ÇATAL ,KAŞIK ,BIÇAK
HAZIRLAMA & PİŞİRME
KÜÇÜK EV ALETLERİ
EV DEKORASYON
İÇECEK HAZIRLAMA & SUNUM
YEMEK & SOFRA
0 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
0 Sonuç
(0)

Sonuç bulunamadı

Buz Kalıbı

Yaz aylarının yardımınıza koşan buz kalıbı çeşitleri Jumbo'da sizleri bekliyor. Farklı model seçeneklerine sahip olan bu modeller, klasik bu küpü modellerinin yanında farklı şekiller elde etmenize de yardımcı oluyor. İçeceklerin soğumasını sağlarken sizlerin de serinlemesine yardımcı olan bu buz kalıbı çeşitleri, mutfaklarda yaygın olarak kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Siz de bu modelleri incelemek istiyorsanız sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Farklı Şekilleriyle Sahip Buz Kalıpları

Buz kalıpları yiyecek ev içerik sektöründe yaygın olarak kullanılan ürünler arasında. Oldukça işlevsel kullanıma sahip olan bu mutfak gereçleri evlerde de kullanıma uygun. Sıcak yaz günlerinde serinletici içeceklerin içine buz kalıplarının konulmasını pratikleştiren bu ürünler sizlere büyük bir kolaylık sağlıyor. Buz kalıbı modelleri, farklı şekil ve boyutları ile karşınıza çıkıyor. Klasik modellerden farklı şekillere sahip modellere adar geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Yuvarlak buz kalıbı kalıbı seçeneği bu çeşitler arasında en çok tercih edilenler arasında. Geleneksel buz küpleri yapmak için kullanılan bu modeller su ve benzeri sıvı içeceklerin kolaylıkla dondurulmasını sağlıyor. Kauçuktan üretilen buz küpü tepsisi esnek bir yapıya sahip olup kolay bir şekilde buzların ayrılmasını sağlıyor. Bu modellerin yanında kalp, penguen, istiridye, yıldız şekillerinin olduğu kalıp modelleri de tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Bu modeller kapaklı bir şekilde bulunuyor olup dolapta bulunan donmuş gıda kokularının buz küplerine geçmesini engelliyor. Farklı şekillere sahip olan bu buz kalıpları sayesinde misafirleriniz şık sunumlar oluşturabilirsiniz. Tüm modelleri kategorimizden inceleyebilir ve beğendiklerinizi sepetinize ekleyebilirsiniz.

 

Buz Kutusu Modelleri

Dondurmuş olduğunuz buz küplerinin tek bir yerde toplanması ve saklanması için tasarlanmış olan bu buz kutusu çeşitleri kategorimize sizlere sunuluyor. Farklı kullanım amaçlarına sahip olan bu ürünler ile buz kalıbı adedinden fazla buz küpü depolayabilmenize yardımcı oluyor. İçeceklerin soğutulmasından buz küplerinin servis edilmesine kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan buz kabı modelleri standart bir şekle sahip olup dikdörtgen şekline sahip. Bu buz kutusu modelleri yaklaşık olarak 1800 ml hacme sahip olup gün boyunca yetebilecek kadar buzu içerisinde muhafaza edebiliyor. ABS plastikten üretilen bu kaplar, soğukluğu korumak ve yoğuşmayı engellemek için içi boş bir tabandan oluşuyor. Kapağı ise %100 platin silikon olup dayanıklı bir özelliğe sahip olup kolay bir kullanımı bulunuyor. Taşınabilir özellikleri sayesinde de dilediğiniz yere rahatlıkla götürebilir, soğuk içeceklerinizi keyifle yudumlayabilirsiniz. Modelleri daha yakından incelemek için kategorimize göz atabilirsiniz. Dilerseniz, içeceklerinizi şık bir şekilde servis edebilmek için İçecek Hazırlama & Sunum kategorimizi de inceleyebilirsiniz.

 

Bütçe Dostu Buz Kalıpları

Geniş model skalası ile birçok ihtiyacı karşılayabilen buz kalıpları içeklerinizi soğuk tüketebilmenize yardımcı oluyor. Klasik modellerden, hayvan figürlerine sahip çeşitli buz kalıpları bulunuyor. Sunumlarınızı daha özel kılan bu desenli buz küpleri klasik tarzınızın dışına çıkmayı da destekliyor. Bunların yanında tekli büyük buz kalıpları da yer alıyor. Silikon elmas desenli buz kalıbı buna örnek olarak gösterilebilir. Diğer desenli modellerden daha büyük boyutlara sahip olan bu kalıplar, içeceklerinizle beraber de oldukça hoş bir görünüm yakalamanızı sağlıyor. Tüm bu model çeşitliği, boyut farklılıkları buz kalıbı fiyatlarını da etkileyen detaylar arasında yer alıyor. Bu fiyat skalası arasından siz de ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun modelleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Farklı ihtiyaçlarınız için Mutfak Gereçleri kategorimizi de inceleyerek eksikleriniz tamamlayabilirsiniz.

Devamını Gör