TENCERE & TAVA
DÜDÜKLÜ TENCERELER
SAHAN & SAHAN SETİ
ÇAYDANLIK & CEZVELER
Çaydanlık
Cezve
Kahve & Çay Potu
MUTFAK BIÇAKLARI
MUTFAK GEREÇLERİ
12 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
12 Sonuç
Çaydanlık (12)
Online Özel Ürünler
%55
Kırmızı Etiketli Ürünler
%55
Kırmızı Etiketli Ürünler
%55

ÇAYDANLIK

Çaydanlıklar

Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezlerinden olan çaydanlıklar Jumbo'da sizleri bekliyor. Birden fazla modele sahip olan bu çaydanlıklar, çayın kolayca pişirilmesine yardımcı olurken keyifli sohbetlerinize de eşlik ediyor. Siz de sayfamız üzerinden farklı model ve renklerde olan çaydanlıkları inceleyebilir ve beğendiğiniz modeli anında sipariş verebilirsiniz.

Çaydanlık Modelleri Ve Özellikleri

Çaydanlık, mutfakların önemli gereçlerinden biri olarak karşınıza çıkıyor. Hemen hemen her mutfakta baş köşede yer alan çaydanlıkların kahvaltı sofralarından yemek sofralarına kadar geniş bir kullanım alanı bulunuyor. Çaydanlık modelleri, pek çok unsura göre değişiklik gösteriyor. Farklı şekil ve renklerde bulunan çaydanlıklar, genişlik ve su hacimlerine bağlı olarak da birbirlerinden ayrılıyor. Çelik çaydanlık modelleri bu geniş model çeşitliliği altında en çok öne çıkan modeller arasında yer alıyor. Paslanmaz çelikten üretilen bu modeller, kolay temizlene bilme özellikleri ile de pek çok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Paslanmaz özellikleri sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılmaya elverişli olan çelik çaydanlık modelleri de kendi içinde farklı modelleri bulunabiliyor. Demlik ve suluk kısımları çelik olan modellerinin yanından alt ve üst kısmı farklı malzemeden üretilen modelleri de bulunuyor. Suluk kısmı paslanmaz çelikten olup demlik kısmı porselen veya cam çaydanlık modelleri de sıkça tercih edilen modeller arasında bulunuyor. Siz de kategorimiz üzerinden çaydanlık modellerini inceleyebilir ve beklentilerinizi karşılayan modeli sepetinize ekleyebilirsiniz. Dilerseniz Çaydanlık ve Cezveler kategorisi üzerinden cezve modellerini de göz atabilir, ihtyiaç ve beklentilerinize uygun olanı sipariş verebilirsiniz.

Çaydanlık Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Geniş model seçeneği ile karşınıza çıkan çaydanlık modelleri, kullanım tercihlerine bağlı olarak farklılaşabiliyor. Çay içmesini seven geniş bir aileye sahipseniz büyük ebatlarda ve geniş su hacmine sahip olan çaydanlık modellerini seçebilirsiniz. 1 l’den 2,5 l'ye kadar su hacmine sahip olan modeller bulunuyor olup kişi sayısına bağlı olarak modeller arasında tercih yapabilirsiniz. Çaydanlık tercihi yaparken en çok dikkat edilmesi gereken nokta bu olup pek çok açıdan fayda sağlayabiliyor. Bunun yanında çaydanlık alırken tasarımları da önemli kriterleri arasında bulunuyor. Mutfakların en görünür araç gereçlerinden biri olan çaydanlık modelleri arasında bir seçim yaparken estetik açıdan dekorasyonla uyumlu olmasına dikkat edebilirsiniz. Çaydanlık sapı, çaydanlığın tasarımını tamamlayan unsurlar arasında yer alıyor olup renk ve şekil açısından çaydanlığa estetik bir görüntü sunuyor. Altın rengi, kırmızı, siyah, sarı, gri, beyaz gibi renklere sahip olan sap kısımları mutfağınıza renk katmanıza yardımcı oluyor. Bunun yanında ısıya dayanıklı bir sap kısmına sahip olması kullanımlarınızı da kolaylaştıran unsurlar arasında bulunuyor. Çaydanlık tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise çaydanlığın kolay temizlenir olup olmaması yer alıyor. Bulaşık makinesinde temizlenebilir özelliğe sahip olan çaydanlık modelleri günlük kullanımlarınızı oldukça kolaylaştırabiliyor.

Her Bütçeye Uygun Çaydanlık Fiyatları

Çaydanlık çeşitleri geniş bir skalaya sahip olup, ihtiyaç ve beklentilere uygun bir şekilde üretiliyor. Isıya dayanıklı malzemelerden üretilen çaydanlık modelleri sağlığa uygun kaliteli malzemelerden tasarlanıyor. Çelik, granit, porselen gibi pek çok malzemeden üretilen çaydanlıklar yüksek sıcaklıklara dayanıklı ürünler olması açısından sağlık açısından bir sorun arz etmedikleri görülüyor. Tüm bu noktalar çaydanlık fiyatlarını da etkiliyor. Böylece model aralığı gibi fiyat aralığı da geniş bir skalaya sahip. Çaydanlığın hacmi, üretildiği malzeme gibi unsurlar da fiyatını etkileyen unsurlar arasında yer alıyor. Siz de sayfamız üzerinden istediğiniz çaydanlık modellerini inceleyebilir ve bütçenize uygun olan modeli sepetinize ekleyebilirsiniz. Dilerseniz Hazırlama Ve Pişirme Grubu kategorisinden mutfağınızda ihtiyacınız olan diğer mutfak araç ve gereçlerini de göz atabilirsiniz.

Devamını Gör