ANASAYFA > İÇECEK HAZIRLAMA & SUNUM > SÜRAHİ & KARAF > Sürahi > Alessi Plisse Siyah Isı Yalıtımlı Sürahi 1 Litre
Alessi Plisse Siyah Isı Yalıtımlı Sürahi 1 Litre
Alessi Plisse Siyah Isı Yalıtımlı Sürahi 1 Litre
6499
6499
 Alessi Plisse Siyah Isı Yalıtımlı Sürahi 1 Litre
Yeni Ürün
Yeni Ürün
 Alessi Plisse Siyah Isı Yalıtımlı Sürahi 1 Litre  Alessi Plisse Siyah Isı Yalıtımlı Sürahi 1 Litre

Alessi Plisse Siyah Isı Yalıtımlı Sürahi 1 Litre

Ürün Kodu: 000001000162092001
6499
Ücretsiz Kargo!
Hangi Mağazada Var?
Adet :
1
Sepette bundle kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanyaya yeni bir ürün dahil edemezsiniz.
Tahmini Teslimat Tarihi: 15 Temmuz 2024
Tahmini Teslimat Tarihi: 22-28 Ocak
13 saat 9 dakika içerisinde sipariş verirseniz bugün kargoda.
Ücretsiz Kargo
Sağlam Ürün Sigortası
14 Gün Koşulsuz İade
Ürün Açıklaması
Ürün Yorumları
Taksit Seçenekleri
İade ve İptal Koşulları
Teslimat Seçenekleri
Ürün Açıklaması
Malzeme: Plastik
Boyut: 20 x 11 x 32 cm
Boyut: 1 Litre

"Michele De Lucchi tarafından tasarlanan Alessi Plisse Isı Yalıtımlı Sürahi 1 Lt Siyah, zarif bir kıvrımlı örtüye benzeyen tasarım ile bezeli bir şaheserdir: Özgün geometrik çizgiler ve özenle bir araya getirilen detaylar, teknik ihtiyaçları, yüksek performansı ve zanaatin zarafetini tek bir nesnede harmanlar. Hafif ve kullanımı son derece kolay olan Alessi Plisse Isı Yalıtımlı Sürahi 1 Lt Siyah, pratikliğini gizlemeyerek, bunu ikonik ve zamansız bir tasarım ile birleştirir.

Bu termo yalıtımlı sürahi, sıcak veya soğuk içeceklerinizi uzun süre koruma özelliğine sahiptir ve aynı zamanda estetik bir şıklık sunar. Michele De Lucchi'nin özgün tasarımı, her anı daha özel ve zarif hale getirmenize yardımcı olur. Hem fonksiyonellik hem de estetik açıdan mükemmel bir denge sunar ve bu nedenle hem günlük kullanım hem de özel anlar için ideal bir seçenektir.

Tasarımcı: Michele De Lucchi

"Hayallerin Fabrikası" olarak adlandırılan Alessi, kurulduğu 1921'den bu yana yaratıcı ifadeleri gerçek nesnelere dönüştürmeyi amaçlamaktadır. Değişime ve uluslararası gelişime açık olan şirket, aynı zamanda geleneklere ve kendi topraklarının kültürel geçmişine de derinden bağlıdır. Alessi'nin misyonu, sıradan olanı olağanüstü kılarken estetik, işlevsellik ve kalitenin kültürel ve duygusal bir boyutta dengesini bulduğu, hem büyüleyen hem de şaşırtan günlük nesneler yaratmaktır.

Alessi objelerinin çoğu metallerin soğuk işlemden geçirilmesiyle ve bugün bile Crusinallo, Omegna'daki fabrikada son derece yetenekli ustalar tarafından İtalya'da üretilmektedir. Tasarım sürecinde endüstriyel üretimin teknolojik karmaşıklığı ile zanaatkârlığa özgü ayrıntılara gösterilen özen arasında sürekli bir arabuluculuk sağlanarak her biri için katı kalite standartları uygulanmaktadır.
GENEL BİLGİLER

Model NO / Barkod No: 000001000162092001

Kişi / Parça Sayısı
1 Parça
Malzeme
Malzeme
Renk / Desen
SİYAH
Ürün Yorumları
Ürün Yorumları
Taksit Seçenekleri
Taksit Seçenekleri

Banka Taksit Kampanyaları

İade ve İptal Koşulları
İade ve İptal Koşulları

İade şartlarına uyan tüm ürünleri, kargoyu teslim alma tarihinizden itibaren 14 iş günü içinde faturanız veya irsaliyeniz ile iade edebilirsiniz.

Ürünün, ürün sayfasında verilen bilgilerden farklı olması, hasarlı veya eksik olması durumunda herhangi bir kargo ücreti ödemeden anlaşmalı kargo firması Yurtiçi Kargo ile iade edebilirsiniz. Yurt İçi Kargoya iletmeniz gereken Ücretsiz İade kodunuzu ürünler tarafınıza teslim edildikten itibaren 14 iş günü içerisinde sipariş detay sayfanızdan ''Kolay İade'' butonu ile edinebilrsiniz. 

Farklı bir kargo firması ile alıcı ödemeli göndereceğiniz iadeler kabul edilmeyecektir.

Kullanılmış, ambalajına zarar verilmiş ürünler kabul edilmeyecektir. Şirket adına fatura kesilen siparişler için iade işlemi yapılırken mutlaka şirket tarafından iade faturası kesilmesi gerekmektedir. İade faturası kesilmeyen gönderiler teslim alınmamaktadır.

Teslim aldığınız üründe az sayıda kırık parça (maksimum 5 parçaya kadar) var ise, kırık olan parçaların fotoğrafını tek karede çekip sipariş numarası ve kırık parçanın ismini de belirterek Web Talep Formu aracılığıyla iletmeniz durumunda, yedek parça temini yapılmaktadır.

Ambalajında hasar olan kargolar, teslim alınmadan kargo görevlisinin yanında tutanak tutularak iade edilmelidir.

Ürününüz firmamıza ulaştıktan itibaren 10 iş günü içerisinde kontrol edilecek ve iade koşullarına uygun olması durumunda ücret iadesi  yapılacaktır.

Teslimat Seçenekleri
Teslimat Seçenekleri