YEMEK TAKIMI
TABAK & KASE
Servis Tabağı
Çukur Tabak
Salata Tabağı
Pasta Tabağı
Kase
Kayık & Meze Tabağı
Diğer Tabak & Kaseler
KAHVALTI TAKIMI
PASTA TAKIMI
SOFRA & SUNUM GEREÇLERİ
Baharatlık
Parça Sayısı
1 Parça
2 Parça
57 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
57 Sonuç
Kayık & Meze Tabağı (57)
%39
%2
%13
%43
%33
%38
%53
%30

Kayık & Meze Tabağı

Her mutfağın olmazsa olmazları arasında yer alan kayık tabak ve meze tabağı çeşitleri, Jumbo ayrıcalıklarıyla burada beğeninize sunuluyor. Siz de mezelerinizi, aperatiflerinizi ve ara sıcaklarınızı en şık biçimde sunabilmek için kategorimizdeki meze tabağı modellerine yönelebilir ve beğendiğiniz ürünü Jumbo farkıyla hemen satın alabilirsiniz. Zeytinyağlı mezelerden kahvaltılıklara pek çok farklı ürünü gönül rahatlığıyla servis edebileceğiniz kayık tabaklar ve çok daha fazlası, en kaliteli malzemeler eşliğinde burada sizi bekliyor.

Meze Tabağı Nerelerde Kullanılır?

Adından da anlaşılacağı üzere meze tabakları, başta mezeler olmak üzere pek çok farklı ara sıcağı ya da aperatif ürünü sunmak ve servis etmek için tercih ediliyor. Özellikle geniş aileniz ve tüm sevdikleriniz için kalabalık sofralar kurarken fazlaca işinize yarayacak olan bir meze tabağı seti, sofraya yerleştirmek istediğiniz tüm yiyecek ve ürünler için harika bir sunum alternatifi sunuyor. 6'lı kayık tabak ya da 6'lı meze tabağı olarak oluşturabileceğiniz bir set dışında dilerseniz bu ürünleri tek tek de satın alabilir ve ihtiyaçlarınızı rafine bir biçimde karşılayabilirsiniz. Zeytinyağlı yaprak sarması, biber dolması, patlıcan ezme, beyaz peynir, haydari, şakşuka ve meze denince akla gelen daha nice lezzeti şık ve ağız sulandıran bir biçimde buradaki meze tabakları ile servis edebilir ve konuklarınızı masanıza hayran bırakabilirsiniz.

Kayık Tabak Fiyatları & Modelleri

Kategorimizde karşılaşacağınız kayık tabak ve meze tabağı fiyatları, farklı kriterlere göre değişkenlik göstererek artabiliyor ya da azalabiliyor. Fiyatların değişmesindeki en önemli kriterlerin başında elbette ürünlerin ebatları geliyor. Meze ve aperatifler genellikle minimal ebatlarda servis edildiği ve tadımlık olarak sofrada yerini aldığı için meze tabakları da buna yönelik ebatlar çerçevesinde üretiliyor. Bu sayfamızda karşılaşacağınız kayık ve meze tabağı ebatları genellikle 15 cm ile 19 cm arasında değişkenlik gösterebiliyor. Meze tabağı satın alırken uzmanlar, genellikle her ebattan en az bir tane meze tabağına sahip olmanız gerektiğini tavsiye ediyor. Böylelikle pişirdiğiniz mezenin ya da soğuk başlangıcın kapladığı hacme göre bu farklı ebattaki kayık meze tabağı çeşitlerinden en uygun olanını seçebilirsiniz. Kare, dikdörtgen ve oval meze tabaklarının yanı sıra düzensiz formdaki ürünler de özellikle son dönemlerde revaçta olan tasarımları oluşturuyor. Eğer modern tarzda bir mutfağınız ve yine çağdaş çizgilere sahip yemek takımı  modelleriniz varsa, bu tarz ürünlere gönül rahatlığıyla yönelebilirsiniz. Stilinize ve gereksinimlerinize en uygun meze tabaklarını ve kayık tabaklarını Jumbo farkıyla burada bulacağınızdan eminiz.

Kayık Tabak & Meze Tabağı Nasıl Olmalı?

Mutfağınızdaki eksikleri tamamlarken meze tabaklarına ihtiyacınız olduğunu hissettiyseniz, doğru yerdesiniz. Hem bütçenizi, hem gereksinimlerinizi hem de kişisel tüketim alışkanlıklarınızı en ideal biçimde karşılayacak ürünlere burada rastlayacağınız kesin. Söz konusu kayık tabak ve meze tabağı seçimi olduğu zaman dikkat etmeniz gereken püf noktaları gözden kaçırmadığınız sürece siz de mükemmel seçimi yapabilir ve ömürlük ürünlere sahip olabilirsiniz. Porselen meze tabağı çeşitleri, bu kategorimizin en çok tercih edilen materyalleri arasında yer alıyor. Özellikle dayanıklı ve uzun ömürlü bir seçim yapmak istiyorsanız, siz de porselen ürünlere yönelebilirsiniz. Cam meze tabağı çeşitleri de narin dokuları ve zarif görünüşleri ile bu sayfanın favorileri arasında yer alıyor. Kayık tabaklarınızı satın aldıktan sonra kullanım amacınıza göre onları kayık yemek tabağı olarak kullanabilir, ısıya dayanıklı olmaları halinde ise onlara kayık güveç tabağı işlevi yükleyebilirsiniz. Bu kategorimizde soğuk meze tabağı namına aradığınız en kaliteli, en şık ve en zengin görünümlü ürünlere ulaşabilir, beğendiğiniz ürünleri Jumbo güvencesiyle hemen satın alarak mutfağınızdaki eksikleri giderebilirsiniz. Benzeri ürünler için hemen Tabak & Kase kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Gör