ÇATAL, KAŞIK, BIÇAK TAKIMI
12 Kişilik Çatal, Kaşık & Bıçak Takımı
6 Kişilik Çatal, Kaşık & Bıçak Takımı
4 Kişilik Çatal, Kaşık & Bıçak Takımı
TEKLİ ÇATAL KAŞIK BIÇAK
14 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
14 Sonuç
6 Kişilik Çatal, Kaşık & Bıçak Takımı (14)

6 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Sofralarınıza şık ve dekoratif bir görünüm kazandıracak 6 kişilik çatal kaşık bıçak takımı modelleri Jumbo'da buluşuyor. Sofralarınıza ihtişamlı bir görünüm kazandırmak için hemen alışverişe başlayın! Üstün kalitesiyle uzun ömürlü kullanım sunan ürünlerimiz sofra stilinizde devrim yaratacak kadar iddialı. Farklı sofra stillerine özel olarak sunulan eşsiz tasarımları kişisel zevkinize göre değerlendirebilirsiniz. Özel davetleri ve günlük öğünleri özel kılacak 6 kişilik çatak kaşık bıçak takımlarını kaçırmamak için hemen harekete geçin! İhtiyacınız olabilecek diğer yemek ve sofra ürünlerini incelemek için sitemizdeki ilgili kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

Sofra Dekorasyonunda Devrim Yaratacak Ürünler Burada!

Kusursuz bir sofra dekorasyonu için birçok farklı gerece ihtiyaç duyuluyor. Tabaktan sofra örtüsüne birçok ürün detaylı bir sofra dekorasyonu tasarlamak için oldukça önemli. Bu ürünler arasında bir sofranın konseptini belirleyen asıl gerecin çatal kaşık bıçak takımları olduğu herkesçe biliniyor. Eğer siz de gösterişli sofralara imza atmak istiyorsanız sayfamızdaki ürünler tam size göre! Jumbo kalitesiyle sunulan 6 kişilik çatal, kaşık ve bıçak seti çeşitleri hem kullanım hem görünüm konusunda tam not alıyor. Sofralarınızı zenginleştirecek bir ürün arayışındaysanız doğru adrestesiniz. Sayfamızdaki ürün çeşitlerinin üretildiği materyallerinden gelen dayanıklılık, temizlik ve kullanım konusunda sizi yalnız bırakmıyor. Her öğünü dekoratif bir sofrayla geçirmek için buradaki seçenekleri gönül rahatlığıyla değerlendirebilirsiniz. Temelde üretildiği materyale göre çeşitlilik gösteren ürünler farklı sofra stillerine ve kullanım alanlarına hitap edebiliyor. Örneğin melaminden üretilen ürünler ara öğün, kahvaltı ve atıştırmalık zamanlarının vazgeçilmezi olmaya aday. Melamin materyalinin sert ve dayanıklı yapısı hem elde hem de  bulaşık makinesinde yıkanmaya uygunluk gösteriyor. Bu ürünleri günlük sofralarınızda veya özel davetlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 18/10 paslanmaz çelik materyalinden üretilen 6 kişilik ÇKB seti modelleri de temizlik ve uzun ömürlü kullanım konusunda oldukça iddialı. 2 yıl garanti güvencesiyle sunulan ürünlerimiz her sofranızda yanınızda.

6 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı Modelleri

Sayfamızda her sofra dekorasyonuna hitap edecek çatal, kaşık ve bıçak seçeneğine rastlamanız mümkün. İhtiyaçlarınızı baz alarak ürün seçimi yapabilirsiniz. Klasik sofra stilleri için işlemeli tasarımlara sahip olan ürün çeşitleri öne çıkıyor. Parlak renk tonlarının geleneksel motiflerle buluştuğu bu ürünler sofralarınızda gösterişli bir görünüm yaratmanız için birebir. Özel davetlerde hazırladığınız eşsiz lezzetlere yaraşır bir sunum için işlemeli seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Modern sofra dekorasyonu içinse mat renklere sahip sade tasarımlar öne çıkıyor. Gold ve gümüş tonlarında sunulan bu ürünler sofrada sade ve zarif bir görünün oluşturmanız için birebir. Sadece yemek sunumlarınızın ön planda olduğu bir sofra hazırlamak istiyorsanız modern setleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Bunlara ek olarak sayfanızda farklı öğünlere özel olarak tasarlanan 6 kişilik ÇKB takımı çeşitleri de mevcut. Örneğin renkli sap tasarımıyla öne çıkan ürünler kahvaltı ve ara öğünlere özel sofra stilleriniz için değerlendirebilirsiniz.

6 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatları

6 kişilik çatal kaşık takımı fiyatları ürünlerin tasarımları ve üretildiği materyale göre değişkenlik gösteriyor. Bunlara ek olarak ürünlerin parça sayısı da fiyatlandırmada etkili olabiliyor. Örneğin 6 kişilik çatak bıçak takımı 36 parça ile 18 parça arasında fiyat farklılıkları gözlemlenebiliyor. Bununla birlikte Melamin ve çelik ürünler arasında da fiyatların değiştiğini gözlemlemek mümkün. Sayfamızdaki Materyal ve Renk gibi filtre seçeneklerinden yararlanarak ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Devamını Gör