YEMEK TAKIMI
12 Kişilik Yemek Takımı
6 Kişilik Yemek Takımı
TABAK & KASE
KAHVALTI TAKIMI
PASTA TAKIMI
SOFRA & SUNUM GEREÇLERİ
Baharatlık
Parça Sayısı
6 Parça
5 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
5 Sonuç
6 Kişilik Yemek Takımı (5)

6 Kişilik Yemek Takımları

Yemek takımları arasında sıklıkla tercih edilen 6 kişilik modeller bu sayfada bol çeşit ve kaliteyle buluşuyor. Jumbo'nun zamansız tasarımlarını yansıtan modellerden oluşan bu ürünler arasından siz de kendi zevkinize uygun olanları tercih ederek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bu sayfada beyaz renkteki sade tasarımlı modellere ek, renkli ve işlemeli ürünlere rastlamak da mümkün. Ayrıca sadece tasarımları değil, formları da 6 kişilik yemek takımlarını birbirinden ayıran özellikler arasında. İster köşeli ister yuvarlak şekilli takımlardan birini seçebilir, sofranıza imzanızı atabilirsiniz. Çeşit çeşit Jumbo yemek takımları 6 kişilik parçalarıyla burada sizi bekliyor.

İster Kare İster Yuvarlak 6 Kişilik Takımları Keşfedin!

Her beğeniye uygun 6 kişilik kare yemek takımları içinden siz de kendinize göre bir modeli seçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken beğendiğiniz ürünü sepetinize eklemek. Alışverişinizi tamamladığınızda satın aldığınız ürün kısa süre içinde kapınıza geliyor. Jumbo'nun zamansız tasarımları ve kalitesiyle harmanlanan bu 6 kişilik yemek takımları çoğunlukla 18 ya da 24 parçadan oluşuyor. 24 parça yemek takımının içinde her birinde 6 adet olmak üzere servis tabağı, çukur yemek tabağı, pasta tabağı ve çorba kasesi mevcut. 18 parça yemek takımlarında ise pasta tabağı yer almıyor. Dolayısıyla farklı ihtiyaçlarınız doğrultusunda Jumbo 6 kişilik yemek takımları arasından alışverişe başlayabilirsiniz. Üstelik bu ürünlerin malzemesi de son derece kaliteli. Birinci sınıf porselenden üretilen bu ürünleri ömür boyu güvenle kullanmanız mümkün. Modeller arasında stoneware, porselen, Fine Bone ve Fine Pearl ürünler yer almakta. Kilden yapılan ancak çanak çömlek ürünlerine göre çok daha dayanıklı olan stoneware modeller, asgari düzeyde gözeneğe ve kalın bir sır tabakasına sahip. Bu sebeple çatlama ve çizilme ihtimali de oldukça az olan bu ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Rustik tarzlara ideal biçimde hitap eden stoneware ve diğer 6 kişilik porselen yemek takımları farklı desenleri ve renkleriyle burada sizi bekliyor.

Zamansız Tasarımlı 6 Kişilik Yemek Takımları

Sayfamızda göreceğiniz çeşit çeşit 6 kişilik yemek takımı kare ya da yuvarlak formuyla dikkat çekiyor. Herkesin zevkine göre bir model seçebileceği Jumbo koleksiyonunda siz de sofranıza layık bir yemek takımını bulabilirsiniz. Örneğin, eğer sofranızda genç ve dinamik bir esinti yaratmak isterseniz, buradaki düzensiz formlu ve renkli modeller tam size göre. Doğadan ilham alarak zamansız tasarımlarla şekillenen bu ürünler, pastel tonlardaki desenleriyle de göz dolduruyor. Buna ek olarak, avangart çeşitler de burada. Kraliyet sofralarına yakışan türden desenleri ve parlak renkleriyle öne çıkan bu 6 kişilik yemek takımları beyaz üzerine altın sarısı, kırmızı, lacivert, mavi, kırmızı ya da farklı renklerde çalışılmış. Dolayısıyla her beğeniye hitap eden bu ürünler arasından siz de seçiminizi yapın, ürünler ayağınıza gelsin! Ayrıca, 24 parçalık modellerin içindeki ürünleri takımdan ayrı olarak da kullanmanız mümkün. Örneğin, öğün aralarında gelen konuklarınıza servis edeceğiniz tatlıları, takımın içindeki pasta tabaklarında sunarak onların beğenisini kazanın! Çorba kaseleri de aynı şekilde takımdan ayrı olarak rahatlıkla kullanılabilir. Kısacası, farklı tarzlardan çeşit çeşit Jumbo porselen yemek takımı 6 kişilik parçalarıyla birkaç tık uzağınızda!

6 Kişilik Yemek Takımı Fiyatları

6 kişilik yemek takımları fiyatları farklı etkenlere bağlı olarak değişebiliyor. Modellerin rengi, boyutu, malzemesi, formu ve daha pek çok kriter, bu takımların fiyatlarını etkilemekte. Siz de bütçeniz dahilindeki 6 kişilik yemek takımlarını bir arada görmek isterseniz, sayfamızı incelemeye hemen başlayın! Zira burada pek çok farklı özellikteki 6 kişilik yemek takımı modelleri bir arada toplanmış. Sofraların göz bebeği çukur tabaklar, sunumların vazgeçilmezi servis tabakları ve olmazsa olmaz çorba kaseleri Jumbo 6 kişilik yemek takımı modelleri içindeki yerini alıyor. Jumbo kalitesinden vazgeçemeyenler ve estetiği her daim sofrasında görmek isteyenler için Jumbo 6 kişilik yemek takımları burada. Acele edin, kaliteye kısa yoldan sahip olun!

Devamını Gör