YEMEK TAKIMI
TABAK & KASE
KAHVALTI TAKIMI
PASTA TAKIMI
SOFRA & SUNUM GEREÇLERİ
Ekmek Sepeti
Çerezlik
Peçetelik & Peçete Halkası
İkramlık & Lokumluk
Şamdan & Mumluk
Tuzluk, Biberlik, Kürdanlık
Sofra Tekstili
Tepsi
Servis Seti
Servislik
Supla, Servis Altlığı
Sosluk
Şekerlik
Bardak Altlığı
Sütlük
Baharatlık
Parça Sayısı
1 Parça
2 Parça
29 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
29 Sonuç
Servislik (29)
%64
Anneler Günü %50
%13
Anneler Günü %50
%18

SERVİSLİK

Tatlı çeşitleri, tuzlu atıştırmalıklar, peynir ve şarküteri ürünlerinin sunumları için kullanılan servisliklerin pek çok farklı çeşidi mevcut. Bu çeşitler genellikle düz bir yapıya sahip olduğu için sulu olmayan yiyeceklerin servisinde kullanılıyor. Siz de kek servisliklerinden cam kapaklı fanuslara, katlı çeşitlerden ayaklı servislik modellerine kadar pek çok farklı ürünü sayfamızda bulabilirsiniz. Servislik çeşitlerini incelemek ve kendi ihtiyaçlarınıza en uygun olan modeli bulabilmek için sayfamıza hemen göz atabilirsiniz.

Servis Tabağı Çeşitleri

Servislik çeşitleri, misafirlerinize ikramlıklar sunarken kullanabileceğiniz büyük boyuttaki tabaklardan ve stantlardan oluşuyor. Çoğunlukla düz formda olan servislikler 2, 3 veya tek katlı olarak da üretilebiliyor. Bu çeşitler arasından öne çıkan modeller genellikle cam kapaklı kek fanusu oluyor. Servisliğin içerisindeki ürünü rahatlıkla görebilmenizi sağlayan cam kapaklar, aynı zamanda yiyeceklerin havayla temasını keserek uzun süre muhafaza edilebilmesini sağlıyor. Siz de misafirlerinizi beklerken yiyeceklerin taze kalmasını sağlayabilmek için cam kek fanusu kullanabilir ve böylece sunumlarınızın bozmasından korkmadan sergileyebilirsiniz. Tek katlı modeller de iki farklı çeşide ayrılıyor. Bu çeşitlerin bazılarında tutma kulpu yer alırken bazılarında yer almıyor. Bu kulplar hem tabakların taşınmasında hem de servisinde pratiklik sağlıyor. Siz de kalabalık sofra sunumlarında kulplu ürünlerden yararlanarak çok daha kolay biçimde yiyeceklerin servisini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bazı çeşitlerin kenarlarında kısa siperlikler yer alırken bazı çeşitler de düz bir formda üretiliyor. Bu düz tabaklar genellikle peynir ve şarküteri ürünlerinin sunum tabağı olarak kullanılıyor. Farklı ürün çeşitlerini bir araya getirerek oluşturacağınız sunumlarda siz de bu tabak çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Ayaklı ve Katlı Servis Tabakları

Servis tabaklarında, tekli modeller için yükseltme ayağı bulunurken sunumlardaki çeşitliliği artırmak için de farklı katlar yer alıyor. Tek katlı ürünlerde genellikle tek parça halindeki pasta, kek ve börek çeşitleri servis edilirken katlı modellerde ise küçük porsiyonlarda pişirilen yiyecek çeşitleri sunuluyor. Bir adet taşıyıcı tutma sapı üzerine yerleştirilen katlar, özellikle cupcake, tart, kurabiye ve lokmalık börek çeşitlerini sergilemek için kullanılıyor. Siz de ayaklı servis tabağı ve katlı servislik çeşitlerini, pişireceğiniz yiyeceklerin boyutlarına ve şekillerine göre tercih edebilirsiniz. Özellikle iki katlı sunum tabağı ve üzeri kat sayısına sahip çeşitleri kolay kullanabilmeniz için servis aksesuarı kullanmanızı gerektirmeyecek yiyecekleri tercih edebilirsiniz. Sunumlarınızı daha da göz alıcı hale getirebilmek için servislik çeşitlerinin hangi materyallerden üretildiklerine de dikkat etmenizde fayda var. Kullandığınız dekoratif tabak ve yemek takımlarıyla uyumlu olan servislik çeşitlerini tercih ederek görüntü bakımından bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

Isıtmalı Servis Tencereleri

Servisliklerin bir başka çeşidi olan ısıtmalı servis tenceresi, tabak çeşitlerinden biraz daha farklı. Sulu yemeklerin de servis edilebildiği bu ürünler hem sofralarda yer alabilecek kadar şık hem de işlevsel. Yemeklerin kendi sıcaklığını uzun süre koruyabilmesini sağlayan bu servis tencerelerinin altında ısı kaynağını yerleştirebileceğiniz küçük bir bölüm yer alıyor. Bu bölüme genellikle bir mum koyuluyor. Mumun amacı ise yemeği ısıtmak değil, yalnızca sahip olduğu mevcut ısıyı koruyabilmesini sağlamak. Genellikle metal malzemeden üretilen bu tencereler ısıyı da kolayca iletebiliyor ve bu sebeple küçük boyutlardaki bir mumun kullanılması yeterli oluyor. Siz de ister sulu yemeklerinizi isterseniz de sıcak servis etmek istediğiniz diğer yemek çeşitlerini ısıtmalı servis tencerelerini kullanarak servis edebilirsiniz. Sofralarınıza şıklık katacak bu ürünü her tür yemek organizasyonu için kullanabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza cevap verecek birçok servislik çeşidi arasından dilediğinizi seçmek için sayfamıza göz atmanız yeterli. Kategorimiz üzerinden tüm çeşitleri inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünü tek bir tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Devamını Gör