsiniz. Üstelik makinelerin kahveyi kısa sürede hazırlıyor olması sizi yanıltmasın. Bu makineler sayesinde tıpkı ateşin üzerinde pişmiş gibi yoğun bir tada ulaşabilirsiniz. Hatta bazı modellerde kahveye köz tadı veren teknolojik özelliklerden de faydalanılıyor. Siz de mutfağınızın rahatlığında isterseniz 2, 4 veya 5 fincan Türk kahvesini ayna anda hazırlayabilirsiniz. Böylece çok sayıda kahve hazırlamak için birden fazla cezveyi de kirletmenize gerek kalmaz. Üstelik kahveyi bol köpüklü hazırlayan bu makineler sayesinde bardak sayısı arttıkça köpüğü azalan kahveleri de dert etmenize gerek yok.

Türk Kahvesi Makinesinin Özellikleri

Türk kahvesi makinelerinin özellikleri modelden modele değişiklik gösterebiliyor. Türk kahvesi makinesi Karaca modelleri ise farklı modlarıyla kullanıcılardan tam not alıyor. Standart kahve makinelerinin aksine Karaca Hatır Hüps Türk kahve makinesi sütlü çeşitleri de rahatlıkla hazırlayabilmenize imkan tanıyor. Bunun yanı sıra Karaca Hatır Hüps ile köz tadında Türk kahvesi, sıcak çikolata ve sütlü Türk kahvesi gibi çeşitleri de kolayca deneyebilmeniz mümkün. Siz de tek bir makineyle birbirinden lezzetli tarifler yapmak istiyorsanız bu ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Karaca Hatır Hüps'te bulunan taşma önleyici sistem sayesinde sürekli makinenin başında beklemeniz de gerekmiyor. Siz işlerinizi hallederken o kahvenizi hazırlıyor ve size haber veriyor. Böylece taşma gibi hoş olmayan sürprizler de yaşanmıyor. Kahveyi dakikalar içerisinde hazır eden bu makine aynı zamanda hassas pişirme ayarına da sahip. Yüksek sıcaklıklara çıkarak kahvenizi yakmıyor ve size içimi lezzetli seçenekler sunuyor. Aynı anda tam 5 fincan kahve hazırlayabilen bu ürün 60 ml kapasiteye sahip. Siz de avantajlı özellikler sunan bu kahve makinesine sahip olarak evde kahve içmenin keyfine varabilirsiniz. Dışarıda satın aldığınız lezzetli kahveleri evde de hazırlamanıza yardımcı olan Karaca Hatır Hüps sayesinde çat kapı gelen misafirlerinize de şık sunumlarla birlikte farklı içecekler hazırlayabilirsiniz.

Filtre ve Türk Kahvesi Bir Arada

Başlarda son derece basit ve kullanışlı modeller ile yaygınlaşan Türk kahvesi makineleri, zaman içerisinde pek çok avantajlı özellik kazandı. Modeller arası değişen bu özelliklerle farklı ihtiyaçları tek bir makine ile karşılayabilmek mümkün hale geldi. Filtre ve Türk kahvesi makinesini bir araya getiren çeşitler ise bu ürünler arasında en çok ilgi gören modellerden. Kahvenin en sevilen hallerinden olan filtre kahve ve Türk kahvesini aynı makinede buluşturan bu ürünler farklı kahve çeşitlerini de hazırlayabilmenize imkan tanıyor. Filtre ve Türk kahve makinesi Karaca Hatır Plus Mod 5 in 1 ve Jumbo Hatır Plus Mod 5 in 1 bu ürünler arasında öne çıkan modellerden oluyor. Jumbo Hatır Plus, filtre kahvesi hazırlanan bölümde çay da demleyebilmenize imkan tanıyor. 5 farklı içeceğin tek bir makinede hazırlanabildiği bu ürün sayesinde siz de çay, filtre kahve, köz tadında Türk kahvesi ve sütlü içecekler hazırlayabilirsiniz. Buna ek olarak süt ısıtma modundan da yararlanarak her tür ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Bir yanda çayınız demlenirken diğer yanda Türk kahvesi hazırlayabilir ya da filtre kahveniz demlenirken süt ısıtabilirsiniz. Siz de son derece kullanışlı olan bu Türk kahvesi makinesi fiyatlarına ve özelliklerine sayfamızdan göz atabilirsiniz. Ayrıca daha fazla modeli keşfetmek için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Devamını Gör