YEMEK TAKIMI
TABAK & KASE
KAHVALTI TAKIMI
PASTA TAKIMI
SOFRA & SUNUM GEREÇLERİ
Ekmek Sepeti
Çerezlik
Peçetelik & Peçete Halkası
İkramlık & Lokumluk
Şamdan & Mumluk
Tuzluk, Biberlik, Kürdanlık
Sofra Tekstili
Tepsi
Servis Seti
Servislik
Supla, Servis Altlığı
Sosluk
Şekerlik
Bardak Altlığı
Sütlük
Baharatlık
11 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
11 Sonuç
Servis Seti (11)

Servis Setleri

Özenle hazırladığınız sofralarınız ve en özel misafirlerinizi ağırladığınız masalarınızda Jumbo şıklığı eşliğinde servis yapmak istediğiniz anlarda Jumbo servis setleri yanınızda. Farklı yiyeceklerin servisi için özel olarak tasarlanan ve beğeninize sunulan yemek servis setleri, Jumbo'nun üstün kaliteli malzeme garantisi ve zamansız tasarımları eşliğinde burada beğeninize sunuluyor. Siz de hem yemek yaparken hem de yaptığınız yemekleri servis ederken gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürünlere bu kategorimizden ulaşabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Servis Setlerinde Jumbo Kalitesini Keşfedin

Servis seti, genellikle sofrada sunum esnasında kullanılan ve farklı yiyecekleri servis etmek için özel tasarımlarla bezenen mutfak gereçlerini kapsıyor. Servis seti Jumbo'dan satın alındığı zaman sadece üst düzey bir kullanıcı deneyimini değil, aynı zamanda zamansız bir şıklığı da beraberinde getiriyor. 18/10 paslanmaz çelikten üretilen, bu yüzden de uzun yıllar en ufak bir paslanma, çizilme ya da kararma olmadan size hizmet edebilen bu ürünler, mutfağınızın vazgeçilmezleri arasında yer almak için can atıyor. Ailenize, sevdiklerinize ve can dostlarınıza özel olarak titizlikle hazırladığınız sofralarda size eşlik edecek olan Jumbo servis kaşıkları seti, birbirinden modern ve modası geçmeyen tasarımlarıyla burada beğeninize sunuluyor. Siz de yemek takımlarınız ve çatal kaşık bıçak setleriniz ile uyum sağlayacak bir servis setinde karar kılarak hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

Standart Bir Servis Setinin İçerisinde Neler Var?

Söz konusu standart bir servis takımı içeriği olduğu zaman bu setlerin genellikle 5 ana parçadan oluştuğunu söylemek mümkün oluyor. Bir servis gereçleri takımı içerisinde genellikle kevgir, kepçe, spatula, servis çatalı ve servis kaşığı olmak üzere 5 ayrı servis gereci yer alıyor. Kevgir, özellikle kızartma ve benzeri yağlı yemeklerin servisinde etkili bir ürün olmakla birlikte suyunun süzülmesi gereken yiyeceklerin sunumunda da çokça tercih ediliyor. Kızgın yağda kızarttığınız gıdaları yağı süzülmüş bir biçimde servis etmek için kevgirlerden yararlanabilirsiniz. Kepçeler ağırlıklı olarak çorba ve sulu yemek servisinde kullanılırken servis çatalları, özellikle steak ve köfte gibi et ürünlerinin servisinde oldukça elverişli ürünler olarak tercih ediliyor. Spatula çeşitleri ise pasta, kek, börek ya da benzeri dilimli yiyeceklerin sunumu esnasında kolaylık sağlıyor. Tüm bunları içerisinde barındıran Jumbo servis setlerini siz de hemen şimdi inceleyerek nihai tercihinizi yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan en kaliteli ve uzun ömürlü servis kaşıkları, Jumbo'ya has benzersiz dizayn seçenekleriyle burada sizleri karşılıyor. Sofralarınızı ve sunumlarınızı güzelleştirecek daha pek çok ürün çeşidi için Sofra Sunum Aksesuarları kategorimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Servis Seti Seçiminde Bunlara Dikkat!

Servis setleri arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken birden fazla püf nokta bulunuyor. Bunlardan bir tanesi ve en önemlisi, tercih ettiğiniz servis setlerinin hangi malzemeden üretildiği oluyor. Jumbo'nun tüm servis seti modelleri, üstün kaliteli paslanmaz çelikten üretildiği için uzun yıllar dayanıklı bir şekilde size hizmet edebiliyor. Bununla birlikte 18/10 paslanmaz çelik kullanılan bu ürünlerde kararma, lekelenme ve paslanma gibi istenmeyen sorunlar da ortaya çıkmıyor. Servis seti seçiminde tercihinizi çelikten yana yaptığınız zaman mutfağınızda size yıllarca eşlik edecek bir ürün satın almış oluyorsunuz. Servis seti seçiminde dikkate almanız gereken bir diğer nokta da genel mutfak gereçlerinizle tasarım bakımından uyum sağlayıp sağlamadığı oluyor. Eğer gold ağırlıklı yemek takımı, bardak takımı ve çatal kaşık bıçak takımı tercih ediyorsanız, yine gold renkte titanyum Jumbo servis setlerine yönelebilirsiniz. Daha klasik ve zamansız bir tasarım için standlı servis seti çelik malzemesi ve gümüş renk seçenekleriyle sizi bekliyor. Servis seti fiyatları da yine servis setleri seçiminde göz önünde bulundurmanız gereken diğer detaylar arasında. Bütçeniz, zevkiniz ve ihtiyaçlarınız ile en iyi şekilde örtüşen servis gereçlerini Jumbo ayrıcalıklarıyla hemen satın alabilir ve keyfini sürebilirsiniz. Birbirinden şık sofralarda en lezzetli yemeklerinizi servis ederken güvenle kullanabileceğiniz Jumbo servis setleri, mutfak gereçleri koleksiyonunuzdaki yerini almak için sabırsızlanıyor.

Devamını Gör