Gefu
Gastronomi sanatını Gefu ile keşfetmeye hazır mısınız? Benzersiz bir kimlik yaratma, mutfak sektörünü yönlendirme ve tüketicilerine güven aşılama misyonlarıyla yola çıkan Gefu markası, size de mutfağınızda yepyeni tarifler denemek ve sevdiklerinizle bu tarifleri paylaşmak için ilham kaynağı olmaya hazırlanıyor. Gefu mutfak gereçleri kullanarak sizler de kendi mutfağınızın sanatçısı olabilir, denediğiniz eşi benzeri bulunmayan tariflerle herkesi şaşırtabilirsiniz. Kaliteli ve üst segment ürünleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Alman marka, birinci sınıf tasarım anlayışını istisnasız her bir ürününe yansıtmayı başarıyor. Baharat öğütücülerinden manuel rondo çeşitlerine siz de tüm Gefu ürünlerini Jumbo ayrıcalıklarıyla burada inceleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz.
Mutfak Serüveninizi Bir Üst Seviyeye Taşıyacak Ürünler Gefu'da
Dilimleme, kesme, rendeleme, kalıplama, baharatlama, kızartma... Lezzetiyle misafirlerinizin damak tadını arşa çıkartacak yemekler oluşturmak için tek ihtiyacınız Gefu! Markanın kusursuz bir biçimde organize edilmiş ve yapılandırılmış mutfak ürünleri, adeta 5 yıldızlı bir restoran mutfağından çıkmışçasına profesyonel ve emsalsiz tabaklar ortaya çıkartmanıza olanak sunuyor. Eğer siz de bu seviyede yemekler pişirme konusunda hevesliyseniz ve hevesinizi karşılayacak mutfak ürünleri arayışı içindeyseniz, Gefu size bu benzersiz deneyimi sunmayı hedefliyor. Tema bazlı öğünlerle yepyeni ilham verici fikirler ortaya çıkartabilmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi Gefu'nun geniş koleksiyonunda bulabilirsiniz. Hamur hazırlamaktan buharda pişirmeye kadar pek çok farklı hazırlama yöntemine Gefu ürünleri aracılığıyla tanıklık edebilir ve ailenizi yepyeni deneyimler tecrübe etmek adına sofranızda bir araya getirebilirsiniz.
Alman Gefu'nun Jumbo'da sergilenen geniş ürün koleksiyonu, mutfağınızda ihtiyacını duyduğunuzu bilmediğiniz ürünleri dahi beğeninize sunuluyor. Taptaze bir baharat deneyimi için iki hazneli tuz ve karabiber öğütücü, en sevdiğiniz baharat ve çeşnileri en verimli haliyle kullanabileceğiniz mermer havanlar, süzme işlemlerinizi kolaylaştıracak paslanmaz çelik huniler ve sebzelerinizi saniyeler içerisinde rendeleyecek manuel rondolar, Gefu ürünleri arasında ön plana çıkanlardan sadece birkaç tanesi. Gefu'nun üstün tasarım nitelikli saklama kapları, kapaklı salata kaseleri, şık cam tereyağı tabakları ve bitki çayı süzgeçleri de işinizi görecek diğer işlevsel ürünlerden. Döner peynir rendesi, şişe tıpası, ekmek sepeti ve kavanoz açacağı gibi sayısız kullanışlı ve fonksiyonel ürünü Gefu koleksiyonunda bulabilir ve mutfağınızda pratiklik katabilirsiniz.
Gefu Hakkında
Bir Alman markası olan Gefu, kurulduğu yıldan bu yana zarif, fonksiyonel ve yüksek kaliteli tasarımı öncelikleri arasında konumlandırdı. Bu da markanın kısa bir zaman içerisinde 500'ü aşkın ürün gamının dünya çapında 55 farklı ülkede yer bulmasına zemin oluşturdu. Karakter içeren tasarımları ve kusursuz işlevselliğiyle ön plana çıkan ürünleri, bugün Gefu'yu dünyanın en çok tercih edilen hazırlama ve pişirme grubu markaları arasına yerleştiriyor. Siz de eşsiz Alman kalitesini mutfak tezgahınıza taşımak istiyorsanız, Gefu'nun benzersiz koleksiyonunu Jumbo aracılığıyla hemen şimdi keşfedebilirsiniz.